Skocz do zawartości

Polonia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Piechna za Olszara :-k .

Nie wiem co o tym myśleć. Zobaczymy czy z tej mąki będzie chleb. Wierzę, że tak.

Liberda? Chyba będzie występował w roli nauczyciela dla młodych bramkarzy Polonii.

Co się dzieje z Majdanem? Przewidywany jest do gry na wiosnę czy dalej bedzie robił za maskotę Dody?

Odnośnik do komentarza
Zobaczymy czy z tej mąki będzie chleb. Wierzę, że tak.

bardziej na chleb z Mąki bym liczył, niż na chleb z 'kiełbasy' ;)

 

Liberda? Chyba będzie występował w roli nauczyciela dla młodych bramkarzy Polonii.

a trener Bako? a od Majdana czy Simunicia nie mogą się uczyć?

 

Z Mąki to będzie kawał solidnego bochna :) . Bardzo mi się podoba ten chłopak :) .

Też sie zastanawiam po co Polonii Liberda. Chyba, że Wdowczyk chce sie pozbyć Majdana :-k .

Odnośnik do komentarza
Mariusz Liberda, Grzegorz Piechna i Krzysztof Kazimierczak zagrają od rundy wiosennej w barwach warszawskiej Polonii. Piłkarze związali się z klubem do czerwca 2010 r. W zorganizowanej po raz pierwszy przez KSP Polonia w odnowionym budynku klubowym konferencji prasowej wzięli udział trener Dariusz Wdowczyk oraz Mariusz Liberda i Grzegorz Piechna.

http://www.wielkapolonia.pl/serwis/content/view/1373/1/

 

Były prezes Wisły Kraków za czasów Henryka Kasperczaka - Tadeusz Czerwiński od Nowego Roku będzie dyrektorem generalnym drugoligowej Polonii Warszawa.

Czerwiński ma w swoim CV nie tylko prezesowanie w mistrzowskiej Wiśle, ale też długoletnią pracę w PZPN-ie, w Wydziale Zagranicznym. Za kadencji Czerwińskiego w Krakowie pełną parą ruszyła modernizacja stadionu przy ul. Reymonta. Z prezesem dobre kontakty mieli też kibice.

http://sport.interia.pl/news/eks-prezes-wi...polonii,1033777

 

sytuacja robi się bardzo dynamiczna, ciężko nadążyć nad wszystkimi wzmocnieniami, transferami itp. ;) ja mam tylko nadzieję, że Wdowczyk i cały klub nie zapomni (tradycyjnie) o całkiem niezłej paczce utalentowanych graczy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
To jeden z najdziwniejszych transferów z udziałem polskiego klubu. Polonia Warszawa właśnie "kupiła" za 2,2 mln euro Argentyńczyka Rodrigo Archubiego, który ostatnio grał w Olympiakosie, by wypożyczyć go do River Plate.

 

Za sprawą stoi izraelski menedżer Pini Zahavi. W całej sprawie pojawia się pytanie: po co Zahaviemu był polski drugoligowiec? Otóż zgodnie z zasadami FIFA agent piłkarski nie może być właścicielem zawodnika. Dlatego Zahavi wykorzystał "Czarne koszule", które oficjalnie stały się właścicielem praw do Argentyńczyka. Zahavi oczywiście nie planował, by zawodnik wiosną grał w Polonii.

źródło: 2liga.pl

 

Może ktoś zorientowany napisać o co tu chodzi, to jakaś hucpa? czy zawodnik powinien figurować w ekipie Polonii na wypożyczeniu w River?

Odnośnik do komentarza
KSP Polonia Warszawa SSA oświadcza, że Rodrigo Javier Archubi nigdy nie był piłkarzem Naszego Klubu. Informacje pojawiające się w polskich i argentyńskich mediach dotyczące transferu zawodnika z Lanus FC za sumę 2,2 mln euro, a następnie wypożyczeń do Olympiakosu Pireus i River Plate Buenos Aires nie mają odzwierciedlenia w faktach.

