Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Wpadnijcie po prostu do Poznania albo Białegostoku, napijemy się i tyle ;)

 

 Z Poznania za łatwo bierzesz taksówke :> Zresztą jak to miło wypić oranżadke  i porozmawiać na temat FM-a w otoczeniu drzewek i zewu natury :> ;P

Jak ja pojade to na drewka nie ma chyba co zbyt bardzo liczyć :).

Soczewka mi sie podoba, ale dla mnie większym problemem jest termin. Wolałbym żeby zjazd odbył się w weekend na przełomie lipca i sierpnia, ale pewnie bedzie tak żeby wiekszości pasowało.

Odnośnik do komentarza
5-6 osobowe, 3 pokoje, ciepła i zimna woda, aneks kuchenny, pelny węzeł sanitarny (WC, kabina natryskowa), lodówka, możliwośc wypozyczenia czajnika i kuchanki
szkoda, że nie kochanki :roll:

 

Laki, pytałeś się o sprawy gastronomiczne w koło, o to co pytał SZk? Jeżeli i to byłoby w pobliżu, to można by rezerwować. Chyba, że ktoś ma lepszą propozycją, mi osobiście pasuje to, Gdańsk i Poznań ma tam w linii prostej koło 200km, Białystok 250, a Wwa większość czasu podróży spędzi na wyjeździe. Aglomeracja ma już niestety trochę dalej :>

Odnośnik do komentarza

Sprawa z gastronomią wygląda chyba dobrze. W samym ośrodku jest bar, gdzie serwują podstawowe jedzenie(hamburger i takie tam) i piwo. W samej Soczewce(400m od ośrodka) jest jakiś motel gdzie można zjeść coś ambitniejszego oraz Gran Chata gdzie też można zjeść podstawowe dania i pizze.

Poza tym, w tamtym roku nad samym jeziorem był bar i dyskoteka, ale babka mówiła, że nie wiadomo czy w tym roku coś takiego będzie. To na tyle co mi sie udało dowiedzieć w sprawie gastronomii.

Dopytałem sie co do boiska. Babka mówiła, że nie powinno być z tym problemu. Dyrektorka tej szkoły jest jej znajomą więc w razie czego jeden telefon i boisko będzie. Co do boiska do kosza to babka sie nie orientuje. Na terenie ośrodka jest jeden kosz, ale umiejscowiony w lesie więc raczej nie jest to szczyt marzeń ADRa.

Wszystko to mówiła mi właścicielka, jak jest naprawdę tego na sto procent nie mogę potwierdzić.

 

Nie wiem czy w ogóle ktoś szukał innego ośrodka. Jeśli tak to jest najwyższy czas by sie ujawnił.

Babka prosiła by sie jakoś określić więc warto by było dla porównania zobaczyć propozycje innych.

Odnośnik do komentarza
Może jakiś odzew, a najlepiej jakieś propozycje bo na razie to wygląda to tak, że większość ma to gdzieś, a reszta woli ponarzekać, że zlot sie nie odbędzie... :/

Brak innych propozycji chyba oznacza poparcie dla Twojego pomysłu :>

Odnośnik do komentarza
Brak innych propozycji chyba oznacza poparcie dla Twojego pomysłu :>

To nie jednoosobowy piknik w lesie, tylko zlot większej grupy osób i wypada, zanim coś na sto procent zarezerwuje, spytać resztę o zdanie.

 

Najlepiej niech rezerwuje na ten weekend na przełomie lipca i sierpnia

Niestety najpewniej będzie to ten wcześniejszy weekend(24-27). Zresztą na razie pałeczka jest po stronie właścicielki.

Odnośnik do komentarza

laki, w dupie miej "resztę", która nie macha palcem, aby cos załatwić. Niestety złote czasy turystyki polskiej (czytaj: nigdzie nikt nie jeździł, i mozna było wybierać w ofertach) się skonczyly, i teraz niestety pozostaje nam trzymac kciuki, ze gdzies sie trafi jakiś zapomniany przez swiat osrodek, ktory nas przyjmie w srodku sezonu na 4 dni...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...