Skocz do zawartości

Patch 8.0.1


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

A skad sciagaliscie łatke z sendspace czy z glownego ?

skad lepiej , czy nie ma roznicy !

 

AHA gram MAN UTD i moja statystyka to 10-0-0 (wygrane - remisy - porazki) i instaluje patcha!

Gram 2 kolejne mecze i 2 porazki!

Moze to zbieg okoliznosci ale troche to dziwne~!

 

jutro dam meczyk w którym mój obrońca goniąc napastnika nagle sie zatrzymuje!

Odnośnik do komentarza
Realistyczny?Buahahahah. Popatrzcie sobie na statystyki z jakiegokolwiek meczu w lidze europejskiej.30-35 strzałów na bramkę w jednym meczu, przez jedną drużynę?? Ile wy macie lat? Coś takiego się nie zdarza! A w Fm w każdym meczu to samo. I nie uczcie mnie taktyki, czy czegos tam bo w managery grałem w czasach gdy większość z was uczyła sie literowac w przedszkolu. Gra jest do bani pod wzgledem realistycznym jak jeszcze nigdy w historii. Koniec,kropka

daj screena albo najlepiej meczyk gdzie miałeś te 30-35 strzałów to pogdamy

Odnośnik do komentarza

inteligencja obroncow naszego zespolu w jest rowna 0. Napastnik z pace 17 i wykanczaniem akcji 8 moze zrobic wszystko. Probowalem wszystkich sposobow - scisle krycie, srefowe, 1-1 i co - gówno! Obroncy nie moga upilnowac napastnika i daja sie za kazdym razem wyprzedzic, aha i gdy podanie do NP przeciwnika jest nieprostopadle tylko do nogi to wtedy tez nie mam problemu, koleczko x i atrybutami drybling 11 mija bardzo slabego obronce z predkoscia 2 koncentracja 1 i sila 0. Zarabiscie, nie wiem czy ktos ,,przyczepil sie" do gry obroncow na forum SI(mam nadzieje, ze ktos ro zrobil i zostanie ten blad naprawiony. Niech np strzelaja za 20 razem, ale nioech naprawia obrone, dla mnie ten element gry jest wazniejszy.

 

SOry za chaotycznego posta, ale ,,lekko" podkurwiony jestem :]:P

Odnośnik do komentarza

http://img140.imageshack.us/my.php?image=64637392wp6.jpg zdarzyło sie nawet 40!!

Za przeproszeniem ale gram ligę włoską, to nie jest raj dla napastników, bo sytuacji zazwyczaj jest w meczu tyle co kot napłakał. Tymczasem zawodnicy tacy jak Kaka mając w meczu nawet i 4 rajdy sam na sam, nie strzela nic, prosto w bramkarza. Nie wiem ale mi to trąci produktem komercyjnym dla coraz to młodszych. Chyba wychodzą z założenia programisci ze ciekawiej jest jak sytuacji w meczu jest jak w filmie sensacyjnym. i wszystko zmienia sie jak w kalejdoskopie.szkoda ze cierpi na tym realizm. juz tesknie za starym CM gdzie były tylko napisy....zero łatek. A tu......:/

Odnośnik do komentarza
http://img140.imageshack.us/my.php?image=64637392wp6.jpg zdarzyło sie nawet 40!!

Za przeproszeniem ale gram ligę włoską, to nie jest raj dla napastników, bo sytuacji zazwyczaj jest w meczu tyle co kot napłakał. Tymczasem zawodnicy tacy jak Kaka mając w meczu nawet i 4 rajdy sam na sam, nie strzela nic, prosto w bramkarza. Nie wiem ale mi to trąci produktem komercyjnym dla coraz to młodszych. Chyba wychodzą z założenia programisci ze ciekawiej jest jak sytuacji w meczu jest jak w filmie sensacyjnym. i wszystko zmienia sie jak w kalejdoskopie.szkoda ze cierpi na tym realizm. juz tesknie za starym CM gdzie były tylko napisy....zero łatek. A tu......:/

strzalali jak głupi z każdej pozycji stąd tyle, a w światło bramki tylko 18 masz strzałów. Pewnie grę na czas masz na niską i stąd tyle lutują. Ale na początku sezonu to norma. Mi już w pod koniec listopada zaczęli grać dużo dokładniej i skuteczniej (zgranie).

Odnośnik do komentarza
to prawda gra jest beznadziejna :/ nie da sie grac i nie ma czego ukrywac, gram realem 35 strzalow na bramke 20 w swatlo bramki i 1 gol :| po pierwsze w jakim meczu jest 30 strzalow na bramke?? juz lepszy silnik meczowy byl na 8.0.0

 

Jak jestes zadny wielu bramek to przesiadz sie na EHM 07 - manadzer hokejowy - tam min. 5-6 bramek w meczu walniesz. Ludzie troche opamietania - ponad 50% spotkan konczy sie zazwyczaj wynikiem 1-2 bramkowym.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem jak u Was ale u mnie jest bardzo duzo niewykorzystanych karnych. Dotyczy to i mojej druzyny i przeciwnika. Pilka zazwyczaj trafia w slupek albo w poprzeczke.

 

 

Przez dwa sezony miałem 16 karnych i...wszystkie wykorzystane więc nie wiem czemu masz ten problem.

 

U mnie tez nie było żadnego przestrzelonego karnego. Ale gram Arsenalem, więc klasa druzyny może mieć znaczenie.

Chociaż wróć! W Pelikanie Łowicz też wszystkie (3 karne wykorzystane)

 

Acha jeszcze jedno. Ktos marudził, że nie sprawdzają się rożne na krótki słupek. Może już nie zdobywa się po 20-30 goli na sezon, ale 10 spokojnie. Ja strzeliłem tak 2 bramki Polonii Warszawa (w meczu Pelikan-Polonia 3:0). Według mnie teraz jest to bardziej realistycznie. I nie ma sytuacji jak w FM07, gdy vicekrólem strzelców Premiership został Garay z 22 bramkami (wszytskie z rzutów roznych).

Odnośnik do komentarza

Czy ja na każdej stronie muszę pisać to samo? Nieudolni napastnicy? Słabi obrońcy? Wina gry? Nie - wasza!

Tabela końcowa

"Nieudolni" napastnicy cz. 1

"Nieudolni" napastnicy cz. 2

"Nieudolni" napastnicy cz. 3

 

Zobaczcie ile bramek straciłem. Czyli jednak da się grać dobrze w defensywie i to już po spatchowaniu. Żeby nie było - słabiutkim Bradford osiągałem tylko minimalnie gorsze wyniki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...