Skocz do zawartości

Lechia Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Łoooo matko.... Lechia powinna dopisać sobie po dwóch pierwszych kolejkach wiosny 6 pkt., a może tylko 2. Tydzień temu nie potrafili dowieźć prowadzenia i teraz znów gol w samej końcówce. O ile z Polonią to w zasadzie był mecz na remis, tak tutaj.... Sami są sobie winni. Grać na swoim stadionie przez godzinę w przewadze i nie stworzyć żadnej sytuacji bramkowej. Wstyd. Fajnie wyglądał natychmiastowy pressing, nawet nieźle klepali tą piłką, ale nie było nikogo kto by potrafił posłać decydujące podanie. Poza oczywiście sytuacją kiedy Wiśniewski wywalczył karnego. Na skrzydłach to samo, było kilka fajnych dryblingów, ale dośrodkowania były na poziomie A klasy. Zresztą i tak nie miał kto o te piłki walczyć. Podobnie jak z Polonią obrona wyglądała nieźle, ale popełniła decydujący błąd w samej końcówce. W mojej opinii karny był. Nie ma Traore i nie ma kto zrobić różnicy w Lechii. No, ale tak myślę, że w dłuższej perspektywie może to wyjść Lechii na plus. Być zależnym od jednego gracza to nigdy nie jest nic dobrego. Chociaż teraz pewnie potrzeba czasu, żeby grać trochę bardziej skomplikowanie niż podać do Traore i niech chłop się martwi. A ten wydaje mi się klub z Gdańska ma. Niby gdyby zdobyli te 6 pkt. to mogliby powalczyć o Ligę Europejską, ale to na pewno nie jest celem w Gdańsku (przynajmniej na ten sezon). No i wydaje mi się, że kandydatem do podium, a raczej trzeciego miejsca też byliby tylko na papierze i to zaledwie przez kilka kolejek.

Odnośnik do komentarza

Nie ma bardziej frajerskiego zespołu od nas w tej lidze, z Zagłębiem stracony gol na 7 minut przed końcem, z Polonią na 2 minuty,ze Śląskiem stracone dwubramkowe prowadzenie, podobnie zaprzepaszczony mecz z Piastem.

Jednak dzisiejszy mecz przebił wszystko. Prawie godzina gry w przewadze psu w dupę. Niby z przodu fajnie klepią, ale gdy przychodzi co do czego to nic z tego nie wynika. No i podziękujmy w końcu Wiśniewskiemu.

 

Można się przyczepić do sędziego, bo nie wiem gdzie on tam widział faul Janickiego, ale jesteśmy samie sobie winni, bo to co cały zespół odjebał w ostatniej minucie to jest piłkarski kryminał.

Odnośnik do komentarza

Janicki złapał Ediego, fakt skali jest rzeczywiście śmieszny, jednak dał wyraźny pretekst do podyktowania przewinienia w obrębie 11stu metrów

 

generalnie sędzia w obie strony gwizdał bardzo słabo, prawdę mówiąc mam poważne wątpliwości na temat czerwonych kartek przy obu rzutach karnych w bezpośredniej bliskości był drugi obrońca co powinno klasyfikować przewinienie na żółtą kartkę

Odnośnik do komentarza

A tak jeszcze może przy okazji kilka słów o stadionie ;) Z zewnątrz prezentuje się naprawdę bardzo ładnie i wygląda solidnie, wejście na stadion też ogarnięte, ale ... na Boga! Depozyt! Cywilizowany kraj, gdzie wszystkie rzeczy zostawia się albo na ziemi przy kołowrotkach albo w śmietnikach z naklejką "depozyt"? Bez żadnego potwierdzenia zostawienia tam swojego bagażu. "Jak wrócicie to może znajdziecie swoje rzeczy" wiadomo, że to głównie alkohol, picie i jedzenie, no ale chyba mamy jakieś prawa... ludzkie prawa.

 

A tak poza tym to od kiedy macie piwo na stadionie? Chociaż cena sroga (10zł) to aż dziwne, że to weszło. Sądziłem, że to tylko na ojro miało być...

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

nie do końca rozumiem. czego oczekują działacze? Lechia nie ma wystarczającego potencjału do walki o mistrzostwo Polski. 8 miejsce, masa głupio straconych punktów, to wciąż nie taki zły wynik. co więcej, Bobo wprowadził do drużyny kilku nieźle zapowiadających się zawodników i został zwolniony. i wracamy do punktu wyjścia, czyli momentu awansu do Ekstraklasy.

 

nie do końca rozumiem. czego oczekują działacze? Lechia nie ma wystarczającego potencjału do walki o mistrzostwo Polski. 8 miejsce, masa głupio straconych punktów, to wciąż nie taki zły wynik. co więcej, Bobo wprowadził do drużyny kilku nieźle zapowiadających się zawodników i został zwolniony. i wracamy do punktu wyjścia, czyli momentu awansu do Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza

Lechia po jesieni miała bilans bramkowy 21-18, a na wiosnę 21-25. Myślę, że gdyby nie wiele głupio straconych punktów to zakręciliby się koło 4 miejsca. Jak na skład jakim dysponował to Kaczmarek zrobił nie najgorszą robotę, a i przy odrobinie szczęścia mógł bardzo dobrą. Niby zabrali mu Traore, ale zespół bez niego strzelił tyle samo goli co z nim i to można uznać za sukces. Inna sprawa, że w kilku spotkaniach brakowało kogoś żeby dobić rywala. Jeśli jednak zarząd Lechii stawia sobie wyższe cele i ściągnął Probierza, żeby klub powalczył o puchary no to musi też jeszcze ściągnąć kilku dobrych zawodników. Bo na dzień dzisiejszy Lechia jest przeciętniakiem Ekstraklasy.

 

A Probierz, no cóż, pewnie wszyscy w Gdańsku liczą, że powtórzy to co zrobił w Białymstoku. Tylko, że to był jego ostatni sukces. Od tego czasu jakoś nie ma szczęścia.

Odnośnik do komentarza

PP i Superpuchar

 

tak na marginesie to podali ceny biletów na mecz z Barceloną

 

"bilety najtańsze po 95 zł (sektor rodzinny), trybuna zielona 280, żółta 400 i 450"

 

śmiech na sali nie wiem jak oni chcą zapełnić cały stadion takimi cenami... dla porównania bilety na mecz Legia-Arsenal były w cenie 27-130 zł

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...