Skocz do zawartości

Arsenal Londyn


Rekomendowane odpowiedzi

E tam, Eduardo moze nas jeszcze zaskoczyc, zdobyl 7 goli na 12 wystepow w repr. np. przeciwko Anglii, no i strzelil nam bramke gdy gralismy z Dynamem (5-1) :D

 

Zastanawia mnie szczerze dlaczego nie ma jeszcze u nas Maloudy hmm koles sam blaga (podobno) o transfer, cos czytalem ze z Arsenalem negocjacje upadly, teraz prosi sie do Chelsea, dziwne... ee sory, normalne u nas przeciez, jak to wiekszosc mowi :P

Odnośnik do komentarza

Prezydent Dynama twierdzi, że za Eduardo daliśmy 16 milionów funtów (tyle samo co Barca za Henrego)...

 

...a ja głupi optymista mówiłem, że mnie 10 milionów nie zdziwi :D, mam za swoje, Wenger ty stary cwaniaku nigdy nie przestaniesz mnie zadziwiać.

 

I jeszcze taki mały bonus.

 

 

Arsenal's Spanish midfielder Cesc Fabregas is not interested in a move to Real Madrid or Barcelona.

 

The 20-year-old was rumoured to be attracting both clubs after reports he was unhappy with Arsenal's ?16.1m sale of Thierry Henry to Barca last week.

 

But agent Joseba Diaz told BBC Sport: "These stories are normal but there is absolutely no truth in them whatsoever.

 

"Cesc is happy for Thierry as they are friends. But he can't wait to start the season, he is a key man for Arsenal."

 

How much of boost is this news to Arsenal fans?

 

Reports in Spain had suggested Fabregas was considering his future at The Emirates Stadium after Henry's exit from the club.

 

But Diaz says the future is bright at Arsenal and Fabregas wants to be a part of it.

 

He added: "Thierry was a very important player for them and it is normal that now he is no longer there everyone thinks it is very bad news for the club.

 

"But Arsenal are going to buy a lot of good players and they are going to be a major team both in the Premier League and Champions League.

 

"Without Thierry, Cesc is one of the best players at Arsenal and this is fine for him, he is happy with the responsibility.

 

"At the moment Cesc is on holiday, but he is very excited about the new campaign."

 

Mam nadzieje, że to koniec plotek o Cescu na to okno transferowe;].

 

Edit: Tragedii nie ma, Eduardo kosztował 7,5 mln.

Odnośnik do komentarza

Anderson ma 19 lat i łapie się do kadry pięciokrotnych mistrzów świata. Eduardo ma 24 lata i by pokopać na reprezentacyjnym poziomie musiał zamienić strój kanarkowy na biało-czerwoną szachownicę. Jakaś tam różnica jest klas widać jest... :-k

Odnośnik do komentarza

Anderson mial tez powazna kontujze i kosztuje 2,5 raza wiecej, wiec jakas tam roznica tez jest :). Do tego mam nadzieje, ze sprawdzi sie teoria o tym, ze Brazylijczycy najzwyklej w Premirship nie daja rady (Eduardo to w koncu Chorwat ;) ). Ja troche w niego wierze, Arsenalowi glownie brakowalo skutecznosci, on wyglada na zawodnika regularnego, ktory wie jak dostawic noge/glowe. 34 gole w 32 meczach to zawsze duzo, nawet w sredniej lidze Chorwackiej, pozatym strzelil gola Arsenalowi, strzelil Anglii.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko przypomne, ze jak United wydawali ponad 7 mln funtow na pewnego roslego Serba to wielu rowniez pukalo sie w czolo ;) Dlatego ja poki co nie zamierzam oceniac tego transferu choc na pierwszy rzut oka faktycznie wyglada na to, ze Wenger troszke przeplacil ;)

Odnośnik do komentarza

Pukali się ci, którzy owego "rosłego Serba" na oczy nie widzieli. Ci, którzy widzieli go w akcji częściej niż podczas spotkań reprezentacyjnych (np. w barwach Zvezdy i Spartaka), wiedzieli, że wart jest każdego funta z tych 7 milionów.

