Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 7 i 8


Rekomendowane odpowiedzi

level 1 bolidu to średnio spala 0.7l przy małym spalaniu na torze,0,8l przy średnim spalaniu na torze,0,9l przy dużym spalaniu na torze jak masz kierowce grubasa to spali trochę więce np.0,73 przy małym spalaniu na torze, jak chudziasa to mniej np.0,68l na 1km na torze

Odnośnik do komentarza

Witam ;-)

Wczoraj zaliczyłem swój debiut w GP. Gra wygląda całkiem ciekawie, notatki mam porobione i mam nadzieję, że z biegiem czasu będzie coraz lepiej. W kwalifikacjach byłem 26, sam wyścig zakończyłem na 21 miejscu. Już wiem, że mój kierowca ma słaby atrybut stamina, dlatego nie wytrzymuje całego wyścigu w dobrym tempie.

Tutaj moje pytanie, czy takie zużycie części jest duże, co powinienem wymienić, aby spokojnie ukończyć kwalifikacje i następne GP.

 

Part: Level: Action: Wear:

Chassis 1 20%

Engine 1 32%

Front Wing 1 31%

Rear Wing 1 33%

Underbody 1 26%

Sidepods 1 16%

Cooling 1 18%

Gearbox 1 30%

Brakes 1 36%

Suspension 1 31%

Electronics 1 18%

Odnośnik do komentarza

binki nie zapominaj, że to części 1 lvl. Myślę, że 1 GP na 100% przejedziesz, a potem sobie sprawdź jakie zużycie miałeś konkretnych części w tych dwóch wyścigach i np. silnik zużyje Ci się np 32%, a potem 30% to wiesz, że w następnym wyścigu możesz spodziewać się podobnego zużycia (oczywiście każdy tor ma inną specyfikę i inaczej zużywa części), ale ogólny obraz szybkości zużywania będziesz już miał. Dane, dane i jeszcze raz dane!

A stamina odpowiada również za inne aspekty GP i kwalifikacji ;)

Odnośnik do komentarza
binki nie zapominaj, że to części 1 lvl. Myślę, że 1 GP na 100% przejedziesz, a potem sobie sprawdź jakie zużycie miałeś konkretnych części w tych dwóch wyścigach i np. silnik zużyje Ci się np 32%, a potem 30% to wiesz, że w następnym wyścigu możesz spodziewać się podobnego zużycia (oczywiście każdy tor ma inną specyfikę i inaczej zużywa części), ale ogólny obraz szybkości zużywania będziesz już miał. Dane, dane i jeszcze raz dane!

A stamina odpowiada również za inne aspekty GP i kwalifikacji ;)

 

 

Nawet części na lvl1 wystarczą jeśli będzie je rozsądnie użytkował. A silić się na wygrane w każdym wyścigu i tak nie musibo w tym sezonie i tak mnóstwo rookie idzie w góre i chyba tylko bycie na minusie przed tym powstrzyma.

Odnośnik do komentarza
Ma ktoś silnik na 3 levelu? A jak tak to ile paliwa zabieracie na pokład? Ja póki co zastanawiam się nad bezpiecznym(IMO) wariantem, czyli 235 litrów.

:zawstydzony:

To aż tyle trzeba?

Ten wyścig jest krótszy niż ostatnio, na dodatek tutaj jest niskie spalanie, ja na razie mam załadowane 220l, części mam na drugim poziomie, tylko hamulce na 3.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...