Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powiedziałem wam jeszcze jednej chyba ważnej rzeczy w mojej sprawie.

Powiedziałem Madzi że się zakochałem w kobiecie i ona ta kobieta o tym nie wie. Gdy spytała mnie się czy ją zna to powiedziałem tak i nie. I teraz muszę starać się podwójnie żeby wiedziała że to ona jest tą kobietą!

Odnośnik do komentarza

Nie powiedziałem wam jeszcze jednej chyba ważnej rzeczy w mojej sprawie.

Powiedziałem Madzi że się zakochałem w kobiecie i ona ta kobieta o tym nie wie. Gdy spytała mnie się czy ją zna to powiedziałem tak i nie. I teraz muszę starać się podwójnie żeby wiedziała że to ona jest tą kobietą!

Na moj gust to taka zagrywka jest raczej... bardzo kiepska. Bo jesli dziewczyna sie od razu nie zorientowala, ze chodzi o nia to pewnie teraz zyje w przekonaniu, ze naprawde jestes tylko jej przyjacielem.

Odnośnik do komentarza

No to i ja opiszę swoją historię.

 

Tydzień temu w sobotę, miałem klasową imprezę (połowinki). Wiadomo, super zabawa. Podczas tańcu z jedną dziewczyną (z klasy), poczułem się jakoś tak fajnie. Za drugim razem także. No i kiedy połowinki się skończyły, wszyscy poszliśmy swoimi drogami. Na drugi dzień nie mogłem przestać myśleć o niej. W sumie to nawet starałem się o tym zapomnieć, ale nie udało się. Mam tak cholera do dziś, i planuję się z nią spotkać. I w tym mój problem. Czy na tym spotkaniu mam się jej z wszystkiego wyżalić? Czy może stopniowo jej to uświadamiać? Bo wiem, że jeśli jej tego nie powiem, to będę żałował tego przez długi czas. Więc pytam się Was, doświadczonych w tych sprawach ( :mrrr:) co mam robić...

Odnośnik do komentarza

Ale z czego chcesz się żalić tak w zasadzie? ;) Tu nie ma nic do żalenia - spodobała Ci się dziewczyna, to pytasz ją, czy nie chciałaby się spotkać. Nie wiem co Ci Keith Flint wkręca o jakimś odcinaniu uczuć - spotykasz się z dziewczyną, gadacie sobie o różnych rzeczach i jest ok. Już samo takie spotkanie ma oczywiście kontekst matrymonialny, że tak powiem :D Nie trzeba o tym mówić. Od razu nie ma co wypalać z deklaracjami, że ją kochasz nad życie. Jak będzie fajnie to oboje z czasem zdacie sobie sprawę, że coś więcej z tego może być - zresztą, najpierw się spotkaj, potem będziemy kombinować dalej ;)

Odnośnik do komentarza

Po kilku tygodniach wyszukiwania tego odpowiedniego wreszcie dokonałem wyboru i kupiłem w końcu pierścionek zaręczynowy. Białe złoto z brylantem z kolekcji Verona. Teraz ostatni etap czyli zaręczyny, które już wkrótce ;) ciesze się, że etap dokonywania wyboru mam za sobą, bo przyznam szczerze rodzajów pierścionków jest mnóstwo, ale naprawdę ładnych i takich, które mogłyby być w guście mojej skromnej dziewczyny, niewiele.

Odnośnik do komentarza

Powiedz prosto z mostu czy nie dałaby rady gdzieśtam się zaprosić i tyle.

ta i spytaj czy opierdoli Ci kielbaske. facet ma byc stanowczy, a nie jakas miekka parowka: "a moze przy okazji, gdybys znalazla odrobine czasu i nie miala lepszego zajecia, przypomnialabys sobie o mnie i wtedy moze przy odrobinie szczescia wyskoczylibysmy razem na jakas kawe?" nie! ;)

 

 

 

Po kilku tygodniach wyszukiwania tego odpowiedniego wreszcie dokonałem wyboru i kupiłem w końcu pierścionek zaręczynowy. Białe złoto z brylantem z kolekcji Verona. Teraz ostatni etap czyli zaręczyny, które już wkrótce ;) ciesze się, że etap dokonywania wyboru mam za sobą, bo przyznam szczerze rodzajów pierścionków jest mnóstwo, ale naprawdę ładnych i takich, które mogłyby być w guście mojej skromnej dziewczyny, niewiele.

 

jeju, nie sadzilem, ze wybor pierscionka to tak skomplikowany zabieg, gratulacje tak czy owak! :)

Odnośnik do komentarza

Po kilku tygodniach wyszukiwania tego odpowiedniego wreszcie dokonałem wyboru i kupiłem w końcu pierścionek zaręczynowy. Białe złoto z brylantem z kolekcji Verona. Teraz ostatni etap czyli zaręczyny, które już wkrótce ;) ciesze się, że etap dokonywania wyboru mam za sobą, bo przyznam szczerze rodzajów pierścionków jest mnóstwo, ale naprawdę ładnych i takich, które mogłyby być w guście mojej skromnej dziewczyny, niewiele.

 

Gratulacje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...