Odnośnik do komentarza

Ja tam już wolę jego niż Anelkę.. Myślę, że może nas pozytywnie zaskoczyć.. Choć patrząc np. na to, że do Liverpoolu przychodzi Torres to ciężko być jakimś wielkim optymistą.. Myślę, że nadal potrzebujemy jednego napastnika tyle, że to już musi być prawdziwa gwiazda... Eduardo widzę rywalizującego z Adebayorem (choć fizycznie raczej się różnią..). Mam nadzieję, że kupimy jednak Teveza ;) Do tego jeszcze Bendter i atak nie wygląda źle w sumie (RvP to ja widzę na lewym skrzydle..)

 

I jeszcze jedno info:

 

Arsenal interesuje się napastnikiem Juventusu Raffaele Palladino. Reprezentantem włoskiej młodzieżówki U-21 interesują się również Parma, Sampdoria oraz Reggina.The Sun podaje, że być może Arsenal wróci do Zagrzebia po jeszcze jednego zawodnika. Podobno bliski przejścia do Kanonierów jest pomocnik Ognjen Vukojevic.Mówi się też, że coraz bliżej porozumienia w sprawie transferu Bakari Sagna są Arsenal i Auxerre.
Z tej trójki to ja nie chce widzieć nikogo w Arsenalu. Mam nadzieję, że to tylko plotki...
Odnośnik do komentarza

Cesc odejdzie z Arsenalu wtedy, kiedy odejdzie Wenger. Niestety wydaje sie, ze Arsene ma zostac jeszcze na 4 lata, i tyle czasu u nas bedzie Fabregas. Gallas narzeka, ale jego narzekanie jest dosc dziwne, nie mowi jak wiekszosc pilkarzy "albo wte, albo wewte.", tylko "chcialby, zeby zespol ostatecznie stwierdzil jakie ma aspiracje bla bla bla". W sumie odejscie Gallas nie byloby dla mnei jakas wielka tragedia, u nas nic ciekawego nie pokazal, a gadal non stop. Jakby na jego miejscie mialby przyjsc jakis Davies albo Richards, to czemu nie ?

 

Jednak to wszystko jest za bardzo nierealne, w chwili obecnej najbardziej mozliwe jest pozyskanie przez nas Sagne, co jest mizernym pocieszeniem.

Odnośnik do komentarza
W AFC znowu nieciekawie. Kolejny raz narzeka Gallas, a Real ponownie skupil swoja uwage na Fabregasie. Tym razem dopnal swego? Osobiscie jestem pewien, ze odejscie Cesca jest tylko kwestia czasu.

Moim zdaniem Fabregas sie marnuje w AFC. Jak najszybciej powinien dolaczyc do Realu czy jakiegos innego hiszpanskiego potentata. Zreszta hiszpanskie media po ogloszeniu niminacji dla Schustera, jasno wskazaly Fabregasa jako cel transferowy nr 1.

Odnośnik do komentarza
Anderson mial tez powazna kontujze i kosztuje 2,5 raza wiecej, wiec jakas tam roznica tez jest :). Do tego mam nadzieje, ze sprawdzi sie teoria o tym, ze Brazylijczycy najzwyklej w Premirship nie daja rady (Eduardo to w koncu Chorwat ;) ). Ja troche w niego wierze, Arsenalowi glownie brakowalo skutecznosci, on wyglada na zawodnika regularnego, ktory wie jak dostawic noge/glowe. 34 gole w 32 meczach to zawsze duzo, nawet w sredniej lidze Chorwackiej, pozatym strzelil gola Arsenalowi, strzelil Anglii.

 

Wenger ma swoistego nosa do transferow. Nie pamietam jakiegos szczegolnie nieudanego transferu (moze Hleb i Reyes?!). Pewnikiem i ten nowy zakup Eduardo splaci sie ale nie bedzie to jeszcze w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...