Skocz do zawartości

Reprezentacja


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

ta ale mowilem przeciez ze na 100% nie chodzi o baze danych bo zaladowalem wszystkich pilkarzy i oni sa. tylko ze nie da sie objac tej reprezentacji. to samo probowalem przy innych outsiderach typu luksemburg, san marino, malta, wyspy owcze i tam tego problemu nie ma, tylko z liechtensteinem jest. moze psikus od tworcow gry cos takiego jak 4 liga francuska, ze niby jest, a jednak nie da sie prowadzic zadnego zespolu?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja mam takie pytanie:

 

Prowadzę DR Konga.

Mam 19-letniego chłopaka, który ma dwa obywatelstwa.

Gra w U-19 Belgii, ale nie ma nic napisane w 'głównym profilu' (tam gdzie staty), że wybrał już jakąś reprezentację.

Ma za to napisane w samopoczucie: "Na dzień dzisiejszy jest zdania, że chciałby grać w reprezentacji Belgii".

 

Jeżeli zaznaczam w filtrze opcję: "Wyszukaj tylko tych, którzy mogą grać dla DR Konga" to on mi normalnie wyskakuje.

To samo z interakcją - mogę normalnie powiedzieć, że "aby zostać powołanym, musi się wykazać w klubie".

 

Ale powołać go nie mogę.

Czy jest szansa, że zmieni zdanie?

Mogę jakoś wpłynąć na jego decyzję?

Odnośnik do komentarza
Czy ktoś miał osiągnięcia z drużynami nie mającymi wybitnych zawodników rozrzuconych po Hiszpańskich, Angielskich czy innych czołowych ligach świata? Przykładowo, ktoś coś ugrał Japonią, Białorusią, Arabią Saudyjską czy Nową Zelandią i jak bardzo wzrasta wtedy poziom trudności?

Zauważyłem że jest parę osób które podjęło się prowadzenia drużyn Afrykańskich, a domyślnie jedyną ligą czarnego lądu w FMie jest ABSA Premiership. Może to nie jest najlepszy przykład, bo praktycznie reprezentanta każdego z tychże krajów można znaleźć we Francji, ale jak wygląda w tym przypadku selekcja no i ogólnie wrażenia z gry.

ja prowadzilem przez ca. 15 lat reprezentacje Kuby - w tym czasie trzykrotnie wystapilem z nia na Mistrzostwach Swiata, ale juz ani razu nie udalo mi sie wyjsc z grupy

pamietam, ze cieszylem sie jak dziecko, gdy jakis Kubanczyk trafial do zespolu z europejskiej ligi ;] przez cala rozgrywke mialem chyba takich dwoch :)

no i pamietam z takich bardziej radosnych chwil to dwukrotne sklepanie Meksyku w eliminacjach do MS :) to bylo super przezycie

ogolnie polecam kazdemu sprobowac sil ze slabsza egzotyczna reprezentacja

 

btw. przygode z Kuba opisalem w jednym ze swoich opkow wiec mozna sobie zerknac :)

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie wiem większość z was chyba coś ściemnia z tymi strzałami ja prowadzę reprezentacje Polski. Powiem tak awansowałem do ME 2008 tam trafiłem do ciekawej grupy Holandia, Austria, Rosja. I powiem tak 1 mecz taktyka defensywna z kontratakami skład wyglądał następująco. Artur Boruc, Paweł Golański, Hernani, Arkadiusz Głowacki, Michał Żewłakow, Krzynówek(73- Ireneusz Jeleń), Lewandowski, Garguła, Roger, Smolarek, Wichniarek(65- Błaszczykowski). I wynik z Holandią 2:2 bardzo dobrze zagrał Hernani został graczem meczu ocena 9. Ciekawie pokazał się Garguła zaliczając asystę. Inni zagrali przyzwoicie. Bramki strzelali Wichniarek, Jeleń a dla Holendrów, Huntelaar, Van Perise. Przegrywałem po 45 minutach 2:0 ale ostre słowa w przerwie i przesunięcie Smolarka na skrzydło a do Środka Krzynka pomogło.

