Skocz do zawartości

Everton FC


lad

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witsel i Mata klepnieci na 99%. Niedługo potwierdzenie.

 

Zdaniem La Gazetty Dello Sport, Witsel jest dogadany z Interem Mediolan. Belg będzie zarabiał 3 miliony euro za sezon. Brakuje dogadania między klubami, bo Zenit chce 23 miliony euro, a Inter nie zamierza tyle płacić.

Odnośnik do komentarza

Nikt nie przebił oferty Evertonu dla Zenita i dla samego zawodnika. Nie zapowiada się żeby to nastąpiło. Z nim jest taka sytuacja, że zatrudnia iluś tam doradców i kilku z nich ma w kontraktach zapisane jakieś profity za transfer do Włoch. Wszystko jest w jego rękach - mam tylko nadzieję, że klub przedstawił mu jakiś deadline.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Spokojnie. Witsel cały czas czeka na Juventus albo Inter - raczej się nie doczeka. Matę też zblokowały transfery Pogby i Stonesa (w tym przypadku chodzi o FFP). Zobaczymy na koniec okienka. Można było się spodziewać, że zespołowi spoza czołówki będzie ciężko przeprowadzić transfery takich topowych grajków bez żadnych perturbacjij.

 

Williams i Kone to natychmiastowe i potężne wzmocnienie defensywy EFC, która była najsłabszym ogniwem od kilku lat. Bolasie przepłacony, ale to nie moje pieniądze i jak Moshiriego i bandę stać, to co mnie to obchodzi? Na pewno jest lepszy od McGeady'ego.

 

Zresztą piłka nożna w tamtym roku pokazała, że wygrać można kolektywem, ciężką pracą i dobrą atmosferą, a nie nazwiskami.

 

Nadal jednak wierzę, że pod koniec okienka Everton podpisze Matę i/lub Witsela.

Odnośnik do komentarza

Matę też zblokowały transfery Pogby i Stonesa (w tym przypadku chodzi o FFP).

możesz to wyjaśnić? z tego co kojarzę w FFP chodzi o to, żeby wydawać tyle ile się zarobiło (z jakimś tam zapasem, już nie pamiętam dokładnie ile to było), więc teoretycznie te dwa transfery powinny pomóc bo:

 

a) Man Utd wydało kupę hajsu za Pogbę, więc powinni chętniej sprzedać Matę żeby jakaś część im się zwróciła i żeby nie przekroczyli FFP

b) Everton dostaje hajs za Stonesa dzięki czemu może je przeznaczyć na wzmocnienia nie musząc się bać o przekroczenie FFP

 

coś pokręciłem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...