Skocz do zawartości

Sprzęt AGD


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może z czystym serduszkiem ;)  polecić mi jakiś czajnik z termoregulatorem/podgrzewający wodę do zadanej temperatury? Na allegro ceny takich ustrojstw są rozstrzelone od poniżej 100 zł do 1300, a wertowanie danych technicznych każdego urządzenia jest upierdliwe. W związku z tym, ze to ma być prezent dla mamy na Gwiazdkę, zależy mi, żeby ładnie się prezentował, był prosty w obsłudze, trwały, gotował wodę w miarę szybko i jeśli jest opcja, to był energooszczędny. Jeśli ktoś ma jakąś rekomendację, to będę wdzięczny.

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, me_who napisał:

Czy ktoś może z czystym serduszkiem ;)  polecić mi jakiś czajnik z termoregulatorem/podgrzewający wodę do zadanej temperatury? Na allegro ceny takich ustrojstw są rozstrzelone od poniżej 100 zł do 1300, a wertowanie danych technicznych każdego urządzenia jest upierdliwe. W związku z tym, ze to ma być prezent dla mamy na Gwiazdkę, zależy mi, żeby ładnie się prezentował, był prosty w obsłudze, trwały, gotował wodę w miarę szybko i jeśli jest opcja, to był energooszczędny. Jeśli ktoś ma jakąś rekomendację, to będę wdzięczny.

 

Ja polecam czajnik Bosh TWK8611 ( https://www.morele.net/czajnik-bosch-twk8611-355358/ ). Posiadam go już ponad 3 lata i złego słowa nie mogę powiedzieć.  

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, me_who napisał:

Czy ktoś może z czystym serduszkiem ;)  polecić mi jakiś czajnik z termoregulatorem/podgrzewający wodę do zadanej temperatury? Na allegro ceny takich ustrojstw są rozstrzelone od poniżej 100 zł do 1300, a wertowanie danych technicznych każdego urządzenia jest upierdliwe. W związku z tym, ze to ma być prezent dla mamy na Gwiazdkę, zależy mi, żeby ładnie się prezentował, był prosty w obsłudze, trwały, gotował wodę w miarę szybko i jeśli jest opcja, to był energooszczędny. Jeśli ktoś ma jakąś rekomendację, to będę wdzięczny.

 

 

mam Russel & Hoobs: https://www.electro.pl/czajniki/czajnik-russell-hobbs-21150-70-precision-control,id-339521?utm_source=Mail-potwierdzenie&utm_medium=e-mail&utm_campaign=Produkt

dałem 139zł rok temu. krótko po zakupie pekł, zaczął cieknąć, reklamacja, kurier zabrał wieczorem, minał jakiś czas, pisze... okazało się, że paczka zaraz wróci do serwisu, bo leży tydzień na okęciu w siedzibie DHL, a do mnie zapomniał kurier zadzwonić, na klatkę w dzień się nie dostał, to awizo nie nakleił na drzwi.

 

 

 

od tego momentu działa bez zarzutu, ale ja go używam 2x w tygodniu

 

tego boscha nie widziałem jak kupowałem, raczej chyba był dołożył. do niego. skoro jeszcze  rekomenduje ;-) @T-m

 

rozważałem mocno Kitchen Aid z regulacją temperatury, ale budżetowo mnie to zabiło jak na gotowanie herbaty 2-3 razy w tygodniu. 

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.12.2018 o 20:58, T-m napisał:

Jak zamawiacie coś na morelach, to napiszcie do nich o rabat :) ja kupowałem teraz odkurzacz, zegarek i noże i zeszli mi jeszcze dodatkowe 2-3 procent :) mała rzecz, a cieszy!

 

I uważajcie na podejrzane oferty z morele.info - podobno policja już bada temat, ale dużo osób dało się oszukać, logo to samo, oferty tańsze o niezbyt dużo, przelewasz hajs i dupa ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 5 tygodni później...
W dniu 26.02.2019 o 17:31, tio napisał:

Wkrótce przyjdzie szukać nam pralki. Ze względu na gabaryty musi to być model ładowany od góry. Macie może jakieś doświadczenia, którymi chcielibyście się podzielić? 

Dużego wyboru niestety raczej nie ma. Przez ok. 10 lat użytkowałem Elektroluxa i nie narzekałem. Nie dawno również zmieniałem pralkę i pozostałem przy tej marce. Zakupiłem model EWT11366HGW

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A tego Ci nie powiem. U mnie w domu, to raczej małżonka zajmuję się obsługą tego sprzętu :)  Ale ogólnie pralka pierze, na pewno jest cichsza od starszego modelu, póki co jesteśmy zadowoleni. I przestaliśmy używać proszku, a przerzuciliśmy się na kapsułki. Poprzednia pralka potrafiła zostawić na nowych ciuchach jakieś artefakty w postaci nie schodzących plam.

Odnośnik do komentarza

Ja mialem Electroluxa ladowanego od gory i wiecej tego nie kupie. Szybko siadaja lozyska, glosno chodzi, jak zamkniesz klape po praniu to szybko grzyb sie pojawi.

Jesli jakims cudem jednak zmiescisz ladowana od frontu to sie nie zastanawiaj. Najlepiej jakiegos najprostszego Boscha, jesli pralka na po prostu prac, a jakies wifi czy inne cuda sa zbedne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...