Jump to content
Wojtmen

Widzew Łódź

Recommended Posts

1 hour ago, Misiek said:

źródło

I cyk, kolejny transfer. Wieczny rezerwowy, ale zobaczymy, może będzie deptał po piętach Wolańskiemu :-k 

we will say what time will tell

Godzinę temu, demrenfaris napisał:

we will say what time will tell

see nieuku!

we will see :keke:

• Confused 1

Złotousty Pawłowski :)

a tymczasem:

Cytat

Bartłomiej Poczobut nowym zawodnikiem Widzewa

25-letni pomocnik związał się z klubem roczną umową z możliwością przedłużenia w przypadku awansu.

Przez ostatnie półtora roku Bartłomiej Poczobut był podstawowym piłkarzem GKS-u Katowice. W jego barwach rozegrał w tym czasie 42 mecze w pierwszej lidze, wszystkie w wyjściowym składzie (z czego aż 38 w pełnym wymiarze czasowym). Wcześniej jako zawodnik Bytovii Bytów na tym samym szczeblu rozgrywkowym zaliczył 67 spotkań, zbierając za swoje występy bardzo pozytywne recenzje.

W przeszłości, poza grą dla klubów z rodzinnego Szczecinka, był również zawodnikiem koszalińskich Bałtyku i Gwardii oraz Błękitnych Stargard. Z tym ostatnim klubem, grając na poziomie drugiej ligi, doszedł do półfinału Pucharu Polski w sezonie 2014/2015, czym zwrócił na siebie uwagę obserwatorów z wyższych klas rozgrywkowych. W walce o finał Błękitni z Poczobutem w składzie ulegli Lechowi Poznań dopiero po dogrywce.

Bartłomiej Poczobut jest defensywnym pomocnikiem. W czwartek 11 lipca 25-latek podpisał z Widzewem Łódź roczną umowę z możliwością przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy w przypadku wywalczenia przez klub awansu do I ligi.

źródło

Nie wiem co myśleć o tym transferze. Podobno z nim GKS rozwiązał umowę, bo zabalował na jakimś obozie... Defensywny pomocnik, wpasowuje się w koncepcję Kaczmarka, który gra dwoma. Pytanie kto dołączy jako drugi, bo z tego co mamy niekoniecznie widzę kandydata

• Thanks 1

Wybrałem się dzisiaj na sparing z MFK Frydek-Mistek. Zainteresowanie naprawdę spore. Chyba więcej ten sparing osób oglądało niż ligowe mecze Frydka :) 

Niestety przez korki i brak miejsca do zaparkowania przegapiłem inauguracyjną bramkę Robaka po powrocie. Na szczęście w drugiej połowie dołożył drugą, wcześniej jeszcze ładnie wyłożył Wolsztyńskiemu. 4 bramkę jeszcze w pierwszej połowie dołożył Tanżyna po główce z rzutu rożnego. Generalnie bardziej to była jednostka treningowa dla zawodników ofensywnych niż sparing ;) Obrona nie miała specjalnie nic do roboty. Jeśli chodzi o nowych zawodników to w pierwszej połowie grał Robak oraz Poczobut. Robaka przedstawiać specjalnie nie trzeba, natomiast dla mnie Poczobut trochę niewidoczny, kojarzę go z jednej akcji w destrukcji, ale słusznie mi znajomy zwrócił uwagę, że taka jego w sumie rola. W drugiej połowie pojawili się Kita, Zejdler, Mandiangu, Rudol i Pawłowski z nowych nabytków przedsezonowych. Kita szybki, dynamiczny, choć nie miał za dużo sytuacji. Po faulu na nim z rzutu wolnego w słupek uderzył Zejdler i niezły to był strzał (nie zapomnę go nigdy :kekeke: ), może w końcu będzie miał kto wykonywać wolne, bo to kuleje od jakiegoś czasu. Rudol z Pawłowskim generalnie dzisiaj bezrobotni, ten pierwszy się trochę pokazywał do gry, no ale z uwagi na brak aktywności w ataku przeciwnika nie mogę wiele o nim powiedzieć. Mandiangu ma podobno papiery na granie, ale na razie wygląda bardzo słabo (O ile dobrze pamiętam typowy transfer Masłowskiego, czyli gość po kontuzji. Nie to, żebym krytykował, Wolsztyński się idealnie odbudowuje i naprawdę widać różnicę. Liczę, że tu będzie podobnie.), choć dzisiaj już nawet widziałem światełko w tunelu, a oglądałem go chyba we wszystkich sparingach.

Został nam sparing w IV-ligową Wartą Sieradz, więc generalnie nie gramy już z mocnym przeciwnikiem. Oby jeszcze transfery dopisały i chyba nie będzie tak źle.

• Like 1