Jump to content
Sign in to follow this  
drumer2

Komentatorzy pilkarscy

Recommended Posts

Generalnie ten pan, który komentował mecz Anderlechtu ze Standardem prezentuje mizerny poziom w porównaniu do innych komentatorów stacji Sportklub, czasami przyjemnie nawet pooglądac ligę brazylijską, niestety nie znam nazwisk tych komentatorów dlatego nie napiszę jak się nazywają, ale polecam niekiedy poobserwowac mecze na w/w stacji.

Najnowszy transfer komentatorski – Piotr „izak” Skowyrski skomentuje z @IwanskiMaciej mecz Polska – Holandia.

nie wiem czy :lol: czy :picard: Komentator CSa ma komentować mecz reprezentacji? :D

Słyszałeś chociaż jak komentuje lub jaki ma warsztat, czy heheszki bo komentator CSa :roll:?

• Nie lubię! 1

Spoko, niech Wojtek Michalowicz z Maria Zuchowicz pokomentuja. Warsztat komentatorski i doswiadczenie maja.

Choc w jednym na pewno sie zgodzimy - gorsi niz Hajto nie beda ;)

Akurat 90% komentatorów w TV jest tak chujowa, że ucieszyłoby mnie nawet branie losowych sebków z ulicy aż któryś pyknie.

I dalej jasonx uważasz, że esport to nie sport? :keke:

A tak serio to tak jak Hawk mówi, większość obecnych komentatorów w TV jest tak chujowa, że należy dać nowym szansę. Izak umiejętności i doświadczenie komentatorskie ma, musi zmienić dziedzinę co prawda, ale myślę, że gorszy od Iwańskiego (który jest dla mnie dnem w tym środowisku) nie będzie.

Ten cały Izak jest bardzo pozytywny, trzymam kciuki aby wypłynął na sporcie bez e na początku

Myślę, że TV nie jest mu już w stanie zaoferować tyle hajsu, co zarabia na esporcie. :P

Izak skomentuje mecz z Irlandią i Niemcami, w sumie co się dziwić skoro zawiesił sport.tvp.pl ostatnio :keke:

A wlasnie, jak mu poszedl debiut?

mnie nie przypadł do gustu, błędy, nie ma takiej wiedzy jak komentatorzy z tv, za pierwszą bramkę Holendrów chciał winić Szczęsnego OIDP, taktycznie też cienko. Jego komentowanie opiera się głównie na gadaniu kto do kogo podał, itd

mnie nie przypadł do gustu, błędy, nie ma takiej wiedzy jak komentatorzy z tv, za pierwszą bramkę Holendrów chciał winić Szczęsnego OIDP, taktycznie też cienko. Jego komentowanie opiera się głównie na gadaniu kto do kogo podał, itd

To przy odrobinie szczęście może zastąpi Rudzkiego przy meczach Premier League :)

oby, dzisiaj finał CLJ pozytywnie. (oglądałem ostatni kwadrands co prawda, ale mi ten jego styl odpowiada)

chętnie bym go posłuchał w parze z Edziem Durdą :wub:

oby, dzisiaj finał CLJ pozytywnie. (oglądałem ostatni kwadrands co prawda, ale mi ten jego styl odpowiada)

chętnie bym go posłuchał w parze z Edziem Durdą :wub:

jesteś pewien, że to Izak? głos jakis niepodobny