W 2 meczu z Rosją padł wynik 1:0 dla mnie gola strzelił Krzynówek w swoim stylu z rzutu wolnego. Ostatni mecz musiałem tylko zremisować źle się zaczeło Linz strzelił na 1:0 ależ Euforia na trybunach!!! słychać Austria, Austria!!. Ale końcówka meczu i Popis Pawła Brożka!! pojawił się w 80 minucie meczu i 3 minuty później dał remis!! w 87 minucie strzelił na 1:2 i odmiana wszędzie polska, Polska!!! w 91 minucie dobiliśmy rywali samobójczym golem Schranera. Z grupy wyszliśmy i Holandia. W meczu ćwierćfinałowym wygraliśmy po karnych z ekipą Portugalii!! 3-1. Niestety euforia trwała do pół finału gdzie przegrałem 2:0 z późniejszym mistrzem Włochami. Dwa gole dla Włoch strzelił nie zawodny Luka Toni który został królem strzelców z 7 golami. w meczu o 3 miejsce wygraliśmy 2:1 z Hiszpanią!! prowadzenie dla Hiszpanów uzyskał David Villa w 30 minucie meczu. Gola na 1:1 zdobył Paweł Brożek, a na 2:1 w 85 minucie!! strzelił Golański głową!! na ostatnie minuty ustawiłem głęboką defensywę i udało się!!! POLSKA 3 drużyną Europy!!! zabawa w Austrii trwała do białego rana!!!!! a ja z piłkarzami trochę pobalowaliśmy na konferencji prasowej dzień później nie mogłem wypowiedzieć prawie żadnego słowa. Powiedziałem tylko udało się!! mamy medal!!.

 

Obecnie przygotowuję kadrę Polski do eliminacji MŚ 2010. W kadrze nie ma większych zmian. Nie grają już Bąk, Żurawski, Krzynówek. W ich miejsce zostali powołani, Grzesiek Bonin, Majewski, Adam Kokoszka. Następną relację zdam już po eliminacjach MŚ 2010.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

dlaczego tak mam podczas gry reprezentacją.. co prawda kraje z mojej strefy rozgrywają w tym czasie mecze eliminacyjne do Pucharu Narodów Azji, ale ja jako obrońca mam pewny start.. dlaczego FIFA uniemożliwia mi zagrania dwóch ważnych sparingów przed Mś? z góry dzięki za pomoc.

 

http://img300.imageshack.us/my.php?image=ahaxc2.png

Odnośnik do komentarza
w meczu o 3 miejsce wygraliśmy 2:1 z Hiszpanią!! prowadzenie dla Hiszpanów uzyskał David Villa w 30 minucie meczu. Gola na 1:1 zdobył Paweł Brożek, a na 2:1 w 85 minucie!! strzelił Golański głową!! na ostatnie minuty ustawiłem głęboką defensywę i udało się!!! POLSKA 3 drużyną Europy!!! zabawa w Austrii trwała do białego rana!!!!! a ja z piłkarzami trochę pobalowaliśmy na konferencji prasowej dzień później nie mogłem wypowiedzieć prawie żadnego słowa. Powiedziałem tylko udało się!! mamy medal!!.

 

kancisz chłopcze ostro, na ME nie gra się o brąz xD czujesz się lepiej? :P

Odnośnik do komentarza
w meczu o 3 miejsce wygraliśmy 2:1 z Hiszpanią!! prowadzenie dla Hiszpanów uzyskał David Villa w 30 minucie meczu. Gola na 1:1 zdobył Paweł Brożek, a na 2:1 w 85 minucie!! strzelił Golański głową!! na ostatnie minuty ustawiłem głęboką defensywę i udało się!!! POLSKA 3 drużyną Europy!!! zabawa w Austrii trwała do białego rana!!!!! a ja z piłkarzami trochę pobalowaliśmy na konferencji prasowej dzień później nie mogłem wypowiedzieć prawie żadnego słowa. Powiedziałem tylko udało się!! mamy medal!!.

 

kancisz chłopcze ostro, na ME nie gra się o brąz xD czujesz się lepiej? :P

 

W FM'ie się gra :]

Odnośnik do komentarza
w meczu o 3 miejsce wygraliśmy 2:1 z Hiszpanią!! prowadzenie dla Hiszpanów uzyskał David Villa w 30 minucie meczu. Gola na 1:1 zdobył Paweł Brożek, a na 2:1 w 85 minucie!! strzelił Golański głową!! na ostatnie minuty ustawiłem głęboką defensywę i udało się!!! POLSKA 3 drużyną Europy!!! zabawa w Austrii trwała do białego rana!!!!! a ja z piłkarzami trochę pobalowaliśmy na konferencji prasowej dzień później nie mogłem wypowiedzieć prawie żadnego słowa. Powiedziałem tylko udało się!! mamy medal!!.

