Skocz do zawartości

Kącik egzaminacyjny


adamus

Rekomendowane odpowiedzi

Z takimi pytaniami jak wasze trzeba koniecznie dzwonić do biura rekrutacyjnego, albo się tam po prostu przejść i dopytać.

Z takimi dociekaniami to i w biurze go pogonią :)

 

Powiedzmy, że dostałem się na prawo dzienne na UKSW. Jestem 27 na rezerwie.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Podobna prośba co kolega wyżej. Jak ktoś z was robił prezentacje na podane tematy prosiłbym o jakikolwiek kontakt. Rożnica jest taka, że do matury mam jeszcze trochę czasu i moja prezentacja ma wynosić pięć minut.

 

1. Wizerunki Maryjne w średniowieczu.

2. Problem wolności człowieka w średniowieczu

3. Człowiek średniowiecza, a człowiek XXI wieku.

 

Kompletnie nie wiem jak się za to zabrać, za każdą wskazówkę będę bardzo wdzięczny ;)

Odnośnik do komentarza

To skoro wszyscy, ja również - na temat prezentacji maturalnej wybrałem "Obraz PRL-u w wybranych dziełach literackich i filmowych. Zanalizuj problem na wybranych przykładach". Z filmami problemu nie ma, jednak książki mam tylko dwie. Może ktoś zna jakieś, które można by było wykorzystać do pracy?

Odnośnik do komentarza

To skoro wszyscy, ja również - na temat prezentacji maturalnej wybrałem "Obraz PRL-u w wybranych dziełach literackich i filmowych. Zanalizuj problem na wybranych przykładach". Z filmami problemu nie ma, jednak książki mam tylko dwie. Może ktoś zna jakieś, które można by było wykorzystać do pracy?

 

Myślę, że z literatury pięknej możesz skorzystać z "Wniebowstąpienia" Tadeusza Konwickiego. Książkę się dobrze czyta. Znajdziesz tam sztafaż takiego "codziennego"" prl-u "półświatka".

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...