Skocz do zawartości

Arsenal Londyn


Rekomendowane odpowiedzi

Ekhm, czekam na dobra gre na stalym wysokim poziomie od 3 lat, kazesz mi czekac jeszcze 2 lata na jakiekolwiek rezultaty pracy Wengera i mowisz mi ze jestem nastawiony na sukces od zaraz :). To jakbym "cenil rzetelna prace..."itp, to mialbym tracic cierpliwosc po ilu latach ? 17 ?

 

A o braku duzych transferow to mowisz w ktorych latach?

Odnośnik do komentarza

Ja najpierw poczekam na transfery, które powinny pokazać czy AW chce coś jeszcze w Arsenalu osiągnąć, czy tylko dociągnąć jakoś do końca kontraktu :]. Jeśli kupimy porządnego bramkarza, środkowego obrońce, lewego i prawego skrzydłowego i ew. napastnika, to ja będę o Arsenal na pewno spokojniejszy, choć wszyscy mądrzy ludzie wiedzą, jak będzie z tymi transferami ;].

 

A wybiegając w przyszłość, to na trenerskiej ławce Arsenalu chętnie widziałbym Deschampsa :).

Odnośnik do komentarza
Ekhm, czekam na dobra gre na stalym wysokim poziomie od 3 lat, kazesz mi czekac jeszcze 2 lata na jakiekolwiek rezultaty pracy Wengera i mowisz mi ze jestem nastawiony na sukces od zaraz :). To jakbym "cenil rzetelna prace..."itp, to mialbym tracic cierpliwosc po ilu latach ? 17 ?

 

A o braku duzych transferow to mowisz w ktorych latach?

W poprzedeniej edycji LM gralismy w finale. Ten wyczyn nie jest dla Ciebie gra na "stalym wysokim poziomie"? LM trwa przez caly sezon, wiec by zagrac w finale trzeba bylo grac na tym wysokim poziomie.

 

ostatnich.

Odnośnik do komentarza
jeśli kupimy porządnego bramkarza, środkowego obrońce, lewego i prawego skrzydłowego i ew. napastnika

 

Bramkarza nie bedzie bo jest Fabianski, srodkowego obroncy raczej nie bedzie bo sa Senderos i Djourou, skrzydlowych raczej nie bedzie bo do wyciagniecia byli/sa Malouda, Ribery a Boss nie wykazal zadnego zainteresowania, napastnik bedzie - Anelka.

 

W poprzedeniej edycji LM gralismy w finale. Ten wyczyn nie jest dla Ciebie gra na "stalym wysokim poziomie"? LM trwa przez caly sezon, wiec by zagrac w finale trzeba bylo grac na tym wysokim poziomie.

 

Co do Ligi Mistrzow to jestem zwolennikiem teorii Michala85, ze nie trzeba byc wielka druzyna zeby dojsc do finalu (vide Porto, Monaco, Liverpool x2 i my). Nie dosc, ze juz w grudniu wiedzielismy, ze z ligi i pucharu nici i moglismy wszystkie sily zostawiac na LM to mielismy jedna z najprostszych drabinek w historii. Nasza grupa to byl smiech Sparta, Basel i Rosenborg, potem byl najgorszy Real jaki pamietam, ktory pokonalismy w dwumeczu az 1:0, potem byl nienajlepszy Juventus, z ktorym w pierwszym meczu wygralismy 2:0 (grajac wybitne spotkanie) a w drugim murowalismy sie 90 minut, potem byl Villareal w pierwszym meczu zagralismy dobrze, ale moglabyc tam i czerwona dla Gilberto i pare innych historii, w rewanzu bylismy beznadziejni, karnego w 90 minucie obronil Lehmann, okupowali nas przez 3/4 meczu i to juz byl final. Jak dla ciebie to jest "staly wysoki poziom", to inaczej to rozumiemy.

