Skocz do zawartości

Wyrok w sprawie Robiego Robsona


Rekomendowane odpowiedzi

Nic się nie odezwali, zresztą jak mieli się odezwać, skoro nie podałem praktycznie żadnych danych, po których mogliby mnie znaleźć? To było bodajże 20 czy 30 złotych, fajnie by było je odzyskać ale nie wiem czy jest jeszcze taka możliwość, mnie bardziej ugodził sam fakt, jak można tak sobie z ludźmi pogrywać...

 

Jeśli chciałbym kasę odzyskać, gdzie ewentualnie musiałbym się zgłaszać?

Odnośnik do komentarza

Niby sprawa zamknieta i wyrok prawomocny, ale..

 

Oni "namierzali" nas po danych z przelewow jakie dokonywalismy na konto RR w inteligo. Tam przy kazdym bylo im+naz+adres zamieszkania. Jesli wplacales na poczcie i nie podales nadawcy (ale chyba bez nadawcy nie idzie) to nie mieli jak Cie namierzyc....

choc w sumie nie wiem jakby sie zglosilo jeszcze kilka osob potrafiacych udowodnic wplate (historie kont w necie) to nie wiem czy by nie zajeli sie tym...

Odnośnik do komentarza

Szkoda. Szczerze mowiac jestem lekko zbity z tropu. Pokazal, ze jest w stanie robic cos bezinteresownie (bdb update'y), a z drugiej strony takie cos. Nie wiem co o tym myslec, moze sytuacja w zyciu go zmusila do tego, choc to i tak nie jest wytlumaczenie.

 

Caly czas mysle sobie, ze mona bylo to inaczej zrobic. ot chocby udostepniac update'y za SMS 2-3 zl (czy ile tam kosztuje) i pewnie uzbieraloby sie iles tam za wlozony trud.

 

No nie wiem, szkoda gadac.

Odnośnik do komentarza

Sytuacja życiowa zmusiła go do skurwysyństwa?

Gdyby Robert Przybyłowicz był uczciwy to po prostu powiedziałby, że potrzebuje pieniędzy. Zapytałby się czy go wspomożemy i tyle. Być może ludzie też by mu pomogli. A tak? Wyłudził od nas sporo pieniędzy wciskając kit o chorobie.

Nie jest mi przykro, że to powiem Robert Przybyłowicz to zwykły skur... Zresztą szkoda słów na tego śmiecia.

Mam gdzieś jego update'y. Boli mnie to, że chciałem pomóc choremu człowiekowi, a on okazał się podłym kutasem. Najgorsze jest to o czym wspomniał Maniek, przez takie akcje totalnie traci sie zaufanie do drugiego człowieka. Teraz 100 razy zastanowię się zanim komuś pomogę.

Przepraszam za wulgarne słowa, ale ile razy pomyślę o tej sprawie to nóż mi się w kieszeni otwiera.

Do tego ten cały Rambo. Jak Robert Przybyłowicz nie wstydził się tutaj wchodzić? Gość potrafił ze mna bezczelnie gadać na GG.

Zero honoru, zero czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza

Hmm pamiętam, że jak byłem na komisariacie to pytali się mnie co zrobić z pieniędzmi. To powiedziałem, że na jakiś cel charytatywny. A tu jednak hajs będzie wracał...

 

Swoją drogą przypominam sobie, że kiedyś kiedyś dostałem maila od kolesia, który pisał, że jest znajomym Robiego i pisząc w skrócie po prostu "robi ludzi w chuja z tą całą jego chorobą". Ciężko było uwierzyć, jednak tekst poleciał do Icona. O całej sprawie zapomniałem a po jakimś czasie jeb - wezwanie na komisariat. No i wątpliwości zniknęły

Odnośnik do komentarza
a jaka bys dal? Przy wyludzeniu 4000pln? To nie byla kwota rzedu 100.000 by dostac odsiadke. Wg mnie duza grzywna.

Do tego doszlo 270pln kosztow sadowych, wyrok od 14.03 jest juz prawomocmy wiec odwolan nie bylo i nie bedzie. Od tego dnia mozna domagac sie ustawowych odsetek karnych. Jesli niedlugo nie odda trzeba napisac o nadanie klauzuli wykonalnosci i udac sie z tym do komornika, ktory odzyska kase +winny pokrywa koszty komornika.

ps. wie ktos ile wynosza ustawowe odsetki karne od uprawomocnienia sie wyroku?

hehe, ciekawe swoja droga jakiej kwoty oczekiwal...ten zlodziej.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

A czy po tym wszystkim powiedzial komus z naciagnietych przepraszam?

 

A tak na marginesie to jak zobaczylem tytul tego topicu to w pierwszym odruchu pomyslalem, ze chodzi o jakas klepsydre.... A tu taki suprajs.

Odnośnik do komentarza

Dopiero dziś zobaczyłem ten topic, niech go tam cos kopnie :/ Sam nie wiem, czy mu nie pomogłem, ale do mnie Polizei sie nie zgłaszała.

 

Los jednak bywa złośliwy i jeśli kiedyś gość na raka naprawdę zachoruje, to NIKT mu nie pomoże i zdechnie w jakimś szpitalu :hang:

Odnośnik do komentarza

I pomyślec że kiedyś w pewien sposób go podziwiałem, to jaką robotę odwalał. Teraz to zwykły śmiec i frajer któremu bym ręki w życiu nie podał. Jak za przeproszeniem trzeba miec nasrane we łbie żeby nie tyle wpaśc na taki kretyński pomysł, co doprowadzic do jego realizacji :|

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Podwędził kasę, którą redaktorzy CM Review zbierali na nowy lay, skrypty, domenę i serwer i... rozpłynął się w powietrzu.

 

Jeżeli się myle niech mnie ktoś poprawi.

Nie mylisz sie.

 

Zabawna (w pewien pokrecony sposob) sytuacja, jakiejs tam sumy brakowalo (ciut za malo bylo uzbierane) wiec jako ostatni dorzucilem sie tyle ile trzeba bylo :D Sam troche winie siebie bo co prawda mialem sytuacje taka, a nie inna (totalny brak czasu), ale jakbym sie zmobilizowal to znalazlbym czas, aby to wszystko jakos ogarnac.

 

No ale nie rozpaczam, nie bylo jakos tego duzo na tyle, aby sobie nerwy szarpac. Raczej bardziej mi szkoda tych ktorzy sie dorzucili niz samej gotowki... Szczerze mowiac to bylem na tyle z boku ,ze nawet do konca nie wiem kto ile dal :|

Odnośnik do komentarza

Mysle ze przecztaniu tego newsa zaliczylem totalna glebe :o Dodam tylko ze podczas tej akcji bylem informowany przez jakas dziewczyne ze Robi robi waly, ale nie sadzilem ze to moze byc prawda, zwlaszcza ze Robi sam mi w tej sprawie jakies skany od lekarzy wyslal. No nic mysle ze w szoku jestem glebokim ...

 

I uwierz teraz komus przez neta ...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...