Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, tylko jak myślę, że Bednarz kręcił nosem na bodajże 1,5-2 mln euro latem od Standardu czy Celticu, to chce mi się śmiać. A Kosa w Bełchatowie furory nie robił, a i jednak wiek też zaczął robić swoje, więc... no właśnie.

Kosa jest mniej więcej w podobnej sytuacji, co Saganowski pół roku temu. Ten też przychodził ze spadkowicza, gdzie specjalnej furory nie robił, a w Legii do czasu kontuzji był przydatny. Pewnie, że różnie może być, ale nie ma co Kamila już na starcie skreślać.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, tylko jak myślę, że Bednarz kręcił nosem na bodajże 1,5-2 mln euro latem od Standardu czy Celticu, to chce mi się śmiać. A Kosa w Bełchatowie furory nie robił, a i jednak wiek też zaczął robić swoje, więc... no właśnie.

Kosa jest mniej więcej w podobnej sytuacji, co Saganowski pół roku temu. Ten też przychodził ze spadkowicza, gdzie specjalnej furory nie robił, a w Legii do czasu kontuzji był przydatny. Pewnie, że różnie może być, ale nie ma co Kamila już na starcie skreślać.

Tylko, że ja mam w pamięci przegraną Bełchatowa z Polonią W. 0:6 albo 0:5, gdzie Kosa grał po prostu fatalnie. Ja go nie skreślam, ale cudów po Kosowskim nie ma się co spodziewać.

Odnośnik do komentarza

Wisła Kraków – Terek Grozny 1:0 (0:0)

1:0 Sikorski 69’

 

Wisła Kraków

I połowa: Miśkiewicz – Jovanović, Głowacki, Uryga, Burliga – Sobolewski – Szewczyk, Boguski, Iliev, Małecki – Genkov

II połowa: Pareiko – Stolarski, Chavez, Czekaj, Bunoza – Wilk – Sarki, Chrapek, Garguła, Kosowski – Sikorski

 

Sikorski podobno tworzył sobie sytuacje i po jednej zdobył bramkę, czyżby się odblokował mentalnie? Wiem, że to tylko spar, ale miło by było. Coś czuję, że Sarki podpisze kontrakt z Wisłą, gdyż według relacji to nie odstaje od kolegów, kwestią decydującą będą pewnie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wisła oddała (prawdopodobnie za darmo) Macieja Termanowskiego do Okocimskiego. 18-latek, prawoskrzydłowy albo napastnik, w juniorach się wyróżniał, a tu ot tak znika z klubu. Nie wiem czy chłopak coś osiągnie, bo fizyczna piłka może go przerosnąć (waży ~60 kg), ale tacy jak on powinni iść do I ligi na wypożyczenie, a nie za bezcen ... Z drugiej strony do klubu trafił Gerard Bieszczad - 19-letni bramkarz Warty Międzychód, nigdy nic wielkiego nie pokazał, ale Wisła sprowadziła go jako 3. (albo i 4., jest przecież wracający po kontuzji Kocoń) bramkarza. Problem w tym że 19-latkowi dano kontrakt na 4 miesiące. Jaki to ma sens? W Wiśle problemem może nie być brak akademii a podejście do młodych zawodników.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...