Odnośnik do komentarza
Co do Ligi Mistrzow to jestem zwolennikiem teorii Michala85, ze nie trzeba byc wielka druzyna zeby dojsc do finalu (vide Porto, Monaco, Liverpool x2 i my). Nie dosc, ze juz w grudniu wiedzielismy, ze z ligi i pucharu nici i moglismy wszystkie sily zostawiac na LM to mielismy jedna z najprostszych drabinek w historii. Nasza grupa to byl smiech Sparta, Basel i Rosenborg, potem byl najgorszy Real jaki pamietam, ktory pokonalismy w dwumeczu az 1:0, potem byl nienajlepszy Juventus, z ktorym w pierwszym meczu wygralismy 2:0 (grajac wybitne spotkanie) a w drugim murowalismy sie 90 minut, potem byl Villareal w pierwszym meczu zagralismy dobrze, ale moglabyc tam i czerwona dla Gilberto i pare innych historii, w rewanzu bylismy beznadziejni, karnego w 90 minucie obronil Lehmann, okupowali nas przez 3/4 meczu i to juz byl final. Jak dla ciebie to jest "staly wysoki poziom", to inaczej to rozumiemy.

No tak dla ciebie to jest takie proste przejsc Real, Juventus i Villareal, a dla mnie nie. Daltego twierdze ze byl to wysoki poziom.

Odnośnik do komentarza
jeśli kupimy porządnego bramkarza, środkowego obrońce, lewego i prawego skrzydłowego i ew. napastnika

 

Bramkarza nie bedzie bo jest Fabianski, srodkowego obroncy raczej nie bedzie bo sa Senderos i Djourou, skrzydlowych raczej nie bedzie bo do wyciagniecia byli/sa Malouda, Ribery a Boss nie wykazal zadnego zainteresowania, napastnik bedzie - Anelka.

 

Fabiański ma (ponoć) iść na wypożyczenie, więc jakaś tam szansa na nowego golkipera jest :).

Co do Senderosa, to widać że chłopak ma talent, ale w meczach wypada blado; miejmy nadzieje że Wenger przejrzy na oczy i sprzeda go albo umówi go na wizytę z psycholożką ;). Gdyby Senderos odszedł, w klubie na DC zostaliby tylko Gallas, Toure i Djorou, więc AW musiał by kogoś dokupić (Daviesa z WBA?). Jest szansa na pozyskanie Maloudy, a i prawego skrz. by sie znalazło ;]. Anelka? Tutaj mam mieszane uczucia, bo umiejętności odmówić mu nie można, ale wszyscy go dobrze znamy :D. Może Torres? A i, jak już wcześniej pisałem, nie pogardził bym również Bentem :).

Odnośnik do komentarza

Ja chcialbym tylko jedna rzecz napisac odnosie tego

 

Powiedzial Henremu. Poszedl Dein i to zalatwia niejako sprawe.

 

Henryemu powiedzial tylko ze nie wie czy podpisze, co nie jest jednoznacznym "nie nie podpisze" :) Wiecej nie bede polemizowal, tylko poczekam do konca okienka, jak to ktos juz napisal i dalej zobacze kolejny sezon, w ktorym bede kibicowal druzynie, nie wazne czy bedziemy przegrywac czy wygrywac, wiara i jeszcze raz wiara w Arsenal :]

Odnośnik do komentarza
Henryemu powiedzial tylko ze nie wie czy podpisze, co nie jest jednoznacznym "nie nie podpisze

 

Pierwsze wywiady Henka mowily jasno "nie podpisze", potem zmienionon na politycznie poprawne "nie wie czy podpisze."

 

Fabiański ma (ponoć) iść na wypożyczenie, więc jakaś tam szansa na nowego golkipera jest smile.gif.

 

Sam zawodnik mowil, ze nie interesuje go wypozyczenie i jest gotow do walki o nr 1 z Lehmannem (powodzenia :P), wydaje mi sie (ale nie jestem pewien), ze ktos z klubu podobnie sie wypowiadal.

 

; miejmy nadzieje że Wenger przejrzy na oczy i sprzeda go albo umówi go na wizytę z psycholożk

 

No jakies tam wrazenie mozna odniesc, ze Wenger powoli go odstawial w tym sezonie, ale niewiedziec czemu czuje, ze Senderos jeszcze pare razy przegra nam mecz z Chelsea.

