Skocz do zawartości

Arsenal Londyn


Rekomendowane odpowiedzi

Się uwzięliście Forna ;). On ma pewny pomysł na grę Arsenalu, ja mam, i ma prawdopodobnie każdy kibic Arsenalu, a że ta koncepcja/e Wam się nie podoba to już Wasza sprawa :].

 

 

Arsene Wenger chce skończyć spekulacje dotyczące swej przyszłości podpisując z Arsenalem nowy 4-letni kontrakt.

 

"The Sunday Mirror" podał, że po sprzedaży Henry'ego do Barcelony za 16 mln £ zaczęły sie spekulacje odnośnie jego przyszłości, które jednak przerwano, po tym jak ogłoszono, że Wenger podpisze umowę z klubem z Emirates łączącą go do 2011 roku.

 

"Jesteśmy w komfortowej sytuacji podczas rozmów z Wengerem" - powiedziały wladze Arsenalu.

Tak jak już wcześniej napisałem: chętnie nadal widział bym go w klubie, ale pod warunkiem, że przeprowadzi porządne transfery.

Odnośnik do komentarza
Się uwzięliście Forna wink.gif. On ma pewny pomysł na grę Arsenalu

 

Heh, widzisz moga sie na mnie uwziac, przynajmniej fajnie sie gada. Tylko miloby bylo jakby ktos napisal w czym nie mam racji i jakos to uzasadnil a nie pisal "oneoenoe!@@!! jaki on jest gupi". Jak narazie to staral sie Bebok, ale raczej sie nie dogadalismy, bo on myslal, ze chce stawiac Hleba na DMC :P.

 

A co do newsa to bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Się uwzięliście Forna ;). On ma pewny pomysł na grę Arsenalu, ja mam, i ma prawdopodobnie każdy kibic Arsenalu, a że ta koncepcja/e Wam się nie podoba to już Wasza sprawa :].

 

 

Arsene Wenger chce skończyć spekulacje dotyczące swej przyszłości podpisując z Arsenalem nowy 4-letni kontrakt.

 

"The Sunday Mirror" podał, że po sprzedaży Henry'ego do Barcelony za 16 mln £ zaczęły sie spekulacje odnośnie jego przyszłości, które jednak przerwano, po tym jak ogłoszono, że Wenger podpisze umowę z klubem z Emirates łączącą go do 2011 roku.

 

"Jesteśmy w komfortowej sytuacji podczas rozmów z Wengerem" - powiedziały wladze Arsenalu.

Tak jak już wcześniej napisałem: chętnie nadal widział bym go w klubie, ale pod warunkiem, że przeprowadzi porządne transfery.

Oby to byla prawda. Mam nadzieje ze Wenger zostanie dluzej niz na cztery lata. Arsenal na pewno na tym skorzysta.

 

Forn teraz oddaje Ci glos, licze na mocny atak (juz ciarki mnie przeszly) ;)

Odnośnik do komentarza

Wengera mógłbym skrytykować tylko za jedną rzecz, za pasywność na rynku transferowym. No, ale tutaj pojawia się kluczowe pytanie, na które ja nie znam odpowiedzi: jakimi funduszami transferowymi dysponował i dysponuje Arsenal? Myślę, że gdyby Arsene ściągał więcej piłkarzy już ukształowanych, mielibysmy lepszą pozycję w lidze. Utalentowani zawodnicy, jasne, ale w tak fizycznej lidze angielskiej, potrzeba jednak również kondycji, siły, wybiegania, a to przychodzi w wiekiem.

Odnośnik do komentarza

Naprawde tylko za to ? Nie przeszkadza ci to ze gramy bez skrzydlowych, nie przeszkadza ci to ze zespol zawsze w pierwszych 45 minutach gra beznadziejnie a dopiero w drugiej sie budzi i trener zamiast opieprzyc wszystkich mowi o "dobrym doswiadczeniu, ktore zaprocentuje" (no rozumiem raz albo dwa, ale dziesiec i wiecej ?), nie przeszkadza ci to, ze jestesmy kompletnie beznadziejni w stalych fragmentach gry, niezaleznie od tego, czy wykonujemy je my, czy rywale. Nie przeszkadza ci to, ze z blachych powodow co rok opuszczaja zespol zawodnicy, ktorzy tak naprawde mogliby w nim zostac ( a niektorzy nawet chcieli) ? Ostatni punkt po rowna moga podzielic miedzy siebie Wenger i zarzad.

