Skocz do zawartości

Lechia Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

IMO karny naprawdę był wątpliwy. Zawodnik Lechii położył się na zawodniku Znicza za nim ten zdążył go dotknąć (z resztą, był tam w ogóle kontakt?).

 

A co do samego meczu - fajnie się oglądało, pomimo że za drugą ligą za bardzo nie przepadam bo przeważnie mnie zanudzała (przedostatni mecz Piasta). Chciałbym żeby do Lechii dołączył Znicz bo obie drużyny na to zasługują, i najlepiej jeszcze Piast chociaż sądząc po ich ostatniej dyspozycji może być cięzko. Kapsa to faktycznie MOM, bronił bardzo pewnie, nie popełnił żadnego błędu.

 

Gratki.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Krzysztof Gajtkowski dogadał się z gdańską Lechią i w przyszłym sezonie zagra w biało-zielonych barwach w ekstraklasie!

- W poniedziałek podpiszę w Gdańsku kontrakt z Lechią na zasadzie wypożyczenia na rok z opcją transferu definitywnego na następne dwa lata - powiedział piłkarz.

 

To oznacza, że "Gajtek" będzie trzecim, po Frane Čačiciu i Arkadiuszu Mysonie, wzmocnieniem Lechii przed nadchodzącym sezonem.

No zbroimy się, zbroimy ;-)

A od jutra wolna sprzedaż karnetów :jupi:

Odnośnik do komentarza
Ot i jest się z czego cieszyć. Wg mnie jeden z czołowych napastników ligi, tyle że się długo aklimatyzuje. Kluby zmieniał nierzadko, stąd mało bramek. Jednakże grajek nie byle jaki. Szczerze wam go zazdroszczę =]

 

ŚWL!

 

Bez przesady. Wybitnie przereklamowany zawodnik i do tego wiecznie majacy jakies problemy zdrowotne.

Odnośnik do komentarza

Lepszy on niż drewniak Cetnarowicz :keke:

 

Teraz czekamy na Jarkę i Kaczmarka :)

 

Jestem ciekawy co pokaże Cacić, który grał w młodzieżowej reprezentacji Chorwacji razem z Kranjcarem i Srną (i w dodatku był kapitanem). Powiedział, że chce być liderem zespołu, zobaczymy :]

Odnośnik do komentarza
Bez przesady. Wybitnie przereklamowany zawodnik i do tego wiecznie majacy jakies problemy zdrowotne.

 

Mogę się założyć, że jeżeli nie w tym to w przyszłym sezonie będzie królem pola karnego :]

 

To do was ma przejść Jarka i Kaczmarek? No to zapowiada się, że Lechia będzie miała jedną z najlepszych ekip w lidze.

 

ŚWL!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W dwóch meczach 1 punkt :/

O ile w meczu ze Śląskiem remis był sprawiedliwy, o tyle na porażkę w Chorzowie nie zasłużyliśmy.

 

Mieliśmy przewagę i nagle nadzialiśmy się na kontrę Ruchu a nieudolność naszych obrońców była porażająca. Potem jeszcze bardziej cisnęliśmy, akcje wyglądały fajnie ale brakowało wykończenia (coś jak Barca w poprzednim sezonie :keke:). Piękny gol Rybskiego, który był najlepszym zawodnikiem meczu. Potem nieoczekiwana bramka dla gospodarzy i chyba piłkarze stracili wiarę w sukces, bo poza strzałem Midzierskiego nic ciekawego nie wykombinowali.

Na osobny akapit zasługuje beznadziejny Kapsa. Piłkarze Ruchu przy rzutach rożnych stali na linii bramkowej a ten zamiast się rozpychać (sędzia by to uznał za utrudnianie gry bramkarzowi) to stał grzecznie za nimi :| Na linii jest dobry, ale jak trzeba coś wypiąstkować to jest tragedia :/ Ja chcę Bąka, któremu występ w Ekstraklasie się po prostu należy (jest w Lechii od A Klasy).

 

Po dwóch meczach na razie na plus Rybski, Kaczmarek i Buzała, na minus Kapsa, Rogalski i cała obrona. Czekam na powrót Pęczaka, ciekaw jestem co pokaże Radovanović no i liczę, że jak wróci Buzała to z pierwszego składu wyleci Kowalczyk.

 

W niedzielę o 15 pierwszy mecz u siebie, z Cracovią. Już się nie mogę doczekać :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...