Skocz do zawartości

AC Milan


Rekomendowane odpowiedzi

33-letni Francuz Ibrahim Ba jest już nowym - oficjalnym nabytkiem Rossonerich. Gracz ten występował już w Milanie w sezonach 1997/2003.

Chcieliśmy transfer, który zwali nas z nóg? To mamy taki transfer.

:doh!:

Favalli przynajmniej przychodził na pozycję, na której nie było zmiennika. :doh!:

 

Giallani, Ancelotti - :wanker:

Odnośnik do komentarza

Chcieliśmy prawoskrzydłowego to mamy. Tylko dlaczego to ma być chłopek, który w piłkę kopać nie potrafi. A mozna było spróbować wyjąć van der Vaarta czy Sneijdera. Ech, żenada.

 

Chivu przechodzi do Interu, a Milan zamiast sięgnąć po Barzagliego to czeka nie wiem na co?? Aż Juventus go nam zdejmie?? Przydałby się solidny napastnik do Gilardino, ale zainteresowanie Eto'o czy Henry'm to pozostanie zainteresowaniem.

 

Edyta mówi: Niech Milan sie szarpnie na Quagliarellę z Sampdorii, a zamiast Emersona to wolałbym Palombo, również z Sampy.

Odnośnik do komentarza
Chcieliśmy prawoskrzydłowego to mamy. Tylko dlaczego to ma być chłopek, który w piłkę kopać nie potrafi. A mozna było spróbować wyjąć van der Vaarta czy Sneijdera. Ech, żenada.

 

Chivu przechodzi do Interu, a Milan zamiast sięgnąć po Barzagliego to czeka nie wiem na co?? Aż Juventus go nam zdejmie?? Przydałby się solidny napastnik do Gilardino, ale zainteresowanie Eto'o czy Henry'm to pozostanie zainteresowaniem.

 

Edyta mówi: Niech Milan sie szarpnie na Quagliarellę z Sampdorii, a zamiast Emersona to wolałbym Palombo, również z Sampy.

Barzagli nigdy nie trafi na San Siro. Niestety. A sam mówi, że tak kocha Milan, że to jego ukochany klub, a durny zarząd robi wszystko, by go nie ściągać, wręcz na siłę się odpędza od niego.

Quagliarella na bank do nas nie trafi, zaprzeczył zarząd. Kolejny, którego nie chcemy, bo nie.

A co do Palombo... Nie wiem, czy to odpowiednia klasa jak na Milan, ale wiem, że gdybyśmy mieli ściągać kogoś z Włoch, to już byśmy to zrobili. Zarząd szuka w innych ligach, nie wierzę w transfery wewnątrz Serie A do Milanu.

 

Żal patrzeć na obecną działalność zarządu, po takim sukcesie, jak Ateny 2007, oni robią wszystko, by nie doszło do następnego triumfu. :doh!:

Odnośnik do komentarza

Do tego pojawiły się pogłoski o odejściu Ronaldo :/

 

Wszystko wskazuje na to, że po Roberto Carlosie nad Bosfor trafi inny reprezentant Brazylii, słynny Ronaldo.

30-letni napastnik, grający obecnie w AC Milan, miałby przejść do aktualnego mistrza Turcji Fenerbahce Stambuł za 10 milionów euro. Zdaniem jednej z agencji Ronaldo podpisze trzyletni kontrakt, w którym będzie zagwarantowane zarobki w wysokości 4 milionów euro rocznie.

 

 

http://sport.onet.pl/0,1248705,1554858,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza

Ostatnio rozne ciekawe informacje transferowe ale jak to zawsze bywa dopiero pod koniec okienka transferowego bedzie wiadomo co bylo plotka a co faktycznie potajemnie bylo dyskutowane. Mam nadzieje, ze rosso neri nie przespia tego okresu i zapewnia doplyw swiezej krwi do druzyny i oby byla to jakas mlodsza krew;-)

Odnośnik do komentarza

Ułaaa! Milan pozyskał Suazo z Cagliari za 14mln€. Jestem zaskoczony, bo o Suazo pisano tylko w kontekście mniej utytułowanego klubu z San Siro. To ciekawy zawodnik, chociaż na pewno nie gwiazda pierwszej wielkości. Mam nadzieję, że na nim nie poprzestaną, bo Juventus nie zasypia gruszek w popiele i zakupił za 11mln€ Iaquintę.

Odnośnik do komentarza

Suazo jeszcze nie podpisał z Milanem kontraktu. To szefowie obu klubów się dogadali, a zawodnik jest na wakacjach i jest cała tą sprawą zaskoczony.

