Skocz do zawartości

Dyskusje scenowe


Rekomendowane odpowiedzi

SZk, chyba za bardzo wczułeś się w swoją forumową rolę (patrz podpis nad avkiem)

A Ty chyba za szybko chcesz sie wykpic od dyskusji (patrz na swoj nick)... Naprawde mamy tak rozmawiac?

 

To, jakie mam osobiste poglądy, nie ma tu żadnego znaczenia - w kontekście scenowym i serwisu CM Rev.

Skoro Twoje poglady nie maja znaczenia, to po co je wykladasz, mowiac np., ze z wiekszoscia moich tez sie nie zgadzasz, po czym nie wyjasniasz, z ktorymi konkretnie i dlaczego? Przeciez nie pytam Cie o nic osobistego: o stosunek do religii, rasy czy polityki, o czestotliwosc stosunkow seksualnych etc. Pytam tylko o rzeczy wazne w kontekscie ewentualnej wspolpracy z Toba i Twoimi serwisami. To, jakimi zasadami kierujesz sie jako wydawca, ma ogromne znaczenie w kontekscie scenowym.

 

piszesz o jakiejś słynnej sprawie, akby to naprawdę było słynne

Udowodnij albo przepros #2 - wskaz, gdzie napisalem o slynnej sprawie.

 

gdyby rzeczywiście interesowała Cię moja osobista opinia na wyżej wymienione tematy - to byś się do mnie osobiście odezwał.

Przecieram oczy ze zdumienia - JA mam sie odezwac do wydawcy serwisu, ktory nie raczyl nawet odezwac sie do mnie przed deaktywacja mojego konta?! Sorry, znow wracamy o dyskusji o standardach postepowania z ludzmi. I akurat w tej kwestii nie uwazam, ze naszym chlopakom brakuje luzu. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Moim zdaniem nic ciekawego, zbiór wielu tematów o wszystkim i niczym.

 

Nie da się ukryć, że tematów dotyczących FM jest więcej niż na CMF, jednak zarówno tam i tu stoją one na niskim poziomie do czego niestety zaczynam się powoli przyzwyczajać. Chyba po prostu taka moda. Dużo lepiej wyglądało to z samym suflerem, gdzie dobrze sprawdzał się system "pytanie - odpowiedź". Teraz jest to podzielone na działy, które dają fałszywe poczucie sporej ilości zgromadzonego materiału. W rzeczywistości subfora "dodatki do gry" czy "edytor" zawierają bardzo niewiele treści.

 

Tak samo wygląda sytuacja z działem "Serwis" bez którego forum byłoby dosłownie martwe. Nie rozumiem w jakim celu komentarze dotyczące poszczególnych artykułów znajdują się w oddzielnych tematach.

 

Działy niezwiązane z grą to kompletna porażka. Kilka tematów na krzyż traktujących o sporcie, komputerach i grach, gdzie jakiejkolwiek wartości ze świecą szukać. Fakt, funkcjonuje jakiś quiz, rzeczywiście temat "Wyżal się" posiada 15 podstron i... to w sumie tyle.

 

Forum jest nieintuicyjne i nieczytelne. Wydaje mi się, że działów jest za dużo, brak w tym spójności.

Odnośnik do komentarza

Jest pytanie o forum CM Revolution, temat dotyczy kondycji sceny (jak się domyślam. Czy słusznie?), a więc chciałbym zapytać co się stało ze "starym forum." W karierze Profesora w HoF znalazłem link do forum o nazwie forumcm.net.

Rozumiem, że to jeszcze stare forum poświęcone serii Championship Manager. Jednak kiedyś działało, dosyć niedawno na nie wchodziłem, a teraz się nie da. Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

Odnośnik do komentarza

W karierze Profesora w HoF znalazłem link do forum o nazwie forumcm.net.

Rozumiem, że to jeszcze stare forum poświęcone serii Championship Manager. Jednak kiedyś działało, dosyć niedawno na nie wchodziłem, a teraz się nie da. Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

 

Na forum o adresie forumcm.net właśnie jesteś :]

 

A jeśli chodzi o bazę danych sprzed migracji, to forum to zostało odłączone do odwołania, bo stanowiło lukę do rozprzestrzenianiu się wirusów.

Odnośnik do komentarza

Co sądzicie o forum CM Revolution? Udało się, jest zaplanowane, ciekawe? Ma jakieś przewagi albo braki w stosunku do CM Forum?

 

Tak, udało się. Dzięki forum CMRev jest Ciebie mniej na naszym. To największa zaleta.

Hmm, ale nie udzielam się na tamtejszym forum, więc chyba zrobiłeś kiepski research. Ponadto to Ty z tego swojego forum zostałeś wyrzucony, dlatego, że nie byłeś wystarczająco inteligentny nawet w tak podstawowej kwestii, aby kontrolować swoje ostrzeżenia, a dalej, żeby potem tworzyć multikonta, po użyciu których nie będzie oczywistym, że korzysta z nich ta sama osoba. Uratowała Cię łaska ModTeamu, z którym toczyłeś spory i skorzystałeś z niej. Żałosne.

Odnośnik do komentarza

Trzeba być pierwszorzędnym kretynem, żeby nie zauważyć, że nie kryłem się z drugim kontem - zwłaszcza, że było połączone z moim kontem na FB.

