Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Na treningu na, który planowano ocenić tego bramkarzsa nie pojawił się Kazimierski :picard: to znowu pewnie zarzuci tekstem, że nie miał jak ocenić po 1 treningu, albo, że Mario lepszy. To już jest kompletna żenada. Dopóki Cupiał nie zarzuci groszem to dalej polityka trasnferowa Wisły będzie przypominać łapankę z ulicy. A tak w ógóle co się stało z tym prawym obrońcą co rzekomo już był w Krakowie? Nie było mnie kilka dni i nie wiem czy nie umknęło mi jego nazwisko?

Odnośnik do komentarza
1. Ilie Cebanu (07.2007)

2. Adrian Bieniek (07.2007)

3. Ivica Matas (01.2008)

4. Đorđe Pantić (01.2008)

5. Adi Adilović (01.2008)

6. Krzysztof Karwowski (06.2008)

7. Damián Enrique Lanza Moyano (07.2008)

8. Tomislav Bašić (07.2008)

9. Henri Sillanpää (07.2008 oraz 02.2009)

10. Zbigniew Małkowski (10.2008)

11. Filip Kurto (12.2008 oraz 02.2009)

12. Velimir Zdravković (01.2009)

13. Ľuboš Ilizi (01.2009)

14. Jess Vanstrattan (02.2009)

15. Trajče Nikov (05.2009)

16. Adis Nurković (06.2009)

17. Petr Vašek (07.2009)

18. cdn.

 

http://www.wislaportal.pl/news.php?id=15625

 

Gwoli ścisłości, choć źródło nie w 100% pewne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o sytuacje, których Pawełek "nie musiał" bronić, to pierwsze z brzegu:

- Główka po wolnym z Arką na wiosnę. Prawdopodobnie uratował wtedy 3 punkty.

- Moim zdaniem bodaj najlepsza interwencja w Ekstraklasie w poprzednim sezonie, czyli fenomenalna obrona strzału Chinyamy w meczu z Legią na Łazienkowskiej (

).

 

To tak na szybko. Na pewno było tego dużo więcej.

Odnośnik do komentarza

Problemem Pawełka jest to, że nikt go nie naciska. Szkoda, że nie zdecydowano się na zakontraktowanie Nurkovicia, który mógłby zmusić Mariusza do cięższej pracy na treningach. Podobno bliski rozwiązanie kontraktu z obecnym pracodawcą jest Kowalewski. Jeśli ludzie z Wisły uznają, że on się nie nadaje, to nie mam bladego pojęcia, kogo oni chcą w tej bramce widzieć.

Odnośnik do komentarza

Kowalewski z Legijną przeszłością raczej kibiców by nie cieszył. Po za tym od dłuższego czasu nie gra nadzwyczajnie, a kase kosiłby nie małą, więc raczej słaby pomysł. Zanim Cupiał klepnąłby taki kontakt rządałby gwarancji, że Kowalewski zostanie gwiazdą, a logiczne, że nikt mu takiej gwarancji nie da.

Odnośnik do komentarza
Dobrą wiadomość przekazał trener Maciej Skorża. Peter Singlar, który niedawno przeszedł operację kolana powinien wrócić do gry już za miesiąc.

 

Zabieg polegał na oczyszczeniu łąkotki i sprawdzeniu stanu więzadeł kolana. Te pozostały nienaruszone, stąd bardzo pomyślne rokowania co do powrotu słowackiego prawego obrońcy do gry.

 

wislakrakow.com

Nareszcie jakaś dobra wiadomość. W sumie, jak wszyscy kontuzjowani się wyleczą, to będziemy mieli naprawdę dobry skład.

Pawełek - Singlar Głowacki Marcelo Brożek - Mały Sobol Garguła Kirm - Brożek Boguski

Takiej linii pomocy to nie ma nikt w kraju, a i w Europie nie ma się czego wstydzić. Tylko tę Levadię trzeba najpiew przejść :/

Odnośnik do komentarza

No racja, wczoraj po przyjęciu dużej dawki pewnego powszechnego szczególnie w Polsce związku chemicznego patrzyłem na świat dosyć optymistycznie :keke:. Ale co by nie mówić, gdyby nie kontuzje, to ta drużyna wyglądała by naprawdę nieźle, szczególnie w ofensywie.

Odnośnik do komentarza

Ale za to w obronie tak kolorowo nie jest. Nawet gdyby wszyscy byli zdrowi to i tak Singlar mnie nie przekonuje, a w ogóle fakt, że w kadrze jest tylko 6 obrońców (zaliczając Diaza) obrazuje, że nie jest tak dobrze. Po za tym w ofensywie teraz odpadło 2 graczy (Boguski, Garguła) i już jest nieciekawie tak jak w meczu z Levadia, czy w większości sparów.

Odnośnik do komentarza

Pablo Alvarez w Wiśle Kraków.

 

Wisła Kraków i Reggina Calcio podpisały umowę wypożyczenia prawego obrońcy Pablo Alvareza. Urugwajczyk będzie zawodnikiem Wisły przez najbliższy rok. W umowie zawarto opcję pierwokupu zawodnika przez Wisłę.

 

Alvarez urodził się w Montevideo, gdzie grał w Nacionalu. Od 2007 r. był piłkarzem Regginy (od tego sezonu - w Serie B), w której do tej pory rozegrał 18 spotkań w ciągu dwóch sezonów, a ostatnio w ogóle nie występował. Alvarez ma na koncie jeden występ w reprezentacji swojego kraju. W lipcu 2007 r., kiedy to wiślacy w turnieju Chicago Trophy zmierzyli się z Regginą, remisując 1:1, mierzący 175 cm Alvarez wszedł na boisko w drugiej połowie.

 

Urugwajczyk wczoraj przyjechał do Krakowa gdzie przeszedł pomyślnie testy medyczne. Przez Wisłę był obserwowany od dłuższego czasu. - Chcieliśmy go pozyskać już pół roku temu - przyznał trener Maciej Skorża.

 

To czwarty zawodnik pozyskany przez Wisłę na nowy sezon. Wcześniej do drużyny dołączyli rozgrywający Łukasz Garguła, słoweński skrzydłowy Andraż Kirm i obrońca Mariusz Jop. Alvarez będzie mógł zostać zgłoszony do III rundy eliminacji Ligi Mistrzów i zagrać przeciwko Debreczynowi lub Kalmar, o ile wcześniej Wisła wyeliminuje Levadię.

 

wislakrakow.com

 

Ja jestem zadowolony :). Bardzo mnie to cieszy, nie chciałem żadnego Braza, a tego zawodnika moje oko bardzo chętnie chciało zobaczyć ;). To jest prawy obrońca, znając skromną obronę, prawdopodobnie doczekamy czasu, że będzie naturalizowany na grę na środku obrony ;).

Odnośnik do komentarza

Może nie chodzi o umiejętności Braza, ale bardziej o to, że jest środkowym obrońcą, a Wisła potrzebowała prawego.

 

Co do Alvareza, to dziwi mnie trochę wypożyczenie z opcją pierwokupu (ponoć 500 tys. euro), skoro bodaj wczoraj na konferencji Skorża mówił, że za rok kończy mu się kontrakt...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...