Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat w seksie jest wiele dobrych rzeczy- rozładowuje stres, zbliża ludzi (co w przypadku już zbudowanej rodziny tylko pogłębia więzi międzye małożnkiem i małżonką) itp itd.

Jak pani Sobecka miala tego doswiadczyc skoro kazde zblizenie seksualne to byl dla niej stres i zapewne myslenie o niechcianej ciazy, bo antykoncepcja jest niechrzescijanska... Za mlodu pewnie sie bronila przez zblizeniami rekami, nogami i czym tylko mogla.

 

Jesli ktos ma takie podejscie (a z duzym prawdopodobienstwem mozna powiedziec, ze pani poslanka takie miec moze) to nie ma sie co dziwic, ze w ogole cala ludzka fizycznosc jest dla niej błe i fe.

 

W teorii tego nikomu nie wytlumaczysz, a jesli ktos jest jedynie teoretykiem seksu to ma zwichniete postrzeganie.

Odnośnik do komentarza

Kolejny przykład jakie tuzy intelektu zasiadaja na Wiejskiej :doh!: .

 

radiozet.pl

Jeden z najbogatszych posłów chce pozbawić nas mistrzostw

 

W jaki sposób Polska może sporo zarobić na Euro 2012, nie inwestując ani złotówki? Pomysł ma łódzki poseł Piotr Misztal. Prawa do organizacji mistrzostw trzeba według niego... sprzedać krajom, które zapłacą za to najwięcej - twierdzi "Express Ilustrowany".

 

- Na dzień dzisiejszy nie widzę możliwości organizacji w Polsce mistrzostw Europy. My już nie mamy materiałów budowlanych ani rąk do pracy. Dlatego należy umówić się z innym krajem na wymianę handlową prawa do organizacji mistrzostw. W ten sposób nie inwestując nic, możemy sporo zyskać - powiedział Misztal.

 

Według niego, zainteresowane takim rozwiązaniem mogłyby być Chorwacja z Węgrami oraz Włochy - kraje które przegrały z Polską i Ukrainą w wyścigu do Euro 2012. Wysłał już w tej sprawie list do premiera Jarosława Kaczyńskiego. Cena wywoławcza praw do Euro 2012 powinna - według posła - wynosić miliard euro.

Niby biznesmen a nie wpadl, że lepszym interesem byłoby przehandlować mistrzostwa szejkom. Euro 2012 w Katarze. Na tym można zarobić nawet 2 mld euro ;)

Odnośnik do komentarza
Proboszcz nauczycielom ekskomuniką grozi

 

Dominika Olszewska2007-06-06, ostatnia aktualizacja 2007-06-05 21:48

W poniedziałek w pokoju nauczycielskim zawisło ogłoszenie: "W związku z tym, że ks. Proboszcz wyznaczył nauczycieli do przygotowania ołtarza na Boże Ciało, wyznaczam następujących nauczycieli do wykonania tego zadania [tu: nazwiska pięciu nauczycielek]". Podpis: dyrektor szkoły mgr Barbara Łubek.

 

Fot. Dominika Olszewska Szkoła w mazowieckiej wsi Kroczewo jest państwowa, więc nauczyciele nie mają obowiązku pomocy w organizacji religijnych uroczystości. I nikt ich nie pytał o zgodę. - Szlag mnie trafił, jak to przeczytałam. Co prawda jestem wierząca, ale nikt nie ma prawa wymagać ode mnie takich rzeczy - oburza się jedna z nauczycielek wyznaczona do budowy ołtarza.

 

Ołtarz ma stanąć dzisiaj kilkadziesiąt metrów od szkoły. Grupa nauczycieli ma rozłożyć dywany, postawić obraz i przystroić go gałęziami młodych wierzb. - Nie widzę w tym nic złego. To taka nasza lokalna tradycja. Poza tym ksiądz proboszcz z ambony wyznaczył nas do przygotowania ołtarza. Nie mogliśmy odmówić - tłumaczy Teresa Załęska, wicedyrektor szkoły i nauczycielka nauczania zintegrowanego.

 

- A jeśli któryś z nauczycieli jest niewierzący? - pytam.

 

- Nie ma takiej możliwości. Przecież szkoła ma imię Jana Pawła II - zapewnia Załęska.

 

Przygotowanie ołtarza zlecił ksiądz dr Marek Zawadzki z parafii św. Jana Chrzciciela. Mówi twardo: - Jestem proboszczem, więc zażyczyłem sobie, by jeden ołtarz przygotowali nauczyciele. Przecież mieszkają tu chrześcijanie. I nie pozwolę, by mniejszość, która żyje bez Boga, mówiła mi, co mam robić. Ustalę, która z nauczycielek doniosła na mnie. Na pewno ją ukarzę. To ja mam tu władzę duchową nad wsią. To będzie coś w rodzaju ekskomuniki.

 

 

Źródło: Gazeta Wyborcza

 

Tekst rozwalił mnie na łopatki :lol: .

Odnośnik do komentarza

Nauczycielka, która "doniosła", zadeklarowała się jako wierząca. A cała sprawa to temat do dyskusji dla przedstawicieli Episkopatu, bo takie deklaracje to nie najlepsze (wiem, wiem, eufemizm) świadectwo, jakie sobie i niestety całej wspólnocie, wystawił ów proboszcz...

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ta wiadomość jest bardziej straszna niz smieszna. obawiam się, że tego typu przypadki beda się działy w Polsce coraz częściej, jeśli nie są codziennościa w wielu wsiach.

Chociaż jeden tekst mnie ubawił:

A jeśli któryś z nauczycieli jest niewierzący? - pytam.

- Nie ma takiej możliwości. Przecież szkoła ma imię Jana Pawła II - zapewnia Załęska.

No tak, w takim przypadku to faktycznie wykluczone :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Ciekawe gdyby taka historia spotkała mnie? Mam duże szanse pracować w szkole na którejś z podżagańskich wsi. Nie wiadomo czy nie trafi się na jakiegoś świra pokroju tego proboszczyny. Gdybym odmówił jako ateista i miał z tego powodu jakieś nieprzyjemności w szkole, np. groźbę zwolnienia, to nie widziałbym innego rozwiązania jak odwołanie się do rzecznika praw obywatelskich. Za taki cyrk bankowo przyznano by mi rację. Swoją drogą takie cyrki nie powinny mieć miejsca w cywilizowanym kraju, za jaki większość z nas Polskę uważa.

Odnośnik do komentarza

Primo, sprawa Misztala to jeden wielki :lol:. Fakt faktem, może i nie mamy jakoś w chwili obecnej zbyt wielkich perspektyw na Euro, ale nie oznacza to, że można pierdzielić takie idiotyzmy. Jednakże taka jest właśnie Polska...

 

Secundo, sprawa nauczycielki to wielki :rotfl:. Ksiądz ma władzę duchową, więc poprosi swojego kumpla Boga by ten zesłał karę na mniejszość żyjącą bez Boga... Tylko zapomniał, że jