Skocz do zawartości

AC Milan


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, jakim prawem Milan w ogole gral w tej edycji Ligi Mistrzow?!? Ewidentny walek...

Po drugie, pierwsza bramka Inzaghiego strzelona reka. Ladnie sedzia przekrecil Anglikow :P

 

A tak na powaznie, Milan dwa strzaly - dwie bramki. Liverpool caly czas glowa w mur. Troche pozno sobie przypomnieli, ze trzeba bramki strzelac. Wynik sprawiedliwy czy nie, poszedl w swiat ;) Za rok czas na Arsenal, za dwa na Juve :)

Odnośnik do komentarza
No to jeste?my najlepsi w Europie :]

Nie rozpedzalbym sie tak. Najlepsza druzyna w Lidze Mistrzow, owszem.

 

 

Wiedzia?em, ?e który? z was si? odezwie...

Nic w tym dziwnego - oznacza to tyle, ze liczyles sie ze swoim naduzyciem. :P

 

 

Przepraszam, z czym?

 

Powiedz mi, jak inaczej wy?oni? najlepsz? dru?yn? w Europie? Wyliczy? ilo?? punktów zdobytych w ligach? Bramek? A mo?e ?redni? kibców, bramek, kartek, wrzutek, akcji indywidualnych? Jak inaczej wy?oni? najlepszego w Europie, jak nie poprzez mi?dzynarodowe rozgrywki? A to, ?e gra tu po kilka zespo?ów z jednej ligi mo?e ?wiadczy? tylko o sile tej ligi. Bo mo?na te? dyskutowa? czy zespó?, który np. wygra? lig? dzi?ki ró?nicy bramek maj?c tyle samo punktów co 2 i 3 zespó? ligi to prawdziwy zwyci?zca. Przecie? przez ca?y sezon zdobyli tyle samo punktów...

 

Liga Mistrzów (g?upia nazwa) to rozgrywki ogólnoeuropejskie, w których zwyci?zca jest zwyczjaowym klubowym mistrzem Europy od ponad 50 lat.

Odnośnik do komentarza
Mistrzstwo to byl priorytet, a nie jakis marny Puchar dla druyzn, ktore juz w grudniu moglby tylko snic o mistrzostwie :D

 

CHAMPIONS CHAMPIONS CHAMPIONS CHAMPIONS :D

 

 

Id? st?d trollu... cieszy? si? z mistrzostwa.

 

 

Ja ciesz? si?, ?e poraz 7 zdobyli?my Puchar Europy i ?aden troll nie jest w stanie zm?ci? mojej rado?ci twierdzeniami, ?e jakie? tam mistrzostwo by?o dla niego priorytetem. A dla mnie nie, wyobra? sobie. Dla mnie w tym sezonie (i pewnie w nast?pnych) najwa?niejsze by?o zwyci?stwo w LM. Bo co si? pami?ta po 14 latach? Mistrzostwo w 94 czy 4:0 z Barcelon? w finale najwa?niejszego pucharu w Europie? Daj spokój

Odnośnik do komentarza
Puchar Pocieszenia Wasz! Gratuluje, zasluzyliscie sobie na niego :)

Zalosny jestes! Przyznaj ze ciagle nie mozesz pogodzic sie z faktem ze to Milan zdobyl puchar LM a nie MU.

Ptrzeczytaj posty z marca - od poczatku mowilem, ze mistrzostwo najlepszej ligi na swiecie to priorytet. POwtorze po raz n-ty - wole co tydzien ogladac Rooneya i spolke pokazujacych efektowny i efektywny futbol niz odpuszczanie ligi i skupianie sie na Pucharze, ktory powaznie traktuja druzyny nie majace wiekszych szans na mistrzostwo. Liga Mistrzow to jedynie urozmaicenie taka wisenka na torcie, nic wiecej...Ale rozumiem, ze co niektorzy juz na poczatku seoznu wiedzieli, ze to szczyt ich marzen :D

Odnośnik do komentarza

Micha? ma swoj? teori? i jest mu z tym dobrze. Fani Milanu wiedz? swoje i tyle.

 

Co do tej wisienki na torcie, ja jednak wola?bym, ?eby na ten przyk?ad Man Yoo zdoby? 2 miejsce w lidze, z minimaln? strat? do 1 miejsca, a za to wygra? Champions League - jak?e spektakularny puchar w Europie :].

