Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Wisla grajac w o niebo lepszym skladzie od Belchatowa przegrala 1-0. Brak ambicji, checi iogolnei slabosc naszej druzyny poraz kolejny sie potwierdza. Konczac, bo pisac nie ma o czym, zacytuje wypowiedz Kazia Moskala, ktory chyba jako jedyny w klubie widzi slabosc naszego skladu i zupelny brak zaangazowania.

- Przede wszystkim gratulacje dla Bełchatowa. Z reguły jestem spokojny i nie staram się używać mocnych słów, ale dziś żal patrzeć było na nasz zespół - powiedział trener Wisły Kraków Kazimierz Moskal po przegranym 0:1 meczu półfinałowym Pucharu Ekstraklasy z GKS BOT Bełchatów.

 

- Piłkarsko zespół Bełchatowa był dziś lepszy. Dlatego też nie będzie nieskromne, jeśli powiem, że gdybym dziś wyszedł na boisko zagrałbym lepiej niż niektórzy zawodnicy - dodał szkoleniowiec "Białej Gwiazdy". - Z pewnością lepiej - wtrącił w tym momencie trener Bełchatowa Orest Lenczyk.

 

Kazimierz Moskal kontynuował swą surową ocenę: - Nie chciałbym tego nawet nazwać piłką, szkoda tego słowa. Nie wiem, czym było to spowodowane, pewnie tym, że wyjściowy skład rywala był jaki był. Przestrzegałem przed meczem zawodników przed taką oceną. Wielu podstawowych graczy nie wystąpiło dziś w GKS-ie Bełchatów, także u nas daleko było od optymalnego składu. Brakło zawodników z reprezentacji. Tyle że z Lechem można było zagrać, a dziś ta gra wyglądała tak, jak państwo widzieliście... - zakończył Moskal.

Odnośnik do komentarza

Może pora tym pseudograjkom pokazać gdzie ich miejsce i zacząć stosować jakieś kary. Na dobry początek to bym im zabrał połowę pensji za brak ambicji. Wszystkim bez wyjątku.

 

Nie dziwię się rozgoryczeniu Moskala, bo to był piłkarz, który potrafił swego czasu Wisłę sam pociągnąć. Teraz żaden z grajków mu nie dorównuje.

Odnośnik do komentarza
Bramkarz Emilian Dolha powiedział "Gazecie Wyborczej", że karierę w Wiśle Kraków uważa za zakończoną. Rozważa oferty z Rumunii, Niemiec, Turcji oraz Lecha Poznań.

W środę Wisła zapewniała, że przedłuży umowę z Dolhą do 2012 r. Nic z tego nie wyszło.

 

Przebywający w swoim kraju Dolha powiedział „Gazecie”, że karierę w Wiśle uważa za zakończoną. - Nie doczekałem się żadnej konkretnej oferty - stwierdził. - Jestem bardzo rozczarowany. Do rozmów nie mam już zamiaru wracać.

 

Ciekawe czy to prawda, podobno miał sie nigdzie nie wybierać dostać w Krakowie?

Odnośnik do komentarza
Bramkarz Emilian Dolha powiedział "Gazecie Wyborczej", że karierę w Wiśle Kraków uważa za zakończoną. Rozważa oferty z Rumunii, Niemiec, Turcji oraz Lecha Poznań.

W środę Wisła zapewniała, że przedłuży umowę z Dolhą do 2012 r. Nic z tego nie wyszło.

 

Przebywający w swoim kraju Dolha powiedział „Gazecie”, że karierę w Wiśle uważa za zakończoną. - Nie doczekałem się żadnej konkretnej oferty - stwierdził. - Jestem bardzo rozczarowany. Do rozmów nie mam już zamiaru wracać.

 

Ciekawe czy to prawda, podobno miał sie nigdzie nie wybierać dostać w Krakowie?

 

Miał zostać, pod warunkiem dostania nowego kontraktu. Skoro takie informacje się pojawiają to znaczy, że działacze polecieli se w kulki i zamiast niezłego bramkarza wolą trochę więcej zaoszczędzić :|

Odnośnik do komentarza

Trabzonspor daje cztery miliony za Dudkę


Trener Trabzonspor SK, Ziya Dogan chce sprowadzić do swojej drużyny Dariusza Dudkę - poinformował serwis wislakrakow.com, 
powołując się na turecką gazetę "Taka".
Według tureckich dziennikarzy, czwarty zespół tamtejszej ekstraklasy jest skłonny zapłacić za 24-letniego reprezentanta Polski 
nawet 4 miliony euro. 
Byłby to najwyższy transfer piłkarza z polskiej ligi.

Więcej w serwisie wislakrakow.com

 

 

IMO trochę dużo daje Trazbonspor, jeżeli złożą ofertę to Wisła nie powinna tego odrzucić.

Odnośnik do komentarza

Jak Dolha nie bedzie grać w barwach Wisły w następnym sezonie to w moich oczach Heler i cały zarząd jest skreślony. Żeby nie przedłużyć kontraktu z najlepszym zawodnikiem zespołu. Kompromitacja :/ A co do Dudki to sam Heler mówił że za 2- 2,5 mln Dudke puści więc kto o zdrowych zmysłach bedzie tak przepłacać.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wycztałem Dolha odjedzie z Wisły:

 

 

Ostatnie spekulacje wokół Emiliana Dolhy nie pozostały bez echa w Rumunii. Do bramkarza postanowiła zadzwonić agencja Mediafax i zapytać o przychodzące z Polski doniesienia. Dolha powiedział, że informacje przedstawiane przez polskie media są prawdziwe, z tym, że najmniej te dotyczące zainteresowania nim przez Lecha Poznań i Steauę Bukareszt:

 

- Pojawiły się pogłoski zaczerpnięte z prasy rumuńskiej, ale tak naprawdę Steaua nie skontaktowała się ze mną. Nikt z Rumunii do mnie nie zadzwonił, a sam siebie nie będę proponował. Również co do Lecha to były tylko pogłoski - mówi Dolha.

 

- Miałem roczny kontrakt z Wisłą z opcją przedłużenia. Wisła miała czas do 1 czerwca, żeby aktywizować opcję, ale tego nie zrobiła, więc jestem wolny. Niczego nie podpisałem, sadzę, że więcej będę wiedział za tydzień, najwyżej za dwa. Mam oferty z Polski i Turcji. Reszta to spekulacje - powiedział Emilian Dolha.

 

wislakrakow.com

 

Heler mowi cały czas o budowie mocnego zespołu a robi co innego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...