 

Jest szansa na pozyskanie Maloudy, a i prawego skrz. by sie znalazło ;]

 

Szansa jest, ale nikt nie wyraza zainteresowania.

 

Edit: Anelki to nikt nie chce ;P.

 

Edit2: Ja wiem, wiara, nadzieje, milosc itp. Tylko miloby bylo, jakby za tymi wznioslymi uczuciami szly jakies namacalne dowody na to, ze nadzieja nie jest nasza matka. Od taki niewierny Tomasz ze mnie.

Odnośnik do komentarza
P.S Myślę, że w kontekście zastąpienia naszego najlepszego gracza warto wspomnieć o Theo. W niego akurat wierzę..

postawienie na skrzydlach Van Persiego i Walcotta wyglada dobrze. Odejscie Cesca i postawienie na srodku Rosickiego i Hleba i druzyna juz wyglada sensownie. Ale nie ! Trenerem jest Wenger, dalej bedziemy meczyc Hleba na skrzydle chociaz widac, ze sie tam meczy.

oneoneone1111111111111 super taksa by Forn. Chcesz grac jak Barca? Wan Piersi i Łolkott na skrzydlach i Rosicki i Hleb w srodku? A DMC to co? Pies? Bedziecie sie bronic w 5-ciu?

 

I na listosc boska! Gdzie Ty wysylasz Fabrykasa? Przeciez nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie chcial sie go pozbyc... :doh!:

Odnośnik do komentarza

Przez ciebie zaniechalem moj ambitny plan polozenia sie spac. Van Persiego widze na ataku, pisalem o tym, ale z braku laku moze byc skrzydlowym. Walcott to samo.

 

Rosickiego i Hleba widze w srodku, ale nie razem, gramy w sezonie 70 meczow, moga sie rotowac. Nigdzie nie wysylam Fabregasa, znam zycie. Cesc mowil wiele razy, ze to czy pozostanie w Londynie uzaleznia od Wengera i ze bardzo chce grac w La Liga, odejdzie predzej czy pozniej, patrzac na obecna sytuacje klubu bedzie to predzej. Nikt o zdrowych zmyslach nie pozbywal by sie Cesca, tak samo jak nikt nie pozbywal by sie Henrego.

 

Swoje oneone i kpiarski ton zostaw dla kolegow z Katowic.

Odnośnik do komentarza
P.S Myślę, że w kontekście zastąpienia naszego najlepszego gracza warto wspomnieć o Theo. W niego akurat wierzę..

postawienie na skrzydlach Van Persiego i Walcotta wyglada dobrze. Odejscie Cesca i postawienie na srodku Rosickiego i Hleba i druzyna juz wyglada sensownie. Ale nie ! Trenerem jest Wenger, dalej bedziemy meczyc Hleba na skrzydle chociaz widac, ze sie tam meczy.

oneoneone1111111111111 super taksa by Forn. Chcesz grac jak Barca? Wan Piersi i Łolkott na skrzydlach i Rosicki i Hleb w srodku? A DMC to co? Pies? Bedziecie sie bronic w 5-ciu?

 

I na listosc boska! Gdzie Ty wysylasz Fabrykasa? Przeciez nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie chcial sie go pozbyc... :doh!:

 

Bebok, jeśli chciałeś być zabawny to Ci nie wyszło ;).

 

Można by spróbować gry z Gilberto na DMC, Persilem i Walcottem na skrzydłach, Rosickym i Cescem (Hlebem) na MC i Bajorem na szpicy...

Chyba wszyscy, którzy są związani z Arsenalem nie chcieli żeby Henry odszedł, ale z niewolnika nie ma pracownika i, prędzej czy później, i Cesc odejdzie :].

 

Foook, Edyta podpowiada, że Forn napisał dokładnie to samo co ja miałem na myśli :D.

Odnośnik do komentarza
Przez ciebie zaniechalem moj ambitny plan polozenia sie spac. Van Persiego widze na ataku, pisalem o tym, ale z braku laku moze byc skrzydlowym. Walcott to samo.

