Skocz do zawartości

Centrum Football Managera


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 4 miesiące później...

Jak co roku prowadzę recenzję live z grania w nowego FM-a. (W tym roku będzie nawet trwała trzy dni, żeby wszystko gruntownie przetestować.) Jeśli ktoś jeszcze nie grał w Football Managera 2013, nie wie, co o nim sądzić, lub właśnie wie i chce wszystkim gdzieś o tym powiedzieć - to zapraszam do czytania i komentowania. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Powitać. Widzę, że ostatnio cicho tu w temacie Centrum Football Managera. Dlatego też wracamy do idei cotygodniowego podsumowania życia Centrum FM, czyli po prostu co się u nas dzieje. Będę się starał takie coś robić każdej niedzieli oraz będę się starał odpowiadać na pojawiające się pytania. A więc na pierwszy ogień dziś podsumowanie tego, co się u nas pojawiło w minionym tygodniu. :)

 

Newsy:

Grafiki:

Taktyka:

Talenty:

Edytowane przez Dudek
Niedozwolony rozmiar czcionki.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Znów trochę czasu zeszło, głównie przez mnóstwo innych zajęć. Na Centrum Football Managera zaszła jedna ważna zmiana. Dapsz postanowił zrezygnować z roli redaktora naczelnego, od teraz tą funkcję będzie sprawowało dwóch redaktorów. Ja oraz draugluindl. Mam nadzieję, że taka zmiana oznacza nowe, lepsze czasy dla portalu. Pożyjemy, zobaczymy co to będzie. Dobra, to wracam do kwestii podsumowania działalności Centrum FM w ostatnim czasie, od 4 lutego do 24 lutego.

 

NEWSY:

GRAFIKI:

PLIKI:

TAKTYKA:

TALENTY:

ARTYKUŁY:

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Jakiś czas temu zatrzymałem się z podsumowaniami tego, co się na Centrum FM pojawia. Powód banalny, zwyczajnie na to czasu nie mam, ciężko mi również cokolwiek na stronie ogarnąć, której z kolei nie wiedzie się doskonale.

Z mojej strony takie małe ogłoszenie. Jeśli ktoś na Forum CM byłby chętny spróbować sił w roli redaktora CFM (droga do każdego działu otwarta), to zapraszam do zgłoszenia się do mnie. :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...