 

David Suazo nie jest zawodnikiem AC Milanu. Cagliari Calcio doszło co prawda do porozumienia z zespołem Rossonerich, ale brakuje najważniejszego: podpisu zawodnika na umowie. Asystent menedżera reprezentanta Hondurasu - Carlo Pallavicino zapewnił, że Milan nie skontaktował się z jego podopiecznym. Wszystko rozegrało się za plecami Suazo.

 

"David Suazo dotychczas nie kontaktował się z Milanem i brakuje jego oficjalnej zgody na transfer. W chwili obecnej agent Davida - Branchini przebywa w Japonii, ale po powrocie do Włoch wyjaśni całą tą sprawę."- powiedział.

 

David Suazo niespełna tydzień temu przeszedł badania w Interze. "Nie mogę się doczekać chwili, kiedy będę mógł oficjalnie powiedzieć: jestem zawodnikiem Interu."- powiedział kilka dni temu. Z zespołem z San Siro miał podpisać czteroletnią umowę, na mocy której zarobiłby 3,5 miliona euro za sezon. Wstępne porozumienie już zostało zawarte, ale Cagliari niespodziewanie podpisało zgodę na transfer do Milanu. Jak się okazało, bez porozumienia z samym zawodnikiem.

calciomercato.com

Odnośnik do komentarza

Wielkie brawa dla zarządu za sprowadzenie Suazo. Nie wierzyłem w to, że oni cokolwiek sensownego zrobią, a tu tak miła niespodzianka. Giallani, zwracam honor - sprowadzenie takiej klasy piłkarza po cichu to naprawdę sztuka. :respekt:

Cała transakcja Suazo odbyła się jednej nocy. Dyrektor wykonawczy Milanu Adriano Galliani i prezydent Cagliari Massimo Cellino zjedli w poniedziałek wieczorem kolację a o północy zatelefonowali do Silvio Berlusconiego, aby dokończyć sprawę transferu. Potem Milan Channel wypuścił na swojej antenie wiadomość: "Suazo w Milanie".

 

"Pantera", bo taki przydomek ma David, trafił do Serie A w sezonie 1999/2000. Swojego pierwszego gola strzelił 8 maja 2000 roku w wieku 20 lat. Potem, po czterech sezonach w Serie B z 50 bramkami na koncie, Suazo pomógł Cagliari powrócić do Serie A. W sezonie 2004/2005 z powodu kontuzji zdobył jedynie siedem goli. Jego talent eksplodował rok później, Suazo w 37 spotkaniach zdobył 22 gole, dzięki czemu stał się królem strzelców pochodzącym spoza Europy. W minionym sezonie zaliczył 14 trafień i w znacznym stopniu przyczynił się do pozostania Cagliari w najwyższej klasie rozgrywkowej. W przeciągu ośmiu lat spędzonych w Cagliari Suazo strzelił 100 bramek i stał się jednym z najlepszych i najniebezpieczniejszych napastników.

 

Data urodzenia: 5 listopad 1979

Miejsce urodzenia: San Pedro (Honduras)

Wzrost: 182 cm

Waga: 75 Kg

Narodowość: Hondurańczyk

 

Jednak jest trochę smrodu wokół całej sprawy:

Prezes Interu Massimo Moratti wciąż nie może uwierzyć, iż Milan wygrał w spektakularny sposób walkę o Davida Suazo i tym samym lokalny rywal utarł mu po raz kolejny nosa. Według serwisu sports.it Moratti powiedział: "Milan i Cagliari popełniły wielki błąd. My mamy podpis Davida Suazo. Dlatego ta transakcja nie jest jeszcze zamknięta". Co innego twierdzi natomiast wiceprezes Milanu Adriano Galliani, który mówi, iż Cagliari z Interem nie zawarły żadnego porozumienia, więc Rossoneri mogli spokojnie włączyć się do gry. Potwierdza to dyrektor sportowy klubu z Sardynii Nicola Salerno, który tak to skomentował: "Z Interem transakcja nie była zawarta definitywnie, nie złożyliśmy żadnego podpisu dlatego też nie mamy żadnych zobowiązań wobec tego klubu. Inter miał problemy biurokratyczne z transferem Andreolliego i Acquafresci [jeden z tych zawodników miał zostać włączony do umowy pomiędzy Cagliari, a Interem przyp. red.]. W Cagliari nie oczekujemy jednak żadnych przeprosin". W każdym razie wygląda na to, że prezes Moratti będzie chciał dochodzić swoich racji na drodze prawnej. Jednak już teraz można stwierdzić, iż bez podpisu Cagliari na umowie między zainteresowanymi klubami, zespół mediolańskiego Interu nie miał prawa podpisać kontraktu z Suazo. Tak, czy inaczej bardzo możliwe, że w te zawirowania zwariowany prezez Interu będzie chciał wplątać także samego piłkarza, co może skomplikować odrobinę sytuację. Przypomnijmy, że obecnie reprezentant Hondurasu przebywa na wakacjach i trudno przewidzieć jego reakcję na dzisiejsze wydarzenia, choć dla własnego dobra powinien oczywiście, jak najszybciej porozumieć się z Milanem.

Mam nadzieję, że to tylko żółć wylewana przez znów przegranego Morattiego, a nie jakieś fakty.

 

EDIT:

Ja tu się rozpływam w zachwytach nad zarządem, a tu pojawia się coraz więcej nieporozumień:

AC Milan i Cagliari Calcio doszły do porozumienia w sprawie transferu David Suazo, ale zespół z Milanello nie porozumiał się z samym zawodnikiem. Transakcja została zawarta za plecami piłkarza i ten czeka teraz na powrót swojego menedżera, by podjąć odpowiednie działania.

 

W poniedziałek w godzinach wieczornych w jednej z restauracji w Mediolanie doszło do spotkania między właścicielem Cagliari - Massimo Cellino a wiceprezydentem Milanu - Adriano Gallianim. Wydawało się, że tematem rozmów będzie kwestia praw do transmisji ligowych meczów, a tymczasem spotkanie przekształciło się w negocjacje dotyczące Suazo.

 

Przebywający na wakacjach reprezentant Hondurasu, który był już po słowie z Interem Mediolan, spodziewa się interwencji swojego menedżera. Giovanni Branchini niebawem przyleci do Włoch z Japonii, by lepiej zorientować się w całym zamieszaniu i zadecydować, co robić dalej.

 

Piłkarz nie podpisał z Milanem żadnej umowy, nie przeszedł w tym klubie żadnych badań.

 

David Suazo nie jest zawodnikiem AC Milanu. Cagliari Calcio doszło co prawda do porozumienia z zespołem Rossonerich, ale brakuje najważniejszego: podpisu zawodnika na umowie. Asystent menedżera reprezentanta Hondurasu - Carlo Pallavicino zapewnił, że Milan nie skontaktował się z jego podopiecznym. Wszystko rozegrało się za plecami Suazo.

 

"David Suazo dotychczas nie kontaktował się z Milanem i brakuje jego oficjalnej zgody na transfer. W chwili obecnej agent Davida - Branchini przebywa w Japonii, ale po powrocie do Włoch wyjaśni całą tą sprawę."- powiedział.

 

David Suazo niespełna tydzień temu przeszedł badania w Interze. "Nie mogę się doczekać chwili, kiedy będę mógł oficjalnie powiedzieć: jestem zawodnikiem Interu."- powiedział kilka dni temu. Z zespołem z San Siro miał podpisać czteroletnią umowę, na mocy której zarobiłby 3,5 miliona euro za sezon. Wstępne porozumienie już zostało zawarte, ale Cagliari niespodziewanie podpisało zgodę na transfer do Milanu. Jak się okazało, bez porozumienia z samym zawodnikiem.

Odnośnik do komentarza
Władze AC Milan poinformowały, że wycofują się z transferu napastnika Cagliari Davida Suazo.

 

 

Od kilku dni toczył się spór między Milanem i lokalnym rywalem - Interem Mediolan. Oba kluby informowały, że to z nimi Suazo podpisał umowę.

 

"Po tym jak otrzymaliśmy informację, że piłkarz ten wcześniej podpisał kontrakt z Interem postanowiliśmy wycofać się z negocjacji" - głosi oświadczenie na stronie internetowej Milanu.

 

Przed tygodniem zdenerwowany wolnym tempem rozmów z Interem prezes Cagliari Massimo Cellino poinformował, że sprzedaje Suazo do Milanu. "Rossoneri" ogłosili, że piłkarz z Hondurasu będzie bronił barw ich klubu, ale wtedy do walki włączył się Inter. 27-letni zawodnik wcześniej bowiem podpisał umowę z mistrzami Włoch.

 

Suazo jest uważany za czołowego napastnika Serie A. W minionym sezonie zdobył dla Cagliari 14 bramek, a rok wcześniej - 22.

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65083,4247191.html

 

 

Czyli jednak Suazo w Interze. A smród pozostał. :/ Heh, chyba czeka nas pelne rozczarowac mercatto. Najpierw Ba, teraz przegrany Suazo :|.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Milan have officially handed Ricardo Oliveira to Real Zaragoza on a loan deal with an option to make the move permanent.