Odnośnik do komentarza
W takim razie kto zdoby? najwa?niejszy puchar Europy?

no przecie? ka?dy kibic MU wie, ?e najwa?niejszym pucharem jest FA Cup :kekeke:

 

MSPANC

Najwazniejszym trofeum jest mistrzostwo kraju. :>

 

Oczywiscie nazwanie Ligi Mistrzow Pucharem Pocieszenie nie jest fair. Jednak nie uwazam rowniez, ze druzyna, ktora wygra te rozgrywki jest najlepsza w Europie. Milan moze byc najlpeszy w Lidze Mistrzow, zasluzenie. Jednak jezeli ktos pisze o tym, ze ACM jest najlepsza druzyna w Europie ewidentnie naraza sie na smiesznosc.

 

I nie dziwia mnie stwierdzenia kibicow Milanu o tym, ze dla nich od poczatku sezonu priorytetem byla Liga Mistrzow. Po prostu od poczatku nie bylo szans na walke o tytul w rodzimej lidze. Trzeba bylo skupic sie tylko i wylacznie na walce w rozgrywkach miedzynarodowych i zakonczylo sie to powodzeniem. Gratuluje. Peace.

Odnośnik do komentarza
Puchar Pocieszenia Wasz! Gratuluje, zasluzyliscie sobie na niego :)

Zalosny jestes! Przyznaj ze ciagle nie mozesz pogodzic sie z faktem ze to Milan zdobyl puchar LM a nie MU.

Ptrzeczytaj posty z marca - od poczatku mowilem, ze mistrzostwo najlepszej ligi na swiecie to priorytet. POwtorze po raz n-ty - wole co tydzien ogladac Rooneya i spolke pokazujacych efektowny i efektywny futbol niz odpuszczanie ligi i skupianie sie na Pucharze, ktory powaznie traktuja druzyny nie majace wiekszych szans na mistrzostwo. Liga Mistrzow to jedynie urozmaicenie taka wisenka na torcie, nic wiecej...Ale rozumiem, ze co niektorzy juz na poczatku seoznu wiedzieli, ze to szczyt ich marzen :D

 

 

Id? st?d.

 

Czemu jak czytam Twoje posty, to mam wra?enie, ?e uwa?asz swoje racje za prawd? objawion? i nie dopuszczasz do siebie my?li, ?e mo?e po?owa Europy (ju? nie mówi? o kontynentalnej jej cz??ci) uwa?a inaczej ni? Ty? Wiedzieli?my, ?e mistrzostwo to szczyt naszych marze?, bo mieli?my na starcie odj?te punkty i tu mo?esz sobie robi? zaczepki, ale nie specjalnie masz jak.

 

Je?eli dla Ciebie LM to wisienka na torcie, to sobie mo?esz ten premiertort zjada? co roku, a wisienk? zjesz sobie w 2039 roku. Dla mnie luz...

Odnośnik do komentarza
Puchar Pocieszenia Wasz! Gratuluje, zasluzyliscie sobie na niego :)

Zalosny jestes! Przyznaj ze ciagle nie mozesz pogodzic sie z faktem ze to Milan zdobyl puchar LM a nie MU.

Ptrzeczytaj posty z marca - od poczatku mowilem, ze mistrzostwo najlepszej ligi na swiecie to priorytet. POwtorze po raz n-ty - wole co tydzien ogladac Rooneya i spolke pokazujacych efektowny i efektywny futbol niz odpuszczanie ligi i skupianie sie na Pucharze, ktory powaznie traktuja druzyny nie majace wiekszych szans na mistrzostwo. Liga Mistrzow to jedynie urozmaicenie taka wisenka na torcie, nic wiecej...Ale rozumiem, ze co niektorzy juz na poczatku seoznu wiedzieli, ze to szczyt ich marzen :D

 

Ej nie kompromituj si? ju?. ?e twoja ulubiona dru?yna nie zdoby?a LM to nie znaczy, ?e oni specjalnie j? odpu?cili. Jak rozumiem kibicujesz ManU (zreszt? tak jak ja). ?a?o?e si?, ?e jakby ManU zdoby? LM a nie mistrza to by? mówi? odwrotnie. Fina? LM to mecz na który fani futbolu czekaj? ca?y rok. To jest s?awa, pieni?dze. Sami pi?karze mówi?, ?e nie ma nic cenniejszego ni? podnie?? Puchar Mistrzów. A ?e jestem w temacie o Milanie to gratuluje wam zdobycie tego elitarnego trofeum.

