Skocz do zawartości

Widzew Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

Widać, że w tym okienku polityka transferowa jest całkiem niezła. Zaczęło się jak zwykle od graczy z niższych klas rozgrywkowych, którzy jak można się było spodziewać nie sprawdzili się. Potem przyjazd Brazylijczyków, po usłyszeniu gdzie grali wcześniej było wiele głosów, że druga Pogoń. Cały czas głośno było o powrocie do gry Szymka (niestety nic z tego nie wyszło). Od tego momentu zaczęło się dziać coraz lepiej. Gustavo (z drugiej ligi japońskiej!) szalał na boisku w sparingach (dobre rokowania przynajmniej), Wojtek Szymanek stał się naszym nowym graczem. Niedawno Vayer strzelił dwie bramki i imponował ograniem i doświadczeniem. Teraz znowu zbliżające się podpisanie kontraktu z Sotirovicem. Jest dobrze, a nawet lepiej (jeśli chodzi o transfery).

Dziwi mnie jednak wasza pozycja co do degradacji. Ja ciągle wierze, że uda nam się wywinąć ze spadku (może po dowodach na korupcje połowy klubów z OE). WD nie popełni chyba samobójstwa degradując tyle zespołów i przy okazji znacznie obniżając poziom ligi. Prędzej ukażą konkretne osoby za korupcje, a kluby dostanę minusowe punkty. Taką mam przynajmniej nadzieję.

Odnośnik do komentarza

Sotirovic to bardzo ambitny chlopak, nawet jezeli ma u Was grac te polroku, to sadze, ze bedzie mocno sie wyroznial na tle Waszych napastnikow.

 

w Derbach pewnie ustrzeli hattrick...

 

pamietam jak jeszcze w II lidze na treningach grał z Sypniewskim, to mimo iz strzelał więcej do odgornie mial grac Igor, az zaczal wyrazac swoje zdanie na ten temat i dali mu odejsc...

Odnośnik do komentarza

W dupę, wielki profesjonalista:

 

Okazuje się, że póki wszystkie dokumenty nie są podpisane, nie można żadnego transferu uważać za przesądzony. Widzew dogadał się z Jagiellonią i z Vukiem Sotiroviciem w kwestii transferu tego zawodnika. Serb, który od dawna podkreślał, że koniecznie chce grać w łódzkim klubie, miał w piątek podpisać 3-letni kontrakt. Tyle, że w czwartek wieczorem się rozmyślił.

 

Vuk Sotirović: - Przemyślałem wszystko i rozmyśliłem się. Zostaję jednak w Jagiellonii.

 

- Dlaczego zmienił pan zdanie?

- Powiem szczerze. Byłem zdecydowany, by grać w Widzewie. Kiedy dowiedziałem się, że już można podpisać kontrakt, bardzo się ucieszyłem. Ale potem myślałem, myślałem, myślałem. I nie jestem przekonany.

 

- Może chce pan jeszcze wynegocjować podwyżkę?

- W ogóle nie o to chodzi. Chodzi o sprawy sportowe. Widzew ma tą degradację, tego się obawiam.

 

- W umowie ponoć był stosowny zapis na wypadek spadku z pierwszej ligi...

- Była opcja, ze mógłbym odejść na wypożyczenie za niską kwotę. Ale nie wiem, czy to by mi pasowało. Po pół roku znowu zmieniać klub...

 

- Mówił pan, że chce grać w Łodzi, bo tu mieszka dziewczyna...

- No tak, ale... Trzeba myśleć głową, a nie sercem.

 

- Są jakieś inne oferty?

- Nie. Zostaję w Jagiellonii. Przynajmniej do czerwca. Potem nie wiem, co się wydarzy.

 

- Na piątek był pan umówiony z działaczami Widzewa na spotkanie. Uprzedził pan ich, że nie przyjedzie?

- Poinformowałem mojego menedżera. Przykro mi, że tak wyszło. Może ktoś pomyśli, że oszukałem działaczy Widzewa. Ale zapewniam, że nie miałem takiego zamiaru. To była ciężka decyzja.

 

:|

Odnośnik do komentarza

Łohohoho, na szczęście mamy wersję awaryjną :].

 

Vuk Sotirivić jednak nie będzie grał w Widzewie. Serb przez kilka tygodni przekonywał, że chce koniecznie występować w łódzkim zespole. Gdy wszystko było już dograne i wystarczyło złożyć podpisy na umowie, to w ostatniej chwili piłkarz się rozmyślił. "Nie rozumiem jego decyzji. Przez tyle czasu zapewniał nas, że chce koniecznie grać u nas, a teraz zmienił zdanie. Zmarnował tylko dużo naszego czasu" - denerwuje się wiceprezes Grzegorz Bakalarczyk, który jeszcze w piątek rano namawiał gracza Jagiellonii do transferu.

 

Łódzki klub jednak pozyskał napastnika. Widzewiakiem został bowiem 22-letni Przemysław Oziębała z Zagłębia Sosnowiec. To nie jest wcale transfer dokonany w trybie awaryjnym. Widzew interesował się tym zawodnikiem od kilku miesięcy. Szczególne wrażenie zrobił na działaczach w trakcie meczu Widzewa z Zagłębiem. Wówczas został kopnięty w głowę przez jednego z łodzian. Mimo to, wytrzymał do końca meczu i z zabandażowaną głową walczył. Był tego dnia najlepszy na boisku. "To wojownik. Takich zawodników nam potrzeba. Dlatego związaliśmy się z nim 5-letnim kontraktem" - wyjaśnia Bakalarczyk.

 

Uzgodnione są również warunki transferów Brazylijczyka Gustavo i Węgra Gabora Vayera. Obaj zatem będą również do dyspozycji trenera Marka Zuba.

 

Super, zna ktoś w ogóle tego zawodnika? Jak dla mnie Sotirović poleciał sobie mocno w kule, profesjonalizm = 0.

Odnośnik do komentarza

jednak Vuk to eŁKaeSiak z krwi i kosci :keke:

 

 

;-)

 

 

 

a tak na poważnie... to taki troche niepoważne zachowanie z jego strony.... ja rozumiem, że pół roku gry w I ligowym Widzewie... jednak IMO dużo większa szansą jest mozliwosc promocji wlasnego nazwiska w Lodzi niz w Bialymstoku

Odnośnik do komentarza
Dziś w Warszawie ma zostać podpisany trzyletni kontrakt Vuka Sotirovicia z Widzewem. Ponoć w umowie ma być zawarty punkt o możliwości odejścia w przypadku degradacji.

 

26-letni napastnik minionej jesieni rozegrał 14 meczów w Jagiellonii i był najskuteczniejszym piłkarzem beniaminka (5 goli, w tym z Widzewem). Serb strzelił widzewiakom także gola w meczu Pucharu Polski. Wcześniej Vuk grał w ŁKS i Zawiszy Bydgoszcz. Nie jest tajemnicą, że narzeczoną Sotirovicia jest łodzianka, która kocha nie tylko jego, ale i nasze miasto. Vuk ma dołączyć do ekipy w niedzielę na lotnisku, skąd drużyna ma odlecieć do Turcji.

 

Taki Konrad Wallenrod z ŁKS z Widzewie ?? :D

 

Swoja drogą najlepiej poczekać na oficjalne potwierdzenie i prezentację ;)

Odnośnik do komentarza

Oczywiście wielka szkoda, Sotirovic mógł być lekiem na nasz atak, a tu wykazał się brakiem profesjonalizmu. Dwa miesiące dogadywał się z Widzewem, bardzo chciał przejść, a teraz rezygnuje. Ech. Oziębała raczej do ME jest kupowany. Miejmy nadzieję, że jeszcze jakiś nowy i skuteczny napastnik odwiedzi nasz stadion w tym okienku.

Odnośnik do komentarza
Oczywiście wielka szkoda, Sotirovic mógł być lekiem na nasz atak, a tu wykazał się brakiem profesjonalizmu. Dwa miesiące dogadywał się z Widzewem, bardzo chciał przejść, a teraz rezygnuje. Ech. Oziębała raczej do ME jest kupowany. Miejmy nadzieję, że jeszcze jakiś nowy i skuteczny napastnik odwiedzi nasz stadion w tym okienku.

Chodzi Ci o Młodą Ekstraklasę? Przecież Widzew nie ma w niej "reprezentanta'' :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...