Skocz do zawartości

Kaliszfornia Klasz Team


Rekomendowane odpowiedzi

Idealnym byłby raczej przyszły weekend - w ten wraca do Polski teściu (przez 4 miesiące pracował ciężko u bauera ;]) i zamierzamy być na powitaniu - euro się będzie sypało na lewo i prawo ;] Sobota 19.07?

 

Będą tańce, zabawy, jak to w wioskowych knajpach :]

Z mojej strony nie widzę przeszkód.

Na samą myśl o tańcach, hulankach i swawolach w Twoim wykonaniu Magda zaliczyła rotfla niezsynchronizowanego na podłodze stojąc ;]

Odnośnik do komentarza

OK, sprawa z weekendem wygląda tak, że my będziemy wiedzieć dopiero w czwartek-piątek. Problem leży w tym, że M. ma ślub koleżanki z pracy w sobotę i nie ma specjalnie jak dojechać, bo pociąg albo przyjeżdża o 23 do Kalisza, albo o 6tej rano :P (9h jedzie). A Pierre jest zepsuty na wpół amen. Dlatego jeśli coś dobrego wymyślimy, to będziemy, jeśli nie, to może Michu przyjedziesz do nas? :P

Odnośnik do komentarza

Ileż to się trzeba naprosić, żeby junior account coś_tam raczył się odezwać :lol: Pomysł z wizytacją Dolnego Śląska przez Micha jak najbardziej właściwy.

 

Pakuj swe kształtne ciało, Mr. Ceglarek, w wehikuł i przybywaj ;]

 

BTW - Wojt, zamiast mówić, że Pierre się spierrr..., powiedz lepiej, że znów żarówek nie sposób wymienić :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Misie, mówicie mi od czasu znaczącego, ze przyjedziecie, więc zaznaczam w Kaliszu, że jest taka opcja, wszystko gra muzyka. Nie liczę się z możliwością wyjazdu do Wrocka w ogóle, w piątek mam zawieźć kuzynkę do Kalisza, a Wy mi wyskakujecie trzy dni przed Klaszem żebym przyjechał do Wrocławia :P A ja na takim spontanie nie działam to raz, po drugie samemu samochodem nie pojadę, bo mi się nie kalkuluje, a pociągiem to już T-m napisał jakie są połączenia. I jeszcze se bezczelne zakłady robicie :P

Jeszcze z T-mem gadałem w weekend i nie mówił nic o Wrocławiu :> To teraz to grzecznie podziękuję za zaproszenie :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Oks, więc wygląda to tak: jutro odstawiamy Pierra do warsztatu i jego naprawa może trochę mocno nas zaboleć finansowo (nie może, ale będzie w zasadzie), wieczorem M. jedzie nim (miejmy nadzieję) do Warszawy i wraca w piątek. Do tego przebudziło się coś w sprawie kredytu, więc pewni tego czy będziemy jechali czy nie (w sobotę popołudniu Kamt, right?) będziemy dopiero w piątek, po powrocie M. z Wawy.

Odnośnik do komentarza
Oks, więc wygląda to tak: jutro odstawiamy Pierra do warsztatu i jego naprawa może trochę mocno nas zaboleć finansowo (nie może, ale będzie w zasadzie), wieczorem M. jedzie nim (miejmy nadzieję) do Warszawy i wraca w piątek. Do tego przebudziło się coś w sprawie kredytu, więc pewni tego czy będziemy jechali czy nie (w sobotę popołudniu Kamt, right?) będziemy dopiero w piątek, po powrocie M. z Wawy.

Wyjazd planujemy na wczesne sobotnie popołudnie. Powrót na niedzielę ok. południa (potem niewykluczone, że czeka nas jeszcze parę obowiązków narzeczeńskich). Auto pojemne, w razie czego służymy miejscówką.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...