Odnośnik do komentarza
W takim razie kto zdoby? najwa?niejszy puchar Europy?

no przecie? ka?dy kibic MU wie, ?e najwa?niejszym pucharem jest FA Cup :kekeke:

 

MSPANC

Najwazniejszym trofeum jest mistrzostwo kraju. :>

 

Oczywiscie nazwanie Ligi Mistrzow Pucharem Pocieszenie nie jest fair. Jednak nie uwazam rowniez, ze druzyna, ktora wygra te rozgrywki jest najlepsza w Europie. Milan moze byc najlpeszy w Lidze Mistrzow, zasluzenie. Jednak jezeli ktos pisze o tym, ze ACM jest najlepsza druzyna w Europie ewidentnie naraza sie na smiesznosc.

 

 

Ja nie mog?.... No to napisz mi jak wy?oni? najlepsz? dru?yn? Europy, je?li nie przez bezpo?rednie pojedynki? To by?o zamierzeniem twórców pucharów mi?dzynarodowych, aby sprawdzi?, która z dominujacych w swoich ligach dru?yn jest najlepsza w Europie. Masz inny pomys??

 

Ech...

Odnośnik do komentarza
od poczatku mowilem, ze mistrzostwo najlepszej ligi na swiecie to priorytet.

 

Obawiam si?, ?e MU nigdy nie zdob?dzie scudetto. ;)

 

michal85, mam wra?enie, ?e zaraz napiszesz, ?e PE w 1989 i 1990 Milan zdoby? tylko dlatego, ?e kluby angielskie by?y wtedy wykluczone z rozgrywek.

Odnośnik do komentarza
Puchar Pocieszenia Wasz! Gratuluje, zasluzyliscie sobie na niego :)

Zalosny jestes! Przyznaj ze ciagle nie mozesz pogodzic sie z faktem ze to Milan zdobyl puchar LM a nie MU.

Ptrzeczytaj posty z marca - od poczatku mowilem, ze mistrzostwo najlepszej ligi na swiecie to priorytet. POwtorze po raz n-ty - wole co tydzien ogladac Rooneya i spolke pokazujacych efektowny i efektywny futbol niz odpuszczanie ligi i skupianie sie na Pucharze, ktory powaznie traktuja druzyny nie majace wiekszych szans na mistrzostwo. Liga Mistrzow to jedynie urozmaicenie taka wisenka na torcie, nic wiecej...Ale rozumiem, ze co niektorzy juz na poczatku seoznu wiedzieli, ze to szczyt ich marzen :D

Klasowa druzyne poznaje sie po tym jak radzi sobie w meczach pucharowych, a nie na wlasnym podworku.

Odnośnik do komentarza

Ja nigdy nie pisalem, ze Puchary Europy zdobywane w przeszlosci to nic nie znaczace trofea. Zanzcylem, ze w ostatnich latach LM stracila swoj prestiz. I mowcie co chcecie, ale wszyscy zwiazani z UNited od poczatku trabili, ze odzyskanie mistrzostwa to priorytet. Ja tez od dawien dawna tak twierdzilem. Koniec tematu :D Ide na szoostego ;)

 

ps wlasnie, nie karmcie trolla :piwo::debesciak:

Odnośnik do komentarza
Ej nie kompromituj si? ju?. ?e twoja ulubiona dru?yna nie zdoby?a LM to nie znaczy, ?e oni specjalnie j? odpu?cili. Jak rozumiem kibicujesz ManU (zreszt? tak jak ja). ?a?o?e si?, ?e jakby ManU zdoby? LM a nie mistrza to by? mówi? odwrotnie. Fina? LM to mecz na który fani futbolu czekaj? ca?y rok. To jest s?awa, pieni?dze. Sami pi?karze mówi?, ?e nie ma nic cenniejszego ni? podnie?? Puchar Mistrzów. A ?e jestem w temacie o Milanie to gratuluje wam zdobycie tego elitarnego trofeum.

Widze, ze dosyc bierny i niedoinformowany z Ciebie kibic United, skoro nie wiesz co sami pilkarze, kibice, SAF mowia na ten temat od samego poczatku sezonu. Tak wiec wstrzymaj sie troche z generalizowaniem. Dla United, dla Chelsea, dla wiekszosci druzynz majacych realne szanse na tytul w kraju, cel nr jeden jest jasno okreslony - miestrzostwo.

 

@Willow - wg mnie po prostu nie da sie wylonic najlepszej druzyny w Europie. Po prostu. A juz na pewno nie poprzez taki system, jaki stosuje sie w Champions League. Te rozgrywki nie sa miarodajne o czym swiadczy obecny sezon... jak i kazdy poprzedni. I recze, ze nie pisze tego jako rozgoryczony po przegranej dzieciak, a wrecz przeciwnie - szanuje osiagniecie Milanu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...