Skocz do zawartości

Centrum Football Managera


Rekomendowane odpowiedzi

Tak Panowie, wiem, że wielu z Was w to nie wierzyło, ale ten dzień nastanie - dokładnie jutro o godzinie 18:00. CentrumFM po wielu bólach, mękach i staraniach wreszcie zawita na szerokie wody Internetu. Postawiliśmy sobie za cel odzyskanie renomy jaką niosło za sobą CentrumCM... Ba! My nawet będziemy lepsi. Do pracy nad serwisem wzięło sie wiele znanych na Scenie osób - Wiochi, Plaszek, Ziutek, Krzysfiol, Dave, Lukaszp i kilku innych, równie znakomitych. Będzie także moja skromna osoba, która będzie trzymała pieczę nad całą redakcją.

 

Dziś nie zdradzam, co będzie na stronie. Sami zobaczycie już jutro! Liczę, że będziecie regularnie nas odwiedzać.

 

-> Centrum Football Managera

Odnośnik do komentarza

Dapsz, życzę Wam powodzenia :) . Mam nadzieję, że te reaktywacje bardzo dobrze wpłyną na rozwój Sceny i chociaż trochę zbliżą ją do poziomu, który prezentowała kilka lat temu. Noo, i liczę, że będziemy świadkami miłej współpracy między różnymi sajtami :] .

 

BTW, no i mam prośbę do redaktora Ziutka, by odpowiedział na gg :] .

Odnośnik do komentarza

Wlasnie, troche chamstwa jeszcze nigdy Scenie nie zaszkodzilo ;) Sorki grzelo, juz sie odzywam...

 

Jesli chodzi o strone, to nie robimy szumnych zapowiedzi (Dapsza zawsza ponosi fantazja) jacy to nie bedziemy swietni. Liczymy, ze uda sie zrobic cos fajnego. Na cale szczescie zbiega sie to z premiera nFCMC a i Revolucja zaczela ostatnio dzialac. Fajno ;)

Odnośnik do komentarza

Do opisu gry dorzuciłbym wymagania, co nie dość, że przyciągnęłoby początkujących graczy to jeszcze poprawiło pozycjonowanie w wyszukiwarce. Poza tym kariery, talenty i porady to trochę mało. :> No chyba, że pod pojęciem porady będą się kryły felietony, teksty o taktykach itp. Ale i szacunek za zgromadzenie dużej liczby materiałów i powodzenia. :)

Odnośnik do komentarza

Jak napisał Szczurek, warto się tutaj dopisać, bo w Maryni... przepadnie.

 

Ja jestem, hmm, nie wiem, zawiedziony (trochę za duże słowo) wyglądem strony; niby wszystko ładne i przejrzyste, aczkolwiek chyba chciałem zobaczyć coś innego, coś nowszego. To tak na ciepło. Obyście tylko mieli motywację do pracy :-)

Odnośnik do komentarza

Szczurku, mamy tego świadomość, ale uznaliśmy wspólnie, że start strony będzie dla nas motywacją do pracy, a dodamy wszystko w między czasie. Zdecydowanie łatwiej się pracuje, jak się widzi efekty pracy i nie pisze do szuflady. I tak uważam, że redaktorzy zrobili kolosalną pracę i należy im się za to wielki szacunek.

 

Pulek, postawiliśmy na prostotę i odniesienie do CCM - na tym nam najbardziej zależało :).

Odnośnik do komentarza

Według mnie strona pod względem wizualnym bardzo ładnie się prezentuje. Ładne kolorki, funkcjonalność, oldskul i w ogóle :) Jedynie trzy zastrzeżenia - te linki niepotrzebnie się wysuwają (choć nie wszystkie w ogóle mają ten efekt), tło można by pokolorować i niepotrzebna ta rejestracja. Warstwy literackiej nie sprawdzałem i niestety sprawdzać nie będę (zresztą już żadnych tekstów nie czytam, no czasami na Rewolucji jakieś felietony).

Odnośnik do komentarza
Jedynie trzy zastrzeżenia - te linki niepotrzebnie się wysuwają (choć nie wszystkie w ogóle mają ten efekt),

 

Te które się nie wysuwają to jest rozwijane menu :) Klikniesz to Ci się rozwinie lista :)

 

 

niepotrzebna ta rejestracja

 

Tylko zarejestrowani mogą dodawać komentarze , oceniać teksty i talenty. Inaczej by boty spamowały, ludzie się podszywali pod innych, itp. rzeczy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...