Skocz do zawartości

Widzew Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

Można było się tego spodziewać. Planowa porażka w pierwszym spotkaniu. Ta drużyna potrzebuje wzmocnień. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło, ale nawet nie oglądałem meczu do końca. Wytrzymałem do pierwszej bramki i postanowiłem iść się upić :P Co do refleksji.. Przede wszystkim potrzebny jest ofensywny pomocnik, który pociągnie grę. Ani Kuklis ani Juszkiewicz się do tego nie nadają... Wiem, że to może się wydać dziwne, ale ja bym spróbował wyciągnąć Burhardta z Legii.. Nie jest on tam potrzebny, pewnie wielkich pieniędzy za niego by nie żądali (a i on chciałby się odbudować..). My też na małe transferowe szaleństwo (dwukrotnie większy budżet!) możemy chyba sobie pozwolić.. Tak poza tym to atak też wygląda mizernie.. Napoleoni musi grać jako lewy pomocnik bo innego po prostu nie mamy.. Mam nadzieję, że przyjdzie Clottey i tak jak mówi Boniek zostanie gwiazdą ;) Na dzisiaj, z tymi zawodnikami, których mamy to 10 miejsce będzie sukcesem...

Odnośnik do komentarza
nie patrzylbym tak pesymistycznie, w Widzewie przynajmniej jest jakaś idea budowania zespolu, nie sprzedaje sie czolowych graczy co runde...

 

Nie patrzę pesymistycznie. Mimo wszystko myślę, że w Widzewie naprawdę idzie wszystko w dobrym kierunku. Serce jednak chciałoby, żeby to szło szybciej ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To prawda. Teraz dwa piekielnie ciezkie mecze. Potem u siebie Ruch i tu musza byc w koncu 3 punkty, chociaz Ruch to nie frajerzy. Potem znowu wyjazd z Legia i potem juz teoretycznie lzejsze mecze. Nie wiem, albo ta liga coraz mocniejsza (buahahaha), albo ja juz nic nie rozumiem. Pol rundy a my tu nie mamy z kim zawalczyc ;)

Odnośnik do komentarza

Znowu do tyłu, tym razem z Wisłą Kraków. Czerwona kartka dla Brozia za zagranie piłki ręką i fatalny błąd Oshadogana przy pierwszej bramce, nie jest dobrze, naprawdę.. Nie liczyłem na punkty w starciu z Białą Gwiazdą, ale widać, że młodzi chłopcy nie pokazują prawdziwego, Widzewskiego charakteru :/.

Odnośnik do komentarza
Łukasz Mierzejewski został nowym piłkarzem Widzewa! 25-letni napastnik podpisał z łódzkim klubem roczny kontakt. "Podpis na umowie złożyłem w środę wieczorem, w siedzibie klubu" - powiedział Mierzejewski, który jeszcze w środę rano grał w sparingu Zagłębia - "Chciałbym zadebiutować już w piątkowym meczu z Lechem, ale wszystko zależy od trenera" - dodał. W czwartek piłkarz ma już uczestniczyć w treningu widzewskiego zespołu.

 

Nowy nabytek Widzewa w zeszłym sezonie wywalczył z Zagłębiem Lubin mistrzostwo Polski. Rozegrał 16 spotkań ligowych oraz 10 pucharowych (Puchar Polski, Puchar Ligi, Puchar UEFA). Jednak w obecnym sezonie, po dokonaniu przez Zagłębie wzmocnień, grał już znacznie mniej. Zaliczył tylko jeden występ, przeciwko... Widzewowi w 1. kolejce. Spędził wówczas na boisku 21 minut. "Mam nadzieję, że w Widzewie będę grał więcej. Na tym zależy mi najbardziej" - podkreśla piłkarz.

 

Mierzejewski nie chce oceniać swoich konkurentów do gry w ataku. "Na pewno ciekawym zawodnikiem jest Napoleoni. Pozostałych zbyt krótko oglądałem, żeby móc ich oceniać" - stwierdził piłkarz, który ma za sobą występy m.in. w Legii Warszawa, ŁKS i Świcie Nowy Dwór. Łącznie rozegrał do tej pory 87 ligowych spotkań i zdobył 8 goli. Na swoim koncie ma również mistrzostwo Europy U-18 (2001) oraz wicemistrzostwo Europy U-16 (1999).

 

Następny "klasowy" zawodnik, klękajcie narody :/

Odnośnik do komentarza

Masło i Mierzejewski to robota nowego dyrektora Bakalarczyka. Na forum Widzewa już ogólne zadowolenie bo zawsze to jakieś transfery, a za Bońka cisza i nieznani Włosi. Boniek mówił też, że nie podoba mu się ta polityka, ale nie ma za wiele do gadania. Pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Następny "klasowy" zawodnik, klękajcie narody

 

No ja nie wiem, kogo Ty byś chciał widzieć w Widzewie? Może od razu Żurawskiego? Jak się nie ma co się lubi... Kadra jest jaka jest, na lepszą nas nie stać a i ci lepsi nie walą do Łodzi drzwiami i oknami. Trzeba się w końcu z tym pogodzić, że Widzew to już nie jest niestety polska potęga i nie skupuje najlepszych piłkarzy w kraju. I tyle.

Odnośnik do komentarza
No ja nie wiem, kogo Ty byś chciał widzieć w Widzewie? Może od razu Żurawskiego? Jak się nie ma co się lubi... Kadra jest jaka jest, na lepszą nas nie stać a i ci lepsi nie walą do Łodzi drzwiami i oknami. Trzeba się w końcu z tym pogodzić, że Widzew to już nie jest niestety polska potęga i nie skupuje najlepszych piłkarzy w kraju. I tyle.

 

Skoro Cacek twierdzi, że przez ileśtam lat nie będzie kasy wyciągał z Widzewa, to niech coś wsadzi. Miał być Clottey, któremu nawet wróżyli koszulkę z numerem 9, to dostał ją Mierzejewski . Nawet Szymkowiaka nie potrafią ściągnąć, z Piechną się dogadać nie mogą. Niestety, ale bez 1-2 klasowych zawodników to my ciągle będziemy się obijać o baraże. Trzeba zrobić jakiś konkretny transfer...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...