Jump to content
martin

Wisła Kraków

Recommended Posts

http://sport.lovekrakow.pl/aktualnosci/wislocki-wkrotce-odejdzie-ze-spolki-potrzebny-jest-bardzo-dobry-menedzer-rozmowa_30914.html

W skrócie, liczą na jeszcze jednego PO (opcja gdyby Burliga się nie zdecydował czy o co chodzi?), prawdopodobnie ściągną jakiegoś napastnika, chyba że Brożek zostanie, oprócz ofert za Lisa i Kolara są jeszcze zapytania o Drzazgę, nie ma wielkich rozbieznosci miedzy klubem a Pietrzakiem, nie wiadomo co z rezerwami. Dodatkowo Mateusz Mak nie przedłuży kontraktu z Piastem. Hmm....

Czytając dzisiaj rano, że blisko nowego kontraktu jest Brożek pomyślałem: Kolar odchodzi. I tak właśnie się stało. Co najgorsze za niska klauzulę odstępnego wynoszącą prawdopodobnie 100-300 tys. ojro:(

600 tys euro by było przyzwoitą kwotą zważywszy na obecną sytuację. Sarapata by oddała za 60 tysięcy. 

Na forach czytałem że to 100 lub 300 tysięcy euro. Było też o 500 ale to już w złotówkach. Mam nadzieję że najprawdsiwsza jest ta z 600 tysięcy euro:) 

• Like 1

Chcą przedłużyć kontrakt z Bartoszem, nie rozumiem po co mamy utrzymywać wieczną szklankę...

Wg Hanejki (transfery.info) na początku tygodnia można spodziewać się transferów, z kolei wg Treli póki co nieoficjalnie, ale zostaje Burliga.

Małecki w Sosnowcu. Ok, ostatnio za wiele do gry nie wnosil ale to kolejny piłkarz który odchodzi a transferów do klubu za wiele nie było. 

Oby to była zapowiedź czegoś konkretnego od jutra...

No nie wiem, jakoś nie widzę tych transferów ale mam nadzieję że to tylko moje czarnowidztwo. 

A co z Pietrzakiem? Ostatnio czytałem, że Sadlok ma iść na LO więc wygląda na to, że Rafal ma odejść :/

Chyba zostaje bo do Legii i bodaj Arabii nie chciał iść, a Pietrzak zawsze może grać na lewej pomocy

• Like 1

Dwie informacje:
1. Błaszczykowski zostaje (źródło: SMSy od JB16 :P )
2. Klub zaproponował kontrakt testowanemu jak dotąd Jeanowi Carlosowi Silvie (TT Michała Treli)