Skocz do zawartości

Kin4s Apdejt


Kinas

Rekomendowane odpowiedzi

To jest wina kodu gry, że fredzi nie generują się w klubach nieligowych, żaden update nie pomoże w tej kwestii.

W ogóle to nigdy chyba tak nie było... a jeśli tak, to były to sporadyczne przypadki w klubach, które zahaczyły o grywalną ligę, a potem spadły do nonligi. Kluby filialne możesz traktować jako miejsce do ogrywania własnych juniorów.

Odnośnik do komentarza

Trzy pytanka/problemy:

 

- pierwszy: wklejam bazę do folderu: Moje Dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2008/db, lecz nie wyświetla się on w wyborach bazy;

- drugi: jeżeli, zastępczo wklejam (zastępuję) bazę 800 na twoją, powinno to działać?

- trzeci: jak pozbyć się Crash Dumpsów (zawsze o tej samej porze, wywala mnie z gry)

Odnośnik do komentarza

Ja mam problem, otóż w ogóle nie mogę wybrać bazy przy nowej grze! Jak to zrobić? Proszę o pomoc... Thnx z góry ;]

EDIT

Zapomniałem dodać że podczas uruchamiania gry wyskakuje Błąd: Ivalid Token at 1line Of Profile.xml

Nie wiem, może to ma coś wspólnego, ale wątpię...

pzdr 600

Odnośnik do komentarza
@Jack Ryan

1. Grałeś już jakiś malutkim klubikiem w FM08?

2. Naprawdę uważasz, że jest to wina, tylko i wyłącznie, apdejtu? :roll:

 

A, się nie dziwię, że masz ten problem tylko na moim update. Na innym Jeziorakiem grać nie idzie.

 

 

1. Tak ale z reguły gram klubami klubami z angielskiej League Two.

2. Tak, bo na oryginalnej grze takich problemów nie mam.

3. Właśnie bo zawsze chciałem zagrać Jeziorakiem, wiesz może jak by ten zgryz rozwiązać? Za pomoc będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Kluby z L2 są małe? :lol: Porównaj sobie ich reputację.

Tu jest pies pogrzebany. Musisz robić wszystko, aby ją zwiększyć, a na pytanie jak, jest już inny temat.

 

Nie zrozumieliśmy się chodzi mi oto że to polscy piłkarze o nieznanych nazwiskach nie chcą przyść do polskiego 4 ligowego klubu.

Odnośnik do komentarza

To, że Tobie są nieznani, nie znaczy wcale, że będą chcieli grać w jakimś_tam Jezioraku, eh...

Nikogo kupić nie możesz? Kazałeś asystentowi odfiltrować nierealne transfery? Masz dobry budżet płacowy?

WSZYSTKIE te kwestie NIE ZALEŻĄ od apdejtu. No, może budżet płacowy, ale nowym klubom nic w tej kwestii nie ustawiałem, więc sytuacja jest losowa.

Jakoś inni grają zespołami z 4. ligi i nie mają problemów... Jest mnóstwo sposobów na znalezienie ciekawych zawodników.

Odnośnik do komentarza
To, że Tobie są nieznani, nie znaczy wcale, że będą chcieli grać w jakimś_tam Jezioraku, eh...

Nikogo kupić nie możesz? Kazałeś asystentowi odfiltrować nierealne transfery? Masz dobry budżet płacowy?

WSZYSTKIE te kwestie NIE ZALEŻĄ od apdejtu. No, może budżet płacowy, ale nowym klubom nic w tej kwestii nie ustawiałem, więc sytuacja jest losowa.

Jakoś inni grają zespołami z 4. ligi i nie mają problemów... Jest mnóstwo sposobów na znalezienie ciekawych zawodników.

 

Kinas mam ten problem głównie podczes zatrudniania zawodników z wolnego transferu bo mam zerowy budżet transferowy, tak więc zatrudnianie zawodników bez kontraktu to jedyna opcja, chyba że masz inną z chęcią bym skorzystał z twojej rady.

Odnośnik do komentarza

Hmm mam mały minus update'u: jako ze L. polska zamienia się z włoską, tzn. że obowiązuje te same przepisy transferowe co we Włoszech - 1 zawodnik spoza UE/rok w I lidze i brak takowych w drugiej (nie sprawdzałem, ale w niższych zapewne też) :/ Trochę szkoda, bo to potrafi nieraz utrudnić życie (nie mówię już o Argentyńczykach, ale anwet Serba się nie sptrowadzi :( ), ale kodu gry się nie zmieni :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...