 

kancisz chłopcze ostro, na ME nie gra się o brąz xD czujesz się lepiej? :P

 

W FM'ie się gra :]

 

Gram w każdą wersję managerów począwszy od CM4 i w żadnej z nich nie było meczu o 3 miejsce... I w FM2008 również, niedawno właśnie grałem ME i wiem, co mówię.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Czy wam też się gra trudniej z takimi rywalami jak Luksemburg, Wyspy Owcze czy San Marino niż z Anglią, Francją i Hiszpanią ;)?

Bo ja choćbym nie wiem co zrobił grając Polską z chociażby Wyspami Owczymi to i tak będę miał zacięty mecz do samego końca. Co gorsza Wyspy Owcze w 2022 awansowały mi do MŚ eliminując Niemcy. Od samego początku prowadzenia reprezentacji wolę grać z zespołami, które mają w swojej kadrze jakiegoś prawdziwego zawodnika, bo z szarakami nie mogę sobie poradzić. Trochę mnie denerwuje, że walcząc o wejście do ME najważniejszy mecz rozgrywam z Luksemburgiem a z Maltą tracę najważniejsze punkty, wygrywając z Portugalią 2 mecze...

Odnośnik do komentarza
dlaczego tak mam podczas gry reprezentacją.. co prawda kraje z mojej strefy rozgrywają w tym czasie mecze eliminacyjne do Pucharu Narodów Azji, ale ja jako obrońca mam pewny start.. dlaczego FIFA uniemożliwia mi zagrania dwóch ważnych sparingów przed Mś? z góry dzięki za pomoc.

 

http://img300.imageshack.us/my.php?image=ahaxc2.png

 

 

A co chcesz organizować sparing na 8 dni przed terminem??? Takie sprawy załatwia się na parę miesięcy przed. Trzeba zawsze sobie sprawdzić jakie masz wolne terminy na przyszły rok szybciej i ustalać sparingi.

 

 

ps. ehh myślałem że to temat o fm2009 ;] nie spojrzałem na datę ...

 

 

Czy wam też się gra trudniej z takimi rywalami jak Luksemburg, Wyspy Owcze czy San Marino niż z Anglią, Francją i Hiszpanią wink.gif?

Bo ja choćbym nie wiem co zrobił grając Polską z chociażby Wyspami Owczymi to i tak będę miał zacięty mecz do samego końca. Co gorsza Wyspy Owcze w 2022 awansowały mi do MŚ eliminując Niemcy. Od samego początku prowadzenia reprezentacji wolę grać z zespołami, które mają w swojej kadrze jakiegoś prawdziwego zawodnika, bo z szarakami nie mogę sobie poradzić. Trochę mnie denerwuje, że walcząc o wejście do ME najważniejszy mecz rozgrywam z Luksemburgiem a z Maltą tracę najważniejsze punkty, wygrywając z Portugalią 2 mecze...

 

też takie mam wrażenie, ale wygrywać wygrywam choć minimalnie. U mnie w karierze (doszedłem do 2030 r.) furorę swego czasu zrobiła Bośnia i Hercegowina a potem Albania.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Gra ktos Polska?? Ja gralem a raczej podjalem 2 proby grania i nie wygladalo to rozowo. Pierwsze podejscie:

POLSKA 2-4 PORTUGALIA

POLSKA 1-3 KAZACHSTAN

POLSKA 4-4 FINLANDIA

POLSKA 2-0 BELGIA

POLSKA 1-1 SERBIA

odpadłem....

Podejscie 2 (bylo lepiej, zagralem taktyka, ktora Juventusem wygrywam prawie wszystko):

POLSKA 0-2 PORTUGALIA

POLSKA 3-0 KAZACHSTAN

POLSKA 3-0 FINLANDIA

POLSKA 2-1 BELGIA

i tu dupa..mam 2 miejsce w grupie, Serbia ma 1 punkt straty do mnie

mecz POLSKA-SERBIA to totalny kataklizm, pelna dominacja rywala przy kazdym moim ustawieniu (mam 4 wersje tej samej taktyki w zaleznosci od tego czy wygrywam, przegrywam chce wygrac itd). Wystarczylby mi remis ale nie, Polacy graja jak szmaty, masa niecelnych podan, bramkarze podaja albo w aut albo Boruc wprost pod nogi napastnika i przegrywam, ogolnie nie daja rady, strzaly fatalne, 3 bramki ze spalonego w jednym meczu, wogole sobie nie radza, to jest straszne. Gra ktos Polska i ma jakas taktyke, ktora "experci" typu Krzynowek potrafia wykonac a nie wybijaja na auty albo strzelaja w kibicow z 5 metrow? Przypominam ze taktyke mam dobra bo Juve na na 12 meczy 2 porazki reszta wygrane. Czekam na jakies wasze opinie i taktyki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...