Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Ślesin, to chyba nie wygląda najgorzej:

http://www.gwarek.wegiel-brunatny.pl/index.htm

 

trochę nie czaję tego cennika tam :-k

 

domki

4os - 80

5-6os - 90

 

do tego jesteśmy raczej grupą "zorganizowaną"

Noclegi dla grup zorganizowanych 35 zł od osoby za 1 dobę.

 

wg tego pierwszego mamy domki w bardzo kuszącej cenie nawet 15zl/doba, ale to drugie jest tego zaprzeczeniem :roll:

 

ogólnie ośrodek bardzo kuszący, jest miejsce na grilla :) Trzeba też zauważyć, że wygląda on na taki dla ludzi spokojnych i szukających spokoju ;P

Odnośnik do komentarza
o ile osob mam spytac? i czy mam tam podjechac?

Hmm, pytaj o około 40, bo tyle było w tamtym roku. Podjechanie tam byłoby najlepsza opcja, bo zobaczyłbyś jak to wyglada naprawde, ale najpierw zadzwon, bo nie ma sensu sie fatygowac, skoro tak nas nie przyjma.

Odnośnik do komentarza
o ile osob mam spytac? i czy mam tam podjechac?

Sam nie wiem jaki jest tegoroczny potencjał zjazdowiczów ;) ale +/- 40 osób trza przewidywać. Pytaj o przedział między 30 a 40. I tak jak mówiłem odnośnie terminu. Na początek myślę, że warto zadzwonić i spytać się o ceny i czy mają wolne terminy. Dopiero potem można podjechać i sprawdzić czy jest to warte zachodu.

Odnośnik do komentarza
"Stawy Jana" to jest prawie, że w centrum Łodzi

 

aś dojebał teraz :hahaha:

 

Normalnie wieczorami to towarzystwo by sie tak porozchodziło po mieście, że kilka tygodni byśmy ich szukali :) .

 

tja, chyba do baru na krańcówce 5/6/15.

 

ogólnie to nie wiem jak to jest teraz na stawach - czy można się kąpać (rok temu była czerwona flaga i kąpiel "na własne ryzyko", inna sprawa, że woda zasyfiona) itd. Latem stuprocentowo będzie tłum, głównie rodzin z dziećmi, więc darcie ryja i bluzgi mogą nie przejść. Obok jest ChKS z boiskami, ale przyjezdnych wpuszczać nie będą; prócz tego najbl

ższy plac do gry jest chyba przy SP162, 

piaszczysto-żwirowy z tumanami kurzu. Rzut beretem do Carrefoura, kościoła jak kto lubi i szpitala jak kto sobie zrobi kuku. Dojazd

do centrum taki se; bez przesiadki albo drałowania piechotą do ww. krańcówki nie da rady, zresztą teraz miasto jest rozkopane i

nie wiem nawet co, gdzie i kiedy teraz jeździ; za to autobus nocny dojeżdża prawie pod sam próg, więc powroty z lansingów będą

łatwiejsze.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ale Wy jesteście jebnięci. Tylko byście narzekali, ale jak przychodzi coś znaleźć to dupa. Pytanie do GO Białystok, żeby tym razem nie było narzekania. Gdzie sobie szanowni Panowie życzą ? :P Niech ktoś walnie ankietę, dzięki której moglibyśmy się zorientować gdzie mniej więcej miałoby się to odbyć, to Wujek m0ke pomota :)

Odnośnik do komentarza
Pytanie do GO Białystok, żeby tym razem nie było narzekania. Gdzie sobie szanowni Panowie życzą ? :P

 

Ty się dobrze czujesz czy na prochach jestes ? Kto jak kto ale GO Białystok jeździła wszędzie bez narzekania więc takie teksty to zachowaj dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Pytanie do GO Białystok, żeby tym razem nie było narzekania. Gdzie sobie szanowni Panowie życzą ? :P

 

Ty się dobrze czujesz czy na prochach jestes ? Kto jak kto ale GO Białystok jeździła wszędzie bez narzekania więc takie teksty to zachowaj dla siebie.

 

To moke przecież, czego się po nim spodziewasz? :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...