 

Rosickiego i Hleba widze w srodku, ale nie razem, gramy w sezonie 70 meczow, moga sie rotowac. Nigdzie nie wysylam Fabregasa, znam zycie. Cesc mowil wiele razy, ze to czy pozostanie w Londynie uzaleznia od Wengera i ze bardzo chce grac w La Liga, odejdzie predzej czy pozniej, patrzac na obecna sytuacje klubu bedzie to predzej. Nikt o zdrowych zmyslach nie pozbywal by sie Cesca, tak samo jak nikt nie pozbywal by sie Henrego.

 

Swoje oneone i kpiarski ton zostaw dla kolegow z Katowic.

oneone11111 bede sie pisal jak chce. Nie trolluje ani nikogo nie obrazam, za troszku sobie zakpilem bo imho twoja taksa jest nielepsza niz pomysly Węgera. Nie wyobrazam sobie gry bez DMC a z Hlebem w srodku to juz wogole :roll:

 

Bebok, jeśli chciałeś być zabawny to Ci nie wyszło ;).

Gdybym chcialbyc zabawny to napisalbym, ze nie macie sie co martwic, moze Wenger sie przebudzi i uda Wam sie zdobyc kolejne wicemistrzostwo Anglii, nikt wam nie broni :keke:

Odnośnik do komentarza
za troszku sobie zakpilem bo imho twoja taksa jest nielepsza niz pomysly Węgera. Nie wyobrazam sobie gry bez DMC a z Hlebem w srodku to juz wogole

 

Tylko ze "moja taksa" (ktora podalem jako jedna z mozliwosci, ale mniejsza o to), wiele nie rozni sie od obecnej. Robin gra na skrzydle w reprezentacji i jest wiodaca postacia, ale racja jest, ze on powinien grac na ataku. Walcott, przez caly sezon gra na skrzydle i imho jeszcze przez rok lub dwa tam pownien wystepowac. Rosicky to AMC urodzony, na skrzydle radzi sobie w kratke i kazdy to widzi, nigdzie nie napisalem, ze chce grac bez DMC. I powiedz mi na jakiej pozycji widzisz Hleba.

Odnośnik do komentarza
za troszku sobie zakpilem bo imho twoja taksa jest nielepsza niz pomysly Węgera. Nie wyobrazam sobie gry bez DMC a z Hlebem w srodku to juz wogole

 

Tylko ze "moja taksa" (ktora podalem jako jedna z mozliwosci, ale mniejsza o to), wiele nie rozni sie od obecnej. Robin gra na skrzydle w reprezentacji i jest wiodaca postacia, ale racja jest, ze on powinien grac na ataku. Walcott, przez caly sezon gra na skrzydle i imho jeszcze przez rok lub dwa tam pownien wystepowac. Rosicky to AMC urodzony, na skrzydle radzi sobie w kratke i kazdy to widzi, nigdzie nie napisalem, ze chce grac bez DMC. I powiedz mi na jakiej pozycji widzisz Hleba.

Hleba widze poza Arsenalem przede wszystkim :keke:

 

No a gdzie masz tego DMC, Lehmann, 4 obroncow, Vą Piersi, Walcott, Hleb, Rosicky - masz pomoc, Adebayor + 2-gi napastnik i masz komplet. I teraz mi nie mow, ze Hleb to DMC.

 

Jasne, ze Rosicky to AMC, tu wogole nie ma o czym dyskutowac? W napadzie docelowo widzialbym RVP + Adebayora, W pomocy Walcott, siakis drugi skrzydlowy (Ribery bylby jak znalazl), Pooorzadny DMC i albo Cesc albo Rosicky.

Odnośnik do komentarza

Ehh, przeciez pisze, ze Rosicky albo Hleb, jestem z natury pesymista i biorac pod uwage ze tak bombowo sie okienko dla nas zaczelo, to nie wierze w to ze zamknie sie ono z Fabregasem w skladzie.

 

ja sklad widze tak Lehmann - Eboue, Toure, Gallas, Clichy- prawy pomocnik, Gilberto, Fabregas, Rosicky - Adebayor, Van Persie w wariancie w ktorym trenerem zostaje Wenger, po roku odchodzi Wenger i Fabregas.