 

Nie jest też prawdą, że pan Pinhas Zahavi ma jakiekolwiek pełnomocnictwo do reprezentowania Klubu, a w szczególności transferowania zawodników do/z Klubu. Wszelkie działania managera Zahaviego związane z KSP Polonia, w tym powoływanie się na KSP Polonia w przypadku ruchów transferowych, należy uznać za bezpodstawne i bezprawne.

 

Jednocześnie KSP Polonia Warszawa pragnie uciąć wszelkie medialne spekulacje dotyczące łączenia ww. sprawy z działalnością firmy GSA, z którą identyfikował się, a być może czyni to nadal, pan Pinhas Zahavi. Informujemy, że wszelkie spory z Global Soccer Agency Ltd. Zostały definitywnie rozwiązane i strony nie mają wobec siebie żadnych roszczeń. Nie ma też mowy o jakiejkolwiek formie współpracy KSP Polonia z GSA Ltd.

 

KSP Polonia czuję się w obowiązku poinformowania wszystkich zainteresowanych stron, w tym Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej, o tym że nie miał miejsca transfer Rodrigo Archubiego do naszego Klubu. Polonia Warszawa nie była i nie jest zainteresowana pozyskaniem ww. zawodnika.

 

http://www.ksppolonia.pl/index.php?sets=inf&gid=310

 

szybkie dementi ze strony władz klubowych (szkoda, że researcherom tak szybko nie odpowiadają...)

 

Listek to czuwa nad swoim stołkiem. chyba Beenhakker więcej razy w tym sezonie na K6 był niż ta marionetka gadająca po węgiersku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Polonia Warszawa - Motor Lublin 2:0 (2:0)

Bramki: Jacek Kosmalski (15), Łukasz Piątek (44).

Żółte kartki: Paweł Maziarz, Bernard Obiado Ocholeche (obaj Motor).

Czerwone kartki: Bernard Obiado Ocholeche (42, Motor), Daniel Koczon (71, Motor).

 

Ciekawe czy był ktoś z forumopwiczów na meczu. Chciałbym przeczytać relację z tego meczu.

Dwie czerwone kartki dla piłkarzy Motoru? Ostro.

Polonia jest już na trzecim miejscu w lidze :) .

Odnośnik do komentarza

Ja bylem obecny. Tyle ze pod stadionem . Było nas ponad 500 osób dostaliśmy 300 biletów i solidarnie staliśmy pod stadionem... Wszyscy albo nikt... A tak w ogóle to macie bardzo "miłą" policje przed meczem łapanka ( nie wszyscy którzy byli w gronie zlapanych mieli coś wspólnego z tym za co ich złapali) i bardzo fajną ochrone która gazowala dzieci :)

Odnośnik do komentarza

też się zastanawiałem, czemu licznie przybyli goście nie zostali wpuszczeni na stadion. około 60 osób trafiło nie na trybuny, a na izbę wytrzeźwień, a reszta solidaryzowała się z poszczącymi. swoją drogą to na ostatnim meczu Lecha nie wpuszczono podobnej liczby osób, ale na kilkanaście tysięcy osób, a nie na 350. chociaż w tej kwestii, to może np. Prof się wypowie.

ponadto z tego co pamiętam, to lista kibiców też była wątpliwa i klub miał wcześniej zastrzeżenia - nie wszystko wypełnione, dane często wypełnione nieczytelnie itp. ponadto był to mecz podwyższonego ryzyka i zgodnie z nowymi przepisami musiała być lista imienna wszystkich widzów (cudowne kolejki przy Kamiennej) - nie dość, że do wcześniejszej były zastrzeżenia, to jeszcze przyjechała spora grupa osób bez biletów.

sądzę, że po części jedno i drugie jest prawdziwe, ale wyszło idiotycznie - duże kolejki przed meczem, a na meczu kibice gości za ogrodzeniem.

