Skocz do zawartości

Centrum Football Managera


Rekomendowane odpowiedzi

Ofensywa medialna CentrumFM trwa i nie ogranicza się jedynie do Internetu. Jeden z naszych redaktorów, czyli ja, postanowił opublikować promujący FM'a tekst w jednej z lubelskich gazet - Alternatywie Społeczno-Kulturalnej. Jest ona darmowa i jej nakład wynosi 10 tysięcy. Doszedłem do wniosku, że trzeba pokazać FM'a szerszej rzeszy potencjalnych graczy - a gazeta kierowana jest głównie do studentów. A mała reklama strony nie zaszkodzi ;)

 

Zobaczcie sami!

 

PS. Nie bójcie się - zdjęcie nie jest z kroniki kryminalnej - to ja, tylko, że jakiś czas temu :)

 

Nie zapominajcie również odwiedzać CentrumFM regularnie.

Odnośnik do komentarza

Wiele osób upominało się o przeniesienie Felietonów z CCM na CFM i właśnie rozpoczęliśmy ten żmudny, ale jakże ważny, proces. Dziś w Wasze ręce oddaję pierwszą pięćdziesiątkę najlepszych felietonów, które tworzyły historię najstarszego serwisu o CM/FM w Polsce - my nie pozwolimy aby przepadły bezpowrotnie. Oczywiście będziemy dodawać je regularnie, żeby wszystkie wartościowe teksty znalazły się na naszym serwerze.

 

-> Felietony

 

Centrum FM

Odnośnik do komentarza
Już powinno być dobrze z obrazkami. Wystąpił mały błąd i na niektórych przeglądarkach mogły się nie wyświetlać, ale zostało to poprawione. Przynajmniej u mnie jest juz ok :)

 

W domu na operze nie widziałem obrazków, w pracy na operze (obie wersje te same) je widziałem :) Nie wiem od czego to. 

Odnośnik do komentarza

Wojny na Scenie, kurka jak w starych dobrych czasach ;)

 

Pozdrowionka dla ekipki CCM od starego kolezki :)

 

BTW, jak mozna podgladnac pelna redakcje? Bo za leniwy chyba jestem na szukanie, o ile sie da oczywiscie, ale widze, ze Ziutek, Plaszek dzialaja, az sie lezka w oku kreci widzac chlopaki jak dalej lupiecie w CM/FM...

 

BR,

Tomek vel Toudie

Odnośnik do komentarza

Odpowiedź odnośnie składu redakcji znajdziesz w newsie powitalnym http://centrumfm.org/index.php?goto=pokaz&id=10

 

Jeszcze nie dorobiliśmy się działu redakcja ;-) Jakoś na tak mało istotne rzeczy jeszcze nie było czasu.

 

Co do "łupania w CM/FM" to bywa z tym różnie, ale głównie teraz czas poświęca się stronie, która... niestety bez nas przestała istnieć.

 

Tak swoją drogą zapraszamy do współprcy legendę CCMu :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...