Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 7 i 8


Rekomendowane odpowiedzi

Willow, a konkretnie co chcesz rozbudowywać ? Bo ja jak do tej pory nie widzę korzyści z rozbudowy obiektów

 

Budynki odpowiedzialne za testy oczywiście. Bo TD trzeba zatrudnić do koordynowania pitów (wtedy czasy łapiesz w granicach 16-19 sek), a budynki dają dużo przy punktach. Powiem tylko tyle, że zmniejszenie "utraty" punktów z testów na kolejnych etapach jest już znaczna nawet przy budynkach na lvl 1.

Odnośnik do komentarza

OMG właśnie zauważyłem jaką gafę popełniłem parę wyścigów temu :doh!: Negocjuje z dwoma sponsorami naraz i obydwóm zaznaczyłem "Car spot: Nose" :doh!: Ech czyli negocjacje z jednym sponsorem poszły się j :qwa:

 

ps. a dzisiejszy wyścig w miarę udany, 10 miejsce.

Odnośnik do komentarza
I skończyłem trzeci ;D Z tego co widzę, to dobry wyścig dla Bananów - oby tak dalej.

 

Co się stało rabandzia - przecież miało być tak łatwo o punkty :P

jakas aluzja ? mowilem ze ryzykuje z taktyka : ) poczekaj 3 wyscigi jeszcze; ) musze sie rozkrecic;p a i kulalem sie za takim ciulem ze ja jebie :D blokowal ze nie wiem . ale coz. uroki 1 pitu . dobra gora 3 wyscigi i pkt musza byc ; )

Odnośnik do komentarza
jakas aluzja ? mowilem ze ryzykuje z taktyka : ) poczekaj 3 wyscigi jeszcze; ) musze sie rozkrecic;p a i kulalem sie za takim ciulem ze ja jebie :D blokowal ze nie wiem . ale coz. uroki 1 pitu . dobra gora 3 wyscigi i pkt musza byc ; )

 

Tzn. jak ryzykowałeś z taktyką? Jadąc na jeden pit? Wierzysz, że jadąc na 2 byłbyś wyżej? :o

Odnośnik do komentarza
jakas aluzja ? mowilem ze ryzykuje z taktyka : ) poczekaj 3 wyscigi jeszcze; ) musze sie rozkrecic;p a i kulalem sie za takim ciulem ze ja jebie :D blokowal ze nie wiem . ale coz. uroki 1 pitu . dobra gora 3 wyscigi i pkt musza byc ; )

 

Tzn. jak ryzykowałeś z taktyką? Jadąc na jeden pit? Wierzysz, że jadąc na 2 byłbyś wyżej? :o

wierze ze tak , 5 s gorzej 2 qual przez 120 litrow. tak wzialbym 70 75 75 : )/

 

zreszta shut up bo znow sie dopierdalacie

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...