Skocz do zawartości

Grand Theft Auto...


Gość MikeMitnick

Rekomendowane odpowiedzi

Do VC było dużo takich - do SA pewnie też są.

 

Co do nowego trailera to nawet dobrze, że się ukazał bo ostudził on mój zapłon do nowej części GTA. Kicha. Niby graficznie miało być bosko i w ogóle, a tu San Andreas po małym liftingu. No oczywiście mam nadzieję, że to się zmieni i kiedy gra wyjdzie to nas oczaruje.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość Profesor
Smutna wiadomość dla fanów serii Grand Theft Auto. Jej najnowsza odsłona nie ukaże się w tym roku.

Już 16 października na sklepowych półkach miała pojawić się gra Grand Theft Auto IV, kolejna część gangsterskiej sagi, której akcja tym razem toczy się w Nowym Jorku. Niestety Take-Two ogłosiło, że premiera została przełożona na wiosnę 2008 roku.

 

Podobno producent potrzebuje dodatkowego czasu na dokończenie gry. Struss Zelnick, szef Take-Two oświadczył, że proces produkcyjny jest bardziej skomplikowany i musi być prowadzony nieco dłużej niż tego oczekiwano. Zapewnił jednocześnie, że gra będzie idealna i warta czekania na nią.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
Gość MikeMitnick

Postanowilem zainstalowac sobie ponownie GTA SA. "Ponownie" tzn sprawdzic jak ta gra wyglada na max detalach (nowy komp). Niestety po zainstalowaniu gry, kiedy probuje ja uruchomic, pojawia sie czarny ekran i .... gra zawiesza sie. Udalo mi sie ominac ten "bubel" wciskajac szybko enter, intro zostaje pominiete, jestem w menu glownym. Ale i tutaj zaczynaja sie dziac cuda. Kiedy chce zaczac nowa gre, owszem, pojawia mi sie filmik poczatkowy z CJ na lotnisku, probuje go przerwac i...znowu zwis gry :| O co kaman ? :| Gra na duuuuzo slabszym sprzecie smigala mi az milo. Spotkal sie ktos z takim przypadkiem ? Moze jakiegos patcha/update'a trzeba sciagnac ? :>

 

Moja grafika to GeForce 8600 GT. Na poprzednim kompie mialem GeForce 4 mx 440 :|

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ponownie zainstalowałem sobie SA, zacząłem nową grę, ale nie miałem ochoty wszystkiego robić od nowa. Dlatego ściągnąłem save'a 100%. Kiedyś także go miałem. Niestety gra się nie wczytywała, a i gdy chciałem rozpocząć nową, to pojawiał się raport o błędach. Wiecie jak można się tego pozbyć? :/

Aha, mam oryginała w razie wątpliwości :]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Pojawił się nowy trailer do GTA IV i muszę powiedzieć że jest świetnie zrobiony. Cały czas mam nadzieję że gra wyjdzie jednak na PC, bo kupować PS3 dla jednej gry?

na PC zapewne wyjdzie, tylko pewnie jakieś 7 miesięcy później niż na konsole :)

 

mnie w tym trailerze najbardziej spodobała się oprawa dźwiękowa, świetna jest :)

Odnośnik do komentarza
Pojawił się nowy trailer do GTA IV i muszę powiedzieć że jest świetnie zrobiony. Cały czas mam nadzieję że gra wyjdzie jednak na PC, bo kupować PS3 dla jednej gry?

na PC zapewne wyjdzie, tylko pewnie jakieś 7 miesięcy później niż na konsole :)

 

mnie w tym trailerze najbardziej spodobała się oprawa dźwiękowa, świetna jest :)

 

Też mi się podoba :)

 

Tylko boję się jednej rzeczy. Że w wersji na PC spsują grafikę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...