Skocz do zawartości

Sprzęt AGD


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 21.04.2020 o 09:24, Kaczy napisał:

jakich blenderów używacie? do 200 da się kupić coś funkcjonalnego?

My w prezencie ślubnym (15 lat temu) dostaliśmy Brauna 600 W. Do tej pory służy i wszystko działa. Polecam 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeżeli szukałbyś takiej ładowanej od góry to od ponad roku używamy elektroluxa: https://www.electrolux.pl/laundry/laundry/washing-machines/top-loader-washing-machine/ewt11366hgw/

Ale mówiąc szczerze średnio bym go polecał. Oczywiście robi to co do niego należy, podoba mi się funkcja odświeżania parowego (bardzo fajne przed prasowaniem koszul). Ale lubi się nie wiedzieć czemu zawiesić, czasami pokazuje kilka minut do końca prania ale stoi przez 20 i nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza

Ładowana normalnie od przodu. Rozważam w ogóle pralko-suszarkę, ale do tej pory słyszałem o nich kiepskie opinie, że jednak nie suszą tak dobrze, jak wolnostojąca suszarka. Ale jak teraz sobie czytam opinie różnych pralko-szuszarek w necie, to ludzie mówią, że wyciągają suche :-k Chętnie bym posłuchał jeśli ktoś ma wiedzę.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.05.2020 o 11:29, Reaper napisał:

Ładowana normalnie od przodu. Rozważam w ogóle pralko-suszarkę, ale do tej pory słyszałem o nich kiepskie opinie, że jednak nie suszą tak dobrze, jak wolnostojąca suszarka. Ale jak teraz sobie czytam opinie różnych pralko-szuszarek w necie, to ludzie mówią, że wyciągają suche :-k Chętnie bym posłuchał jeśli ktoś ma wiedzę.

 

U mnie Whirpool wytrwal 10 lat (a mial co prac przy 4-osobowej rodzince w tym dwoje dzieciakow), no ale w koncu pekl krzyzak. Na jego miejsce wjechal Samsung https://m.euro.com.pl/pralki/samsung-ww70j5446fw.bhtml (co ciekawe ja dalem 1500, teraz widze drozej). Na razie od pol roku smiga wszystko oki. Ja szukalem czegos z ladowaniem tak minimum 5-6 kg i wirowaniem 1200-1400. Nad pralko-suszarka tez sporo dumalem, ale trafialem m.in. na takie teksty https://www.paniagd.pl/blog/pralko-suszarki/pralko-suszarki-za-i-przeciw-75.html (zaznaczam - nie weryfikowalem tych roznic w kosztach) i doszedlem do wniosku, ze zostane przy samej pralce.

Odnośnik do komentarza

Dzięki, chyba faktycznie nie ma co się pchać w pralko-suszarkę. Mamy zajebistą suszarkę, ale generuje strasznie dużo ciepła + wilgoci, co pewnie szybko by skończyło się grzybem, bo w łazience nie ma żadnych okien. Więc chyba trzeba będzie wrócić do standardowej suszarki non stop zawalającej pół pokoju ;) 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Reaper napisał:

Dzięki, chyba faktycznie nie ma co się pchać w pralko-suszarkę. Mamy zajebistą suszarkę, ale generuje strasznie dużo ciepła + wilgoci, co pewnie szybko by skończyło się grzybem, bo w łazience nie ma żadnych okien. Więc chyba trzeba będzie wrócić do standardowej suszarki non stop zawalającej pół pokoju ;) 

 

Z tym pokojem trochę tak, ale jak kojarzę na nowej hacjendzie kawał balkonu masz, a to spoko opcja (o ile nie masz balkonu na parterze 2 m od ruchliwej ulicy :)). U mnie rano pranie rano zrobione, na balkon i wieczorem można składać. 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Perez napisał:

 

Z tym pokojem trochę tak, ale jak kojarzę na nowej hacjendzie kawał balkonu masz, a to spoko opcja (o ile nie masz balkonu na parterze 2 m od ruchliwej ulicy :)). U mnie rano pranie rano zrobione, na balkon i wieczorem można składać. 

Jasne, ale to nie cały rok :D Ale tak, nawet dwa balkony mam :cool:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Potrzebuję wymienić drzwiczki w pralce (pękły na wysokości zawiasu górnego, więc jak się je otwiera, to trzeba stawiać na misce czy czymś, żeby nie zwisały tylko na dolnym zawiasie) w starym mieszkaniu i szukam czy da się kupić je po prostu luzem. Znalazłem coś takiego, ale nigdzie nie widzę informacji, czy pasowałoby do mojego modelu pralki - na infolinię do nich nie mogę się dodzwonić, a serwis LG powiedział, że mogę zamówić ich przyjazd co najwyżej, nic innego (co obstawiam, że nie zamknie się w 200 zł). Ktoś coś wie?

https://www.klinikaagd.pl/czesci-agd/Drzwi++drzwiczki+do+pralki-|0;KLU81A429/?gclid=CjwKCAjwx9_4BRAHEiwApAt0zv-fzDczF3KBjHQPYYWto0swjMBezh9UdQMAOld-bJi49fJ2ilwZvRoC32gQAvD_BwE

 

Ewentualnie myślę, czy po prostu nie zakleić tego zawiasu czymś, to pewnie byłoby najprostsze :-k 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nigdy nie miałem lodówki z no frost;)  Jeśli zaletą jest tylko brak rozmrażania 2x w roku to... mało zalet ;) Ja miałem stare używane lodówki i tam częściej musiałem rozmrażać.

 

To może powiecie mi czy opłaca się brać coś więcej niż ta standardowa:

 

Mu7tOS2.png

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...