 

Albo tak samo jak powyzej tylko na srodku Rosicky i po lewej jakis lewy pomocnik, w wariancie w ktorym rezygnujemy z Wengera.

Z tym ze Hleb poza Arsenalem to sie zasadniczo zgadzamy.

 

Edit: jeszcze tak o Rosickim, bo uwazam go za jednego z lepszych pilkarzy Arsenalu. Nawet jak Fabregas nie odejdzie, to wciaz widze dla niego miejsce na tej nieszczesnej lewej pomocy, bo on dla nas wciaz jest wzmocnieniem. Juz w tym roku pokazywal, ze jak nie ma problemow z kontuzjami to moze byc naszym motorem napedowym i ladnie konstruowac akcje, biorac pod uwage, ze my w graniu crossami ssiemy tak czy siak, to Rosicky jako falszywy skrzydlowy wciaz jest waznym punktem zespolu.

Odnośnik do komentarza
A teraz prosze cie, pokaz mi palcem gdzie pisalem o zmianie sytuacji o 180 stopni. Druizyna potrzebuje po prostu nowego spojrzenia, ktorego Wenger nie gwarantuje, a gwarantuje wrecz cos zupelnie innego.

 

Gramy najbardziej efektowny futbol oprocz Barcelony

 

 

1. Skoro nie piszesz o zwrocie o 180 stopni, to w takim razie jak rozumiesz wyboldowane zdanie ?? O 14,4 stopnia? O pół centymetra? czy może o dwa kilogramy?

 

2. Skoro gracie najbardziej efektowny futbol oprócz Barcelony, to nie dziwota, że nic ostanio nie osiągneliście. Bo Barca, tak mniej więcej od pół roku nie gra ani efektownie, ani efektywnie.

 

 

Forn, tak czytam Twoje wypowiedzi i...

 

 

Ty na pewno jesteś fanem Arsenalu? Rozumiem krytykę i całą resztę, ale skąd tak ostre słowa, np. o Wengerze??

 

 

To, co Forn prezentuje, to nie jest krytyka. To nie jest konstruktywna krytyka, tylko ciągłe utyskiwania na temat Wagnera. Francuz to źle, tamto źle, bo to, bo tamto. Wszystkie posty Forna można zamknąć w jednym zdaniu. WAGNER MUSI ODEJŚĆ. Chociaż to on stworzył wielki Arsenal na przełomie wieków. No cóż - powiedźmy sobie szczerze: przy takiej kasie transferowej, jaką od kilku lat miał AW, kiedyś tłuste lata musiały się skończyć. No i Francuz nie chce się uczyć od Najlepszego Taktyka Arsenalu na wschód od Kanzas City. Bandyta niedobry :-)

 

 

Widzisz Forn, Ty jestes nastawiony na skuces od zaraz. Zachowujesz sie jak rozkapryszeni kibice Realu ktorzy zadaja sukcesow tu i teraz.

 

I tak jak kibice Manchesteru, Liverpoolu, Valencii, Barcelony, Interu, Milanu, Baniematakiegoklubu, Legii, Wisły i każdego wielkiego klubu.

Odnośnik do komentarza
1. Skoro nie piszesz o zwrocie o 180 stopni, to w takim razie jak rozumiesz wyboldowane zdanie ?? O 14,4 stopnia? O pół centymetra? czy może o dwa kilogramy?

 

Lol, to kazda zmiana trenera musi wiazac sie ze zmiana stylu prowadzenia zespolu o 180 stopni ?

 

Francuz to źle, tamto źle, bo to, bo tamto.

 

To mam mowic ze robi dobrze, skoro robi zle ?

 

Chociaż to on stworzył wielki Arsenal na przełomie wieków. No cóż - powiedźmy sobie szczerze: przy takiej kasie transferowej, jaką od kilku lat miał AW, kiedyś tłuste lata musiały się skończyć.

 

Powiedz mi, ze mielismy malo pieniedzy na transfery, prosze powiedz mi to.

 

No i Francuz nie chce się uczyć od Najlepszego Taktyka Arsenalu na wschód od Kanzas City. Bandyta niedobry :-)

 

No, jak sie nie ma nic madrego do powiedzenia to stara sie byc zabawnym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...