 

Co sadzicie o tym ruchu? Wg mnie dobre posuniecie bo niejako wymusza sprowadzenie klasowego napastnika do Milanu, aczkolwiek obawiam sie ze zarzad zdecyduje o sprowadzeniu Rossiego z Man Utd. Potrzeba nam nastepcy Shevy a nie kolejnego zmiennika Gilardino czy Pippo.

 

Swoja droga 89 mln funtow za R10 jest przesada. Za te pieniadze moznaby sprowadzic Barzagliego, Diego i jeszcze starczyloby na Pato

Odnośnik do komentarza
Co sadzicie o tym ruchu? Wg mnie dobre posuniecie bo niejako wymusza sprowadzenie klasowego napastnika do Milanu, aczkolwiek obawiam sie ze zarzad zdecyduje o sprowadzeniu Rossiego z Man Utd. Potrzeba nam nastepcy Shevy a nie kolejnego zmiennika Gilardino czy Pippo.

 

Swoja droga 89 mln funtow za R10 jest przesada. Za te pieniadze moznaby sprowadzic Barzagliego, Diego i jeszcze starczyloby na Pato

Wymusza? :rotfl: W Milanie nie ma w słowniku działaczy słowa "musi". Rok temu musieli sprowadzić środkowego obrońcę - sprowadzili bocznych (Bonera dopiero później się zmienił na OŚ). Teraz muszą sprowadzić napastnika, to się go pozbywają. :>

 

Przypominam zeszłoroczne mercato - pozbycie się Shevy nie oznaczało, że sprowadzamy dobrego napastnika od zaraz. Sprowadziliśmy na ostatnią chwilę Oliveirę, którego ja bym w składzie zostawił, ale działacze mają najwyraźniej swój plan.

 

Co do Rossiego - to nie jest kolejny zmiennik dla Pippo czy Gilardino - to zawodnik innego typu, który we Włoszech radzi sobie świetnie, jest młody i może być wielki. Gdyby doszło do jego transferu, to byłbym bardzo zadowolony - pamiętajmy, że mamy w składzie Ronaldo i tak naprawdę potrzebujemy nie tylko drugiego wielkiego napastnika, ale raczej zmiennika dla Fenomeno, który nie będzie wejściem osłabiać drużyny. A Rossi może wspaniale się jeszcze rozwinąć, no i - jest tani.

Odnośnik do komentarza

:D

Jak informuje Brazylijskie radio, Serginho zamierza wrócić do ojczyzny.

 

35-letni obrońca w najbliższym czasie ma podpisać kontrakt z Sao Paulo. W efekcie ułatwi to transfer Ilsinho do Mediolanu.

 

Serginho Dos Santos Sergio Claudio jest wychowankiem Flamengo. W Milanie występuje od ośmiu sezonów. W ostatnim rozegrał jednak tylko 7 spotkań w Serie A.

Ilsinho może nie przychodzić (choć fajnie by było, jakby przyszedł), ale dobrze, że ta cholerna zapchajdziura wreszcie odchodzi. Stary, przeciętny ulubieniec prezesa przez lata zabierał miejsce lepszym i młodszym, i nareszcie odchodzi (na 99% procent podobno). W tak wielkim klubie, jak Milan, nie ma miejsca dla takich piłkarzy.

Serginho - dzięki za wszystkie dośrodkowania w trybuny i błędy w obronie. Nigdy Ci tego nie zapomnimy.

 

Argentyńczyk Carlos Tevez znalazł się na liście życzeń Milanu. Zawodnik West Ham United, który ma problemy z transferem do Manchesteru United mógłby rozpocząć negocjajce w sprawie transferu do zwycięzcy Ligi Mistrzów.

 

Adriano Galliani uwielbia bawić się prasą. Wiceprezes klubu z Mediolanu zapowiedział niedawno, że interesuje się sześcioma napastnikami tj. Drogbą, Eto'o, Shewczenko, Pato, Ronaldinho i ....

 

"Ja nie mówiłem, o tym kim jest ten szósty." - informuje w wywiadzie dla "la Gazetta Dello Sport" Galliani.

 

Tevez podobno spodobał się szczególnie trenerowi Milanu -Carlo Ancelotti'emu.

 

Jeśli Argentyńczykowi nie uda się przejść do Manchesteru United, wtedy Milan złoży ofertę 23-letniemu napastnikowi.

No i to mi się podoba. Milan powinien walczyć od zaraz o niego, a nie czekać na ruch Manchesteru - takiego zawodnika nam potrzeba, we Włoszech się może sprawdzić. Na pewno lepiej, niż Oliveira. :keke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...