Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Stara gwardia się ruszyła i też wpłaciła ;] proszę mnie wpisać do domku Delta, którym zainstaluje sie ekipa poznańsko-zachodnia :)

ok to ja tez Delta prosze :)

jade jade...bo mi sapia na gg czy bede czy nie :P A moze nawet bedziemy w dwojke z M :P D bedzie miala towarzystwo :) M zna i tak kilkanascie osob ze sceny, moze poznac reszte. Jak co to damy rade na 1 wyrku, nie bede 2 miejsc zajmowal jak tylko 30 jest, zeby nie bylo :P

Odnośnik do komentarza

poczatkowo mialo mnie nie byc, bo planowalem 5 tygodniowy tour po Bałkanach, ale ostatecznie o namowie FYMa przybede. Wplacilem hajs, wiec miesce chyba bede mial o_O ;) A miejsce zlotu to konkretny wypizdów ;) heee Soczewka LOL :)

 

no to do zoba -_+

Odnośnik do komentarza

Tak mi się przypomniało. Jeżeli moke pojedzie w tym roku to na wejściu powinien zaliczyć wpierdol od każdego za zdjęcia z zeszłorocznego zjazdu ;P

I nie możemy dopuścić do sytuacji zmonopolizowania rynku fotograficznego na zjeździe bo znów nie będzie żadnych zdjęć...

Odnośnik do komentarza
Tak mi się przypomniało. Jeżeli moke pojedzie w tym roku to na wejściu powinien zaliczyć wpierdol od każdego za zdjęcia z zeszłorocznego zjazdu ;P

I nie możemy dopuścić do sytuacji zmonopolizowania rynku fotograficznego na zjeździe bo znów nie będzie żadnych zdjęć...

Hmm, przecież m0ke dawał zdjęcia, tylko trzeba było napisać na jego gg :P.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...