 

Ja sadze, ze o naszej "wydolnosci finansowej", najlepiej swiadczy zakup Theo, jak trzeba kupic dobrego zawodnika to kasy nie ma, jak trzeba sprowadzic 16 latka to hop i juz jest 12 milionow funtow (przypominam Henry odeszedl za 16 :ściana: )

Odnośnik do komentarza

No dooobra, roznie podaja, najczesciej 6-8 teraz, wzrosnie do 12-14 (funtow oczywiscie). Juz nawet mala manipulacja nie przejdzie.

 

Ale wciaz kupowalismy (w euro) Rosickiego za 13, Adebayora za 8, Denilsona za 6, Diabyego za 4, Hleba za 18 w przeciagu ostatnich dwoch lat, wiec o braku pieniedzy nie mozna mowic. No i jeszcze wymienilismy Baptiste na Reyesa, mozna zakladac, ze nic nas to nie kosztowalo, a mozna tez liczyc, ze sprzedalismy za 20 i kupilismy za 20 :P.

Odnośnik do komentarza
Się uwzięliście Forna wink.gif. On ma pewny pomysł na grę Arsenalu

Heh, widzisz moga sie na mnie uwziac, przynajmniej fajnie sie gada. Tylko miloby bylo jakby ktos napisal w czym nie mam racji i jakos to uzasadnil a nie pisal "oneoenoe!@@!! jaki on jest gupi". Jak narazie to staral sie Bebok, ale raczej sie nie dogadalismy, bo on myslal, ze chce stawiac Hleba na DMC :P.

Elo, elo, zara, zara cos tu sobie przeczysz :keke: Bo to ja pisalem oneone11111111 a potem sie staralem :>

 

No dooobra, roznie podaja, najczesciej 6-8 teraz, wzrosnie do 12-14 (funtow oczywiscie). Juz nawet mala manipulacja nie przejdzie.

 

Ale wciaz kupowalismy (w euro) Rosickiego za 13, Adebayora za 8, Denilsona za 6, Diabyego za 4, Hleba za 18 w przeciagu ostatnich dwoch lat, wiec o braku pieniedzy nie mozna mowic. No i jeszcze wymienilismy Baptiste na Reyesa, mozna zakladac, ze nic nas to nie kosztowalo, a mozna tez liczyc, ze sprzedalismy za 20 i kupilismy za 20 :P.

Looool, Za Hleba wywaliliscie 18 baniek?? 8 na murzyna? My na Hergrejwsa wywalilismy 18, Ronaldo kosztowal dyche. Jak wywalacie taka kasiore na takich grajkow to nie dziwota, ze bijecie sie o 4 miejsce ze Spurs :keke:

 

Ogolnie to mamy z Forn-em zblizona koncepcje. Ja tez uwazam, ze czas Wengera juz minal. Tyle, ze nie wnosze hasla Wenger musi odejsc na sztandary. Wenger powinien odejsc nie dlatego, ze Arsenal jest jakis mizerny i slabiutki teraz ale raczej dlatego, ze sie wypalil i raczej nie zapowiada sie w jego przypadku na druga mlodosc jaka przezywa SAF. Jednak nalezy pamietac, ze zrobil dla Arsenalu kupe dobrego i na stale wprowadzil Was do elity. Tak wiec trzeba mu grzecznie podziekowac i faktycznie zatrudnic kogos mlodego tak dla zmiany wizji.

 

I wogole WTF? Czemu ja pisze wiecej postow w temacie o Arsenalu niz w temacie o MU :-k ?