 

Nie wciągniesz mnie w tę jałową dyskusję, darmowej reklamy waszego miernego produktu nie zamierzam robić. Nie zasługujecie nawet, by o was wspomnieć. Żałosne, że musicie chwytać się takich sztuczek - dostaliście bloka na osobny temat, próbujecie to obejść i wpierdalacie się tam, gdzie was zwyczajnie nie chcą. Widać kiepsko z odsłonami.

Odnośnik do komentarza

Ja mysle że powinnismy zostawic wszystkie dyskusje na temat CM Rev gdzies tam dla forum CM Rev. Tu jest oficjalne forum polskiej sceny, a z tego co pamietam CM Rev z niej dobrowolnie odeszlo wiec lepiej by trzymalo się wlasnego podworka. Sczerze mowiac nie zagladalem tam od kilku miesiecy bo tresc często wola o pomste do nieba, a samo forum przypomina pewnie manifesty, suflery i inne tego typu tematy w ktorych wszyscy pytaja o wonderkidy, taktyki i inne pierdolki ktore moga być pomocne tym ktorzy prawdziwej magii tej gry nie chca odkryc sami, a miec wylozone wszystko na tacy. Tak wiec CM Rev mowie stanowczo nie na forum, tak jak to uzgodnil Speed kilka tygodni temu. Forum CM się nie wpycha na CMR i lepiej by tak zostal i w odwrotna strone.

Odnośnik do komentarza

Johniss, Pucek od jakiegoś roku (?) nie jest w żaden sposób związany z CM Rev, a nawet postanowił rozpocząć krucjatę anty-CM Rev, więc faktycznie ogarniaj fakty zanim zaczniesz cokolwiek pisać.

co to ma do rzeczy? Można chyba o tym nie wiedzieć, jeśli nie zagląda się na CM Rev. Myślę, że tutaj Pucek jeszcze długo będzie kojarzony jako naczelny propagator CM Rev.
Odnośnik do komentarza

Johniss, Pucek od jakiegoś roku (?) nie jest w żaden sposób związany z CM Rev, a nawet postanowił rozpocząć krucjatę anty-CM Rev, więc faktycznie ogarniaj fakty zanim zaczniesz cokolwiek pisać.

co to ma do rzeczy? Można chyba o tym nie wiedzieć, jeśli nie zagląda się na CM Rev. Myślę, że tutaj Pucek jeszcze długo będzie kojarzony jako naczelny propagator CM Rev.

 

Pewnie, że można nie wiedzieć, ale powołując się na taki argument, wypadałoby sprawdzić, nie uważasz? Pucek może być kojarzony z czymkolwiek, ale jakie ma to znaczenie w merytorycznej dyskusji? To że, strzelam, Palikota ktoś kojarzy jeszcze z PO, to znaczy, że ma go obwiniać za obecne rządy, bo mu się nie chciało sprawdzić, że teraz Palikot jest gdzie indziej?

Odnośnik do komentarza

Celne uderzenie z Palikotem, senior Perez. Jeśli jesteśmy już przy politycznych porównaniach, to właśnie Pucka uważam za wypuszczonego pitbulla (zachowując odpowiednie proporcje oczywiście, bo zachowuje się jak wykastrowany pekińczyk) od Włodarczaka. W żadne anty-rewolucyjne krucjaty nie wierzę, wszystkie działania prowadzi pod płaszczykiem. Ale takie rzeczy już widzieliśmy, że przypomnę tylko osobę podwójnego redaktora Silvinho... Także nic nowego, panowie z Rewolucji. Wołajcie psiaka i zabierajcie go z tego poletka, bo znowu narobił kupę.

Odnośnik do komentarza

Mogę pozostać w tej konwencji! Dlatego oczywiście, że lepszy ja z wibratorem niż Johniss bez jaj! Ktoś kto swoje jaja stracił na pierwszym koncie, zoperował sobie na drugim, żeby wreszcie ktoś z łaski i po prośbach dokleił mu trzecie nie jest kimś kogo wypowiedzi będą istotne w takich sprawach. Nie będę też komentował każdej Twojej wypowiedzi, bo nie jesteś tak ważny, żeby na każdą odpowiadać.

 

Przyszedłem tutaj zapytać o opinie o forum CM Revolution, bo jestem tego ciekawy. Jeśli ktoś nie potrafi wypowiedzieć się na ten temat i odpowiedzieć na pytanie, to myślę, że jedna Marynia na CM Forum już wystarczy.

Odnośnik do komentarza

Ale ktoś tu już dobrze napisał, że CM Rev niejako "wypisało" się ze Sceny, więc na forum Sceny FM/CM, w temacie Dyskusje Scenowe, nie za bardzo chcemy o tymże tworze gadać. Z mojego przejrzenia forum CM Rev wynika jedno - CM Rev na pewno nie odniosło spodziewanego sukcesu, bo to forum wygląda jak wszystko inne ostatnio na CM Rev, to znaczy wygląda ładnie, treści mało lub zero.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze - forum cmrev jest strasznie powolne i zamula przeglądarkę. Po drugie - jest fatalnie zaplanowane (za dużo działów, beznadziejna nawigacja, za mała czcionka). Po trzecie - działy pozaefemowe są martwe. Po czwarte - poziom wypowiedzi większości użytkowników jest żenująco niski, królują posty jednozdaniowe. Po piąte - do poziomu użytkowników dostosowani są moderatorzy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...