Skocz do zawartości

Sprzęt AGD


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nawiązując do posta z Kącika Prawnego... moja mikrofala marki Amica zwariowała. Włączam ją do prądu, ustawiam godzinę, wstawiam coś do grzania - działa. Po jakimś czasie godzina się resetuje to 01:00 i piknie, ale działa... znowu po jakimś czasie godzina zaczyna "migać", a mikrofala wariuje dźwiękiem, głośnym piszczeniem jakby jakiś alarm był, jedynie wyłączenie z sieci pomaga. Sytuacja powtarza się cały czas. Wiecie może co jest przyczyną?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jest zjebana :) Albo ma opcję budzika.

 

:-k Tylko, że nic nie ustawiam i pika, więc samoczynny budzik czytający w myślach? "A wkurwie cały dom o 2 w nocy zacznę piszczeć" ;)

 

 

 

Próbowałeś w innym kontakcie?

 

Pierwsze co :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dostałem na gwiazdkę roombę. Ma ktoś może doświadczenia jak najlepiej wykorzystać/zaprogramować takie cuś? Nigdy się czymś takim nie interesowałem, choć przyznam, że przy mojej wrodzonej nienawiści do regularnego odkurzania prezent wydaje się trafiony w punkt.

Jak taki "odkurzacz" sprawia się w praktyce? Można całkowicie mu zaufać czy trzeba w szafce trzymać zwykły odkurzacz?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Panowie i Panie ;),

szukam robota kuchennego, który przejmie od mojej leniwej osoby takie czynności jak:

miksowanie owoców na koktajle latem

tarcie ziemniaków

robienie surówek z warzyw(zamiast tarką)

wyciskanie jakiegoś owoca na sok może

do czego jeszcze z tego korzystacie ?

 

opcjonalnie:

cięcie ziemniaków na frytki

zagniatanie ciasta

 

budżet 500 zł

 

myślałem o czymś takim: http://www.euro.com.pl/roboty-wieloczynnosciowe/siemens-mk-55400.bhtml może miał ktoś styczność ?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

me_who, ponowię pytanie ;) ? jak roomba ?

 

jeżeli ktośby szukał czegoś podobnego do prac domowych to rzeczywiście skusiłem się na:

http://www.euro.com.pl/roboty-wieloczynnosciowe/siemens-mk-55400.bhtml

 

surówki zamiast trzeć ręcznie dla kilku osób robi się błyskawicznie - zaryzykuję stwierdzenie, że więcej pierdzielenia się jest z myciem niż z samym czasem przygotowania "dania"

największy uzysk mam na tarciu ziemniaków :D placki ziemniaczane robi się błyskawicznie

 

blender rozczarował mnie pod kątem szatkowania cebuli - tutaj najlepiej robić to niestety ręcznie... dla porównania sos czosnkowy z 4 ząbków dzierga niesamowicie :) (polecam nie więcej niż 2, jeśli nie chcecie dokonać autodestrukcji od środka jeżeli chodzi o ziąnięcie czosnkiem z otworu gębowego)

shaki z owoców, szybko i skutecznie, beż żadnych grudek

 

do naleśników używam zwykłego miksera ze względu na to, że robię ich zawsze dużo, a tutaj jestem ograniczony wielkością tego pojemnika roboczego - to trochę minus... (spokojnie wchodzi 2kg startych ziemniaków dla przykładu i jest jeszcze zapas miejsca na jakieś pewnie 0,5-1kg może nawet)

 

z wad na pewno pojemnik(mimo wszystko nie jest mały, ale w stosunku do zwykłej gigantycznej miski... patrz moje naleśniki)

 

można się spotkać z opinią, że sprzęt jest głośny, rzeczywiście nie można rozmawiać z osobą oddaloną od 2-3 metry, ale na pewno się nie ogłuchnie

mimo że cał sprzęt jest z kompozytu poza ostrzami to jestem zaskoczony solidnością wykonania i spasowaniem elementów

 

chyba jeszcze tylko nie ciąłem ziemniaków na frytki i wyciskałem soku, generalnie zdecydowanie polecam (Pan w sklepie powiedział, że jest mi potrzebny kenwood za 4000 :D )

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Panowie możecie polecić jakieś dobre żelazko? Z tego co czytałem to minimum moc 2000 i ceramiczna podstawa. Kompletnie się nie znam, sam też nie prasuje, ale poprzednie się rozwaliło, a i tak było z tej najtańszej półki. Coś w segmencie do 150zł można dobrego kupić?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...