Skocz do zawartości

Widzew Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

Dudek ja ten wpis widziałem wczoraj, tyle, że Widzew "przygotowany" jest już jakieś dwa miesiące, a sprawa w dalszym ciągu nie jest do końca załatwiona. Do Widzewa jako klubu nic nie mam, ale IMO należą im się jakieś sankcję za handlowanie zawodnikiem, który wg prawa póki co jeszcze nie jest ich. To jest parodia.

Dlaczego parodia? Skoro podpisali umowę z Jagą, że mają tylko złożyć deklarację, że go wykupują, a zapłacić mogą do grudnia, to jest już ich zawodnikiem.

Odnośnik do komentarza

Przecież to Widzew. :P Nie było możliwości zarobienia to się specjalnie nie spieszyli z płaceniem, bo uważali, że mogą to zrobić do grudnia. Pojawiła się oferta Malagi to Komisja Licencyjna postawiła warunek i widocznie musieli przelać kasę skoro są już zdjęcia z podpisania kontraktu.

 

Dla mnie większą parodią jest sposób pozbycia się przez Jagę Bartka, ale rozumiem, że milion euro piechotą nie chodzi, więc teraz Kulesza robi, co może.

Odnośnik do komentarza

Skoro podpisali umowę z Jagą, że mają tylko złożyć deklarację, że go wykupują, a zapłacić mogą do grudnia, to jest już ich zawodnikiem.

 

Misiek, widziałeś tę umowę czy tak sobie piszesz?

 

Dla mnie większą parodią jest sposób pozbycia się przez Jagę Bartka, ale rozumiem, że milion euro piechotą nie chodzi, więc teraz Kulesza robi, co może.

 

W rankingu kretyństw władz Jagi traktowanie Pawłowskiego przebija chyba tylko oddanie mistrzostwa za 900k € (czyt. transfer Grosickiego do Turcji).

Odnośnik do komentarza

 

Skoro podpisali umowę z Jagą, że mają tylko złożyć deklarację, że go wykupują, a zapłacić mogą do grudnia, to jest już ich zawodnikiem.

 

Misiek, widziałeś tę umowę czy tak sobie piszesz?

 

Dla mnie większą parodią jest sposób pozbycia się przez Jagę Bartka, ale rozumiem, że milion euro piechotą nie chodzi, więc teraz Kulesza robi, co może.

 

W rankingu kretyństw władz Jagi traktowanie Pawłowskiego przebija chyba tylko oddanie mistrzostwa za 900k € (czyt. transfer Grosickiego do Turcji).

 

Opieram się na tym co podawała oficjalna strona łódzkiego klubu (ewentualnie widzewiak, który należy do Cacka, a skoro komisja to potwierdziła, to coś musi być na rzeczy)...

Odnośnik do komentarza

 

Otrzymaliśmy zgodę od Komisji Licencyjnej na przeprowadzenie transferu definitywnego Bartka z Jagiellonii do Widzewa.

 

To jest wpis rzecznika prasowego Widzewa z dnia wczorajszego. Może ja czegoś nie rozumiem, ale skoro wczoraj Widzew dostał zgodę na transfer ergo jeszcze wczoraj Pawłowski zawodnikiem Widzewa nie był.

Odnośnik do komentarza

 

 

Otrzymaliśmy zgodę od Komisji Licencyjnej na przeprowadzenie transferu definitywnego Bartka z Jagiellonii do Widzewa.

 

To jest wpis rzecznika prasowego Widzewa z dnia wczorajszego. Może ja czegoś nie rozumiem, ale skoro wczoraj Widzew dostał zgodę na transfer ergo jeszcze wczoraj Pawłowski zawodnikiem Widzewa nie był.

 

To idąc tym tropem Pawłowski do wczoraj bezprawnie występował w barwach Widzewa w dwóch pierwszych spotkaniach. O ile dobrze pamiętam to na wniosek Jagi ponownie zajmowała się tym komisja licencyjna. Nie pamiętam (a mam w pracy poblokowane strony, więc nie sprawdzę teraz u źródła) natomiast czy Widzew otrzymał od PZPN odpowiedź, kiedy sam jeszcze na koniec czerwca wysyłał zapytanie do PZPN czy zakaz transferowy obejmuje też umowę, którą Widzew zawarł wcześniej z Jagiellonią.

Odnośnik do komentarza

wydawało mi się, że był wypożyczony do końca czerwca


http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/1,117110,14014306,Sylwester_Cacek__szef_Widzewa_Lodz___Bartlomiej_Pawlowski.html

 

wg tego wywiadu Widzew skorzystał z prawa wykupu. Natomiast przed chwilą przeczytałem tweeta Borka, gdzie stwierdził, że Widzew wystąpił do Jagi o fakturę za Pawłowskiego, a Ci nie mają zamiaru jej wystawić... Czyli jednak będzie kabaret...

Odnośnik do komentarza

Ano będzie. I jak mam ogromny żal do Kuleszy i spółki za to jak Pawłowski był w Białymstoku traktowany, tak mam nadzieję, że nie popuszczą i będą się odwoływać do bólu. Z prostego powodu, żeby działacze wyciągnęli wnioski i taki cyrk miał miejsce ostatni raz.

