Skocz do zawartości

Dyskusje scenowe


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa tematu robocza ;) Przy każdym powrocie i odejściu powtarzają się pewne kwestie, które nie są bezpośrednio związane z danym sajtem, więc może zrobimy sobie osobne pole do dyskusji.

Tylko uprasza się o nie obrzucanie się błotem.

 

 

me_who

 

 

--------------------------------------------------

Powodzenia ;)

 

Szkoda ze uważacie nas osoby prowadzące serwisy i fora konkurencyjne za 'rozwalające "scenę"'. Nie wiem jak inni ale ja niczego nie rozwalam.

 

Pozdrawiam wszystkich FM-maniaków.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam ze napisałem co o tym wszystkim myślę, wiem nie powinienem tego robić na jedynym 'słusznym i prawdziwym' forum o fm'ie.

 

Przepraszam tez ze rozwalam 'scenę' prowadząc konkurencyjne forum - chyba to trochę śmieszne.

 

Odrób lekcje z historii polskiej Sceny CM.

 

Dobrze proszę Pana.

Odnośnik do komentarza
Przepraszam ze napisałem co o tym wszystkim myślę, wiem nie powinienem tego robić na jedynym 'słusznym i prawdziwym' forum o fm'ie.

 

Przepraszam tez ze rozwalam 'scenę' prowadząc konkurencyjne forum - chyba to trochę śmieszne.

 

Odrób lekcje z historii polskiej Sceny CM.

 

Dobrze proszę Pana.

Dopiero po odrobieniu lekcji pisz posty, bo nadal nie wiesz o czym mówisz.

Odnośnik do komentarza

No tak skompromitowałem się haniebnie.

Nie napisałem nigdzie, że jesteśmy "forumem".

 

Dyskusję zacząłem, bo myślałem, że jesteście ludźmi, z którymi można prowadzić rozmowę na poziomie, ale się trochę pomyliłem.

 

Żadnego spisku nie widzę. To Fidel w pierwszym poście napisał:"Mam nadzieję, że nie będziemy dalej uznawani za osoby rozwalające scenę." z czego można wnioskować, że o naszym forum dalej tak myślicie, a to mnie chyba może dziwić.

 

Coś mi się wydaje, że to Ty kolego Kuchar się skompromitowałeś...

Odnośnik do komentarza

Łopatologicznie.

 

W zamierzchłych czasach powstała idea stworzenia jednego forum o CM'ie, do którego każda strona oddelegowałaby swoich ludzi na moderatorów. Była to inicjatywa bardzo ważna, ponieważ zjednoczyła skłóconą scenę. Później grono moderatorskie uniezależniło się od serwisów, ale CMForum nadal było jedno. Dopiero niedawno głupota MikeMitnicka i jasonxa sprawiły, że ten wyznacznik jedności został zburzony. Skoro powstała konkurencja dla tego forum, które jest uosobieniem pewnej idei, to inne fora są jej wrogami, że tak komunistycznie zaciągnę ;) Rozumiesz teraz?

 

 

PS. jeśli coś pomyliłem w historii proszę o sprostowanie. na scenie jestem dopiero cztery lata :)

Odnośnik do komentarza

Nie jestem Twoim kolegą, to po pierwsze.

 

Żadnego spisku nie widzę. To Fidel w pierwszym poście napisał:"Mam nadzieję, że nie będziemy dalej uznawani za osoby rozwalające scenę." z czego można wnioskować, że o naszym forum dalej tak myślicie, a to mnie chyba może dziwić.

 

Na jakiej podstawie tak uważacie ? Pytaliście kogoś ?

 

No tak skompromitowałem się haniebnie.

 

Już powiedziałem, mówiąc "kompromitacja" mam na myśli zaczynanie od nowa tej samej dyskusji.

 

Z mojej strony definitywny OT.

Nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
krzysfiol, ale nie można też zabraniać tworzenia for o tematyce efema , konkurencja się przyda każdemu (oby zdrowa).

 

Owszem, ale nie można mówić, że w ten sposób nie niszczy się sceny CM/FM. Na co dzień jestem za konkurencją, wolnym rynkiem, ale uważam, że scenie nie jest potrzebne więcej niz jedno forum. które ma niemal identyczne działy i małpowane są pomysły (awardsy na przykład)

Odnośnik do komentarza
Łopatologicznie.

 

W zamierzchłych czasach powstała idea stworzenia jednego forum o CM'ie, do którego każda strona oddelegowałaby swoich ludzi na moderatorów. Była to inicjatywa bardzo ważna, ponieważ zjednoczyła skłóconą scenę. Później grono moderatorskie uniezależniło się od serwisów, ale CMForum nadal było jedno. Dopiero niedawno głupota MikeMitnicka i jasonxa sprawiły, że ten wyznacznik jedności został zburzony. Skoro powstała konkurencja dla tego forum, które jest uosobieniem pewnej idei, to inne fora są jej wrogami, że tak komunistycznie zaciągnę ;) Rozumiesz teraz?

 

 

PS. jeśli coś pomyliłem w historii proszę o sprostowanie. na scenie jestem dopiero cztery lata :)

Łopatologicznie

A czy Ty rozumiesz, że dla mnie jest to wszystko co najmniej śmieszne? Z nikim z tak zwanej przez was 'sceny' skłócony nie jestem. Stworzyliśmy forum, które w żadnym stopniu wam przeszkadzać nie powinno, a z tego co się dowiedziałem przeszkadza, a to jest śmieszne. Komunistyczne z tego co widze to jest podejście niektorych osób do konkurencyjnych serwisów.

 

 

Kuchar --> to Fidel o tym napisał, a on miał ostatnimi czasy (jak przypuszczam) styczność z osobami powiazanymi z tym forum, widocznie ktos dał mu do zrozumienia, że 'rozwalamy scenę'.

 

 

Owszem, ale nie można mówić, że w ten sposób nie niszczy się sceny CM/FM. Na co dzień jestem za konkurencją, wolnym rynkiem, ale uważam, że scenie nie jest potrzebne więcej niz jedno forum. które ma niemal identyczne działy i małpowane są pomysły (awardsy na przykład)

 

Tak, tylko na waszym forum są awardsy, a my nic nie robimy tylko staramy się upodobnić nasze forum do tego...

Odnośnik do komentarza
A czy Ty rozumiesz, że dla mnie jest to wszystko co najmniej śmieszne? Z nikim z tak zwanej przez was 'sceny' skłócony nie jestem. Stworzyliśmy forum, które w żadnym stopniu wam przeszkadzać nie powinno, a z tego co się dowiedziałem przeszkadza, a to jest śmieszne. Komunistyczne z tego co widze to jest podejście niektorych osób do konkurencyjnych serwisów.

 

Obrazowo:

 

Scena zawsze była kontynentem, a Wy tworzycie z niej archipelag, którego wyspy nie ma ze sobą kontaktu. Scena zawsze była skupiona wokół forum, tu miały tematy nawet tak badziewne serwisy jak CM Special. Skupiając inne serwisy wokół innego forum tworzycie de facto druga scenę.

Odnośnik do komentarza
Łopatologicznie

A czy Ty rozumiesz, że dla mnie jest to wszystko co najmniej śmieszne? Z nikim z tak zwanej przez was 'sceny' skłócony nie jestem. Stworzyliśmy forum, które w żadnym stopniu wam przeszkadzać nie powinno, a z tego co się dowiedziałem przeszkadza, a to jest śmieszne. Komunistyczne z tego co widze to jest podejście niektorych osób do konkurencyjnych serwisów.

6 lat scena istniała z jednym forum, a przez ten czas przewinęły się przez nią takie serwicy jak LCM, CM Review, Arena CM, CM Online, FCMC, CM Revolution, CCM, FMOT i wiele innych. ŻADNE z nich nie próbowało zakładać własnego forum (aż do czasu FCMC, ale oni po prostu połączyli się z forum jasonxa i MM z tego co pamiętam). Nagle pojawia się strona tworzona przez grono nowych osób na scenie, która posiada swoje własne forum. Powiedz mi, w jaki sposób nie rozwalacie ideału zjednoczonej sceny?

 

Właściwie nie rozwalacie, bo dla mnie jesteście poza sceną.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...