 

na meczu niestety też nie byłem (Wielka Sobota, magia świąt, rodzinna atmosfera i wszystkie tego typu pierdolexy), ale od osób będących na tym meczu wiem, że mecz nie zachwycił. Motor przyjechał tylko się bronić, często w brutalny sposób. Polonia tradycyjnie pokazała syndrom drugich 45 minut, ale wygrała zasłużenie. dwie ładne bramki, mnóstwo niewykorzystanych sytuacji i brutalna gra piłkarzy Motoru.

dziwiłem się, gdy Śląsk rozgromił Motor w poprzedniej rundzie, ale ponoć na Konwiktorskiej pokazali podobny poziom (wyjazdowy, bo u siebie lepiej grają), tyle że koncentracja napastników była typowo świąteczna, a drugą połowę potraktowali jak pomeczowy rozruch.

 

szkoda Kamila Kuzery. od października nie grał na skutek kontuzji. ledwo wrócił, zaczął trenować i teraz skończył mecz ze złamaną nogą :-/ Moryc, Michalski, Kuzera... dobrze że chociaż Klepczarek po kontuzji wrócił.

 

>> bramki:

>> http://www.youtube.com/watch?v=LH3B9aXVP38

Odnośnik do komentarza

Z Tego co wiem to piłkarze Motoru w drugiej połowi oddali chyba jeden strzał na bramke Polonii jednym slowem bardzo kiepsko... Tu grają pięknie na 4:0 z Jastrzębiem a na kolejnym meczu przegrywają w kiepskim stylu z Polonia...Ci kibice nie zostali wywiezieni na izbe wytrzeźwień tylko czekali na nas w pociągu (byłem i chyba widzialem dobrze... przynajmiej tak mi sie wydaje) Zawijanie tych oto pijanych panów byla raczej przypadkowa :) Wiem to ze swojego doświadczenia...(prawie mnie zwineli a bylem trzeźwy jak świnia) Ogólnie policja strasznie ale to strasznie prowokowala... a Tych pijanych panów to juz lepiej nie mówić. Moim zdaniem policja i działacze Poloni czy tam kto jest za to odpowiedzialny robili wszystko aby kibice Motoru nie pojawili sie na meczu...

 

Edyta- Drugą bramke akurat udalo mi sie dojrzec i naprawde fenomenalne udrzenie... )

Odnośnik do komentarza
ponadto z tego co pamiętam, to lista kibiców też była wątpliwa i klub miał wcześniej zastrzeżenia - nie wszystko wypełnione, dane często wypełnione nieczytelnie itp.

 

Pudło kolego, bo lista była przepisana na komputerze i w piątek wysłana do klubu.

Odnośnik do komentarza

co do działań policji jestem w stanie w to uwierzyć, że było kilka zataczających się osób, a tradycyjnie musieli trochę statystykę podbić.

odnośnie listy piszę jak było wcześniej, nie wiedziałem czy lista została poprawiona. z pewnością nie została uzupełniona - lista imienna była na ok. 300 osób, a przyjechało niemal 500.

powstał więc wybór - albo złamać ustawę o imprezach masowych i na własne ryzyko wpuścić kibiców, albo oglądać żenujący obrazek z kibicami Motoru stojącymi przy ogrodzeniu.

 

ps. bym zapomniał

WSZYSCY JEDZIEMY DO GDAŃSKA

Odnośnik do komentarza
z pewnością nie została uzupełniona - lista imienna była na ok. 300 osób, a przyjechało niemal 500.

 

lista imienna została wysłana w pełni kompletna tzn na te 500 osób które pojechały :) Jedyny problem był taki że Polonia nie chciała nam dać tych 200 biletów więcej - więc postawiliśmy ich przed wyborem, albo zarabiacie 2 tyś zł więcej na biletach, albo nic. Wybrali jak wybrali, ja tam bym wolał mieć 2 klocki więcej w kieszeni i mecz z klimatem, ale ich sprawa :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...