Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Man_iac napisał:

Nie. Zupełnie normalnym jest, że w pierwszej kolejności szuka się lokalu pod działalność, a dopiero po dogadaniu się z właścicielem lokalu rejestruje działalność. To, że nowa firma to nie ma żadnego znaczenia. Jak żadne Miśki nie wchodzą w grę to też zupełnie normalne jest, że kto płaci ten wynajmuje a nie sprawdza się CV dzierżawcy. Nie każda siłownia jest też sieciówką.

A nie powinno być czasem jakiegoś przetargu? Z kim niby ta Agata dogadała się co do prowadzenia działalności w obiekcie należącym do TSW?

Odnośnik do komentarza
Niech mnie ktoś poprawi, jeżeli się mylę, ale chyba tylko w spółkach skarbu państwa jest taka konieczność. 
Niby tylko w spółkach skarbu państwa, ale jak chcesz być czystym i odsunąć od siebie podejrzenia o kręcenie lodów to robisz przetarg czy normalnie dajesz kilka dni na składanie ofert.
Prawda jest taka, że Miś nagle zostaje wywalony z tej siłki i od razu wchodzi ktoś nowy. Dość szemrane jak dla mnie.

Sent from my SM-T815 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

I nowy pomysł na ratowanie klubu:

 

" W piątek, 4 stycznia, ma dojść do spotkania prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego z prezesem Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Ryszardem Niemcem i krakowskimi autorytetami w sprawie ratowania Wisły Kraków. Jednym z pomysłów jest udzielenie przez miasto pożyczki pod zastaw terenów przy ul. Reymonta. "

 

https://dziennikpolski24.pl/krakow-miasto-pozyczy-wisle-pieniadze-na-ratowanie-klubu-przed-upadkiem/ar/13784092

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Profesor napisał:

Właśnie wyszło, że zarząd kosił 75k miesięcznie, podczas gdy dla piłkarzy pieniędzy nie było. W sumie w 2018 wyciągnęli prawie milion.

 

czyli co, wypłacono jeszcze więcej, czy nie wypłacono wcale? :D 

 

Swoją drogą to obejrzałem tą całą konferencję i trochę tym gościom współczuję. Porywają się na jakieś próby ratowania klubu, a tak naprawdę to za dużo powiedzieć się boją, co by znaczyło, że klubem dalej rządzą gangusy. Przecież oczywistym były pytania o poprzedni zarząd, o siłownię i mogli przynajmniej przygotować jakieś wiarygodne bajeczki. No i teraz na konferencji padło, że są niby potencjalni inwestorzy. Jak mam być szczery, to kto normalny chciałby wejść do klubu, gdzie ciągle krążą gangusy? Kolejny gangus... No chyba, że są jacyś janusze biznesu, którzy liczą, że w obliczu kryzysu wyciągną klub za jakieś grosze (ale to ich zaraz do pionu kumaci ustawią)... No sorry, ale dopóki tego prokuratura do gołej ziemi nie wytępi to ja tego nie widzę :-k Dlatego liczę, że to zawiadomienie, o którym pisałem wyżej ruszy lawinę (o ja naiwny...).

 

Odnośnik do komentarza

https://sport.interia.pl/klub-wisla-krakow/news-wisla-krakow-policja-i-prokuratura-wkroczyly-do-akcji,nId,2772302

 

Super zapłon prokuratury. W momencie jak od tygodni mówi o tym cała Polska w prokuraturze załadowała się strona w Internet Explorerze i na pewno wszyscy są bardzo zaskoczeni i złapani na gorącym uczynku...

  • Haha 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

– Ludziom wydawało się, że nic nie robimy, ale Prokuratura cały czas obserwowała sprawę. W poprzednim tygodniu rozpoczęliśmy działania mające na celu doprowadzenie do tej akcji. Potwierdzam, że działania prowadzone są także w miejscach zamieszkania i działalnościach gospodarczych ludzi związanych niedawno z Wisłą – powiedział Sport.pl jeden z pracowników Prokuratury Okręgowej w Krakowie.
Więcej: http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24340903,wisla-krakow-policja-i-cbsp-w-klubie-funkcjonariusze-odwiedzili.html

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Man_iac napisał:

https://sport.interia.pl/klub-wisla-krakow/news-wisla-krakow-policja-i-prokuratura-wkroczyly-do-akcji,nId,2772302

 

Super zapłon prokuratury. W momencie jak od tygodni mówi o tym cała Polska w prokuraturze załadowała się strona w Internet Explorerze i na pewno wszyscy są bardzo zaskoczeni i złapani na gorącym uczynku...

Policjantom dopiero się L4 skończyło ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Man_iac napisał:

Super zapłon prokuratury. W momencie jak od tygodni mówi o tym cała Polska w prokuraturze załadowała się strona w Internet Explorerze i na pewno wszyscy są bardzo zaskoczeni i złapani na gorącym uczynku...

Nie widzę opóźnień w działaniu prokuratury. Kiedy mieli wejść do Wisły, jak ta liczyła na przelew od nowych inwestorów? Czy może mieli zatrudnić jasnowidzkę i liczyć na to, że poprawnie odgadnie ona przyszłość?

Musisz zrozumieć, że w prawie nie ma miejsca na "wszystkim się wydaje". To nie tak, że prokuratura może wejść do klubu, bo "to oczywiste, że ten gość to oszust", tak jak kurator nie może odmówić działania w imieniu swojego klienta, bo "to oczywiste, że 128 latek już nie żyje". Taka smutna rola prokuratury, że prawie zawsze działa po fakcie i w tym przypadku nie mogło być IMO inaczej.

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...