Odnośnik do komentarza
Wenger powinien odejsc nie dlatego, ze Arsenal jest jakis mizerny i slabiutki teraz ale raczej dlatego, ze sie wypalil i raczej nie zapowiada sie w jego przypadku na druga mlodosc jaka przezywa SAF.

Jeszcze nie tak dawno to samo pisalo sie na temat SAF. Te same argumenty ze sie wypalil, ze za stary i w ogole be. Teraz jakos nikt nie mysli zeby wywalic go z MU. Analogiczna sytuacja jest w przypadku Wengera. Obecnie zostaje tylko czekac na "druga mlodosc" Wengera w Arsenalu :P

Odnośnik do komentarza

Paradoksalnie odejście TH może stać się przyczynkiem do tej "drugiej młodości" Wengera. Nareszcie będzie musiał kompletnie przetasować ustawienie. Nie będzie już mowy o tym, że jeden zawodnik będzie decydował o wynikach drużyny. Jestem ciekawy jak Francuz sobie poradzi w nowej sytuacji, bo na jakiś spektakularny transfer do Arsenalu chyba nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza

Ale wciaz kupowalismy (w euro) Rosickiego za 13, Adebayora za 8, Denilsona za 6, Diabyego za 4, Hleba za 18 w przeciagu ostatnich dwoch lat, wiec o braku pieniedzy nie mozna mowic. No i jeszcze wymienilismy Baptiste na Reyesa, mozna zakladac, ze nic nas to nie kosztowalo, a mozna tez liczyc, ze sprzedalismy za 20 i kupilismy za 20 :P.

Looool, Za Hleba wywaliliscie 18 baniek?? 8 na murzyna? My na Hergrejwsa wywalilismy 18, Ronaldo kosztowal dyche. Jak wywalacie taka kasiore na takich grajkow to nie dziwota, ze bijecie sie o 4 miejsce ze Spurs :keke:

Tyle, że my, o ile mnie pamięć nie myli, płaciliśmy w funtach te kwoty, a oni w euro. Drobna różnica. Tak gwoli jasności... ;]

I wogole WTF? Czemu ja pisze wiecej postow w temacie o Arsenalu niz w temacie o MU :-k ?

Pewnie masz jakieś kompleksy... :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Wenger powinien odejsc nie dlatego, ze Arsenal jest jakis mizerny i slabiutki teraz ale raczej dlatego, ze sie wypalil i raczej nie zapowiada sie w jego przypadku na druga mlodosc jaka przezywa SAF.

Jeszcze nie tak dawno to samo pisalo sie na temat SAF. Te same argumenty ze sie wypalil, ze za stary i w ogole be. Teraz jakos nikt nie mysli zeby wywalic go z MU. Analogiczna sytuacja jest w przypadku Wengera. Obecnie zostaje tylko czekac na "druga mlodosc" Wengera w Arsenalu :P

Nie pisali tego kibice Manchesteru United, ale ignoranci.

Odnośnik do komentarza

Przyszla chyba kolej na mnie, totalnego ignoranta, wroga Arsenalu, pseduo-kibica tego klubu, ktory na pewno nie wie co dobre i nigdy nie mial racji odnosnie Hleba (o jak mnie zjebano, ze to doskonaly zakup) tudziez innych tuzow, ktore do Arsenalu trafialy.

 

Otoz bardzo dobrze sie stalo ze Henry nas opuscil. Jest to so-called ostatni dzwonek dla Francuzika, ktory sie zgubil zeby zaczac myslec. Jak nie zacznie, to osobiscie mesko tam pojade, spuszcze mu manto i wywale z klubu. Na razie nie slyszalem zeby myslal, bo nie tylko nie wymysla swoich smiesznych 12-letnich przyszlych gwiazd, ale nie wymysla nic w ogole.

 

Jak tak dalej pojdzie, to spadniemy po raz pierwszy w historii bo nawet Hednesford Town robi wiecej w celu wzmocnienia sie :/

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekawy jak Ci forumowicze z "anty-wengerowskim" nastawianiem zareagują za 3-4 lata, kiedy to tymi młodymi i niepotrzebnymi grajkami będziemy grać naprawdę dobrą piłkę i będziemy zdobywać Premiership, Carling Cup, FA Cup i Champions League ;) . Musicie zrozumieć, że drużyny nie buduje się przez jeden-dwa sezony, potrzeba na to kilku, kilkunastu lat. I ja doskonale rozumiem waszą frustrację, ale wierzcie mi że do Wengera to wam jeszcze daleko. Nie osądzajcie go, tylko zaufajcie.

 

Pozatym każdy z nas chce tego, aby Arsenal stał się tym wielkim klubem, bo na pewno na to zasługuje. Wyobraźcie sobie tylko, co by było gdyby tacy ludzie jak wy pracowali w klubie, przecież tam przy zdrowych zmyslach nikt nie wytrzymałby nawet tygodnia. Przypominacie mi trochę naszą kochaną Polskę, kiedy to po kilku nieudanych meczach zwalnia się trenera bo się wypalił. Pewnie zaraz posypią się głosy że to nie kilka meczy, tylko kilka sezonów i trzeba go zwolnić. Dobra, niech będzie - zwalniamy i co dalej? To Wenger budował tą drużynę od podstaw, to on jeden wie na co ją stać, to on jeden zna każdego zawodnika bardzo, bardzo dobrze, a przyjdzie jakiś inny i myślicie że będzie lepiej? Nie... Fakt, aktualne wyniki nie przemawiają za Wengerem, ale jest on idealną osobą dla Arsenalu i trzeba dać mu czas.

 

I tak odnośnie tego kryzysu - dwa, trzy sezony temu Man Utd był w podobnym miejscu co my - słabiutko w lidze, w Champions League jeszcze gorzej. Spójrzcie na nich dzisiaj i odpowiedźcie sobie sami, czy czasami zamiast zwalniać menadżera nie lepiej poczekać.

Odnośnik do komentarza

A czy ja nie pisałem wcześniej że pojawi się tego typu pytanie? Ale niech będzie, odpowiem: Mistrzem nie jesteśmy od 3 sezonów. Manchester, zanim zdobył tegoroczne mistrzostwo, również przez 3 sezony nie stał na najwyższym stopniu podium. I co? zwolnili Fergusona? Nie, i na dobre im to wyszło bo w United wszystko idzie w jak najlepszym kierunku.

Kibice zachowywali się dokładnie tak, jak wy teraz, zwolnić i szukamy kogoś nowego, bo ta drużyna już nic nie osiągnie przecież ! Po co trzymać jakiegoś beznadziejnego francuzika?

 

Na szczęście to nie kibice, tylko zarząd decyduje o tym kto tym klubem zarządza. Gdyby działacze Manchesteru ugieli się wtedy pod presją kibiców i zwolnili Szkota, to jestem pewien że nie cieszyliby się w tym roku z mistrzostwa Premiership. Do cierpliwych świat należy jak to mówią ;)

 

*** Czekam teraz na pytanie co ma wspólnego Manchester z Arsenalem :>

Odnośnik do komentarza

No tak, MU nie stal na najwyzszym stopniu podium, zawsze byl drugi albo 3 i nie tracil dystansu do Chelsea juz w grudniu popoludniu. Chcialbym wierzyc ze masz racje, ale niestety tak nie jest. 3-4 lata temu tez mowili wszyscy ze za 3-4 lata bedziemy miszczami i co?

Odnośnik do komentarza

United przez te 3 sezony byli kolejno na trzecim, trzecim i drugim miejscu. U nas to było drugie, czwarte i czwarte. Fakt, wypadamy trochę gorzej, ale to nie znaczy że Wenger juz nic z tym klubem nie osiągnie. Trzeba w niego uwierzyć, ja się staram to czynić i życze Tobie tego samego.

 

Meler - Zapamiętaj tego posta, bo w przyszłym roku po 38 kolejce Ci go zacytuję.

 

Wenger mistrz - Arsenal mistrzem Anglii 2007/2008! :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...