Odnośnik do komentarza

pierwokup to pierwokup, ociąganie się z fakturą przez Jagę jest conajmniej śmieszne

 

inną kwestią jest zasadność podjęcia decyzji przez komisję, że Widzew może go wykupić mimo nałożonego zakazu transferowego przez komisję licencyjną - to jest dla mnie abstrakcyjne w tej sytuacji, zakaz to ZAKAZ

 

niemniej jednak boje sie, ze najgorzej wyjdzie na tym Pawłowski... a to dobry chłopak

Odnośnik do komentarza

Misiek do jasnej ciasnej, rozumiem, że podobnie jak Cacek uważasz, że jeżeli Widzew w czerwcu mówi "chcemy wykupić Pawłowskiego", to ten Pawłowski jest już zawodnikiem Widzewa i Widzew może z nim robić co mu się żywnie podoba? To po jaką cholerę w ogóle obraduje komisja? Pawłowski w weekend poleciał do Hiszpanii, gdzie dopiero we wtorek komisja stwierdza, że zawodnik może do Widzewa przejść, bo póki co jest zawodnikiem Jagiellonii. Co więc ma do rzeczy umowa, której na oczy nie widziałeś?

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to on mógł lecieć na Hawaje, jeśli Widzew mu na to pozwolił (bo to w Widzewie miał być/jest wypożyczony do grudnia). Zdaje się, że podpisanie kontraktu i prezentacja odbyła/wa się już po decyzji komisji?

 

No i FYM, widziałeś tę umowę? :)

Odnośnik do komentarza

Misiek do jasnej ciasnej, rozumiem, że podobnie jak Cacek uważasz, że jeżeli Widzew w czerwcu mówi "chcemy wykupić Pawłowskiego", to ten Pawłowski jest już zawodnikiem Widzewa i Widzew może z nim robić co mu się żywnie podoba? To po jaką cholerę w ogóle obraduje komisja? Pawłowski w weekend poleciał do Hiszpanii, gdzie dopiero we wtorek komisja stwierdza, że zawodnik może do Widzewa przejść, bo póki co jest zawodnikiem Jagiellonii. Co więc ma do rzeczy umowa, której na oczy nie widziałeś?

Mnie się nie podoba fakt, że Cacek od razu nie wyłożył tych 50k (nie, nie widziałem umowy), tylko dziadował, że będzie czekał do grudnia, bo tak jest niby w umowie (nie, nie widziałem umowy). Można tylko gdybać czy to by coś zmieniło. Śmieszny jest też fakt, że Jaga nie odbierała pism, które wysłał Widzew (nie, nie widziałem tego pisma), po czym Widzew wysyłał z tym pismem kuriera (nie, nie widziałem kuriera). Kilka linków poniżej:

http://www.widzewiak.pl/newsroom/21736,Widzew-wcale-nie-musi-stracic-Pawlowskiego - z tego wynika, że zakaz transferowy w tym przypadku nie będzie respektowany

http://www.widzewiak.pl/czytaj/newsroom/21941,Duze-zainteresowanie-Pawlowskim_-ale....html - z tego wynika, że przesłali Jagiellonii info, że chcą go wykupić (nie, nie widziałem umowy)

http://www.widzewiak.pl/newsroom/22062,PZPN-na-wniosek-Jagiellonii-zajmowal-sie-sprawa-transferu-Pawlowskiego - z tego wynika, że choć m.in. PZPN rozwiał wszelkie wątpliwości co do Pawłowskiego to Jagiellonia dalej drąży temat

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Ciekawe info się dzisiaj pojawiło na jednej z nieoficjalnych stron. Pozostałe milczą w tej sprawie.

 

 


Fornalik trenerem Widzewa!
Tak jak już informowaliśmy, Rafał Pawlak nie pozostanie na stanowisku szkoleniowca Widzewa. Jego funkcję ma przejąć były selekcjoner kadry narodowej, a niegdyś trener ekipy z al. Piłsudskiego - Waldemar Fornalik.
Fornalik pracował w Widzewie od 2 czerwca 2008 roku do 9. stycznia 2009 roku. W tym okresie wprowadził drużynę z Łodzi na właściwe tory, po których dojechała ona do najwyższej klasy rozgrywkowej.
Ostatnio Fornalik prowadził reprezentację Polski, jednak bez większych sukcesów. Polacy spadli w rankingu FIFA, reprezentacja nie zakwalifikowała się na mistrzostwa świata, więc zrezygnowano z usług szkoleniowca.
Miejmy nadzieję, że po tej plamie na karierze, "Waldek King" odbuduje się na Widzewie, wyprowadzając go ze strefy spadkowej i utrzymując w lidze.
Umowa z Fornalikiem ma obejmować utrzymanie Widzewa w TME, po którym możliwa jest dalsza współpraca między dwoma stronami. Wciąż trwają rozmowy na temat wysokości kontraktu szkoleniowca.
Nam więc nie pozostaje nic innego, jak życzyć obu stronom powodzenia w negocjacjach, zaś nowemu trenerowi masę szczęścia, które na pewno będzie potrzebne w nadchodzącej rundzie!

 

źródło: http://widzewlodz.pl/aktualnosci,7101,Fornalik-trenerem-Widzewa

 

Jak gadaliśmy z kumplem z pracy to podejrzane, że jeszcze niedawno selekcjoner idzie do ostatniej drużyny. Druga sprawa to, że reszta portali milczy, trzecia, że coś czuje, że utrzyma Widzew i mu podziękują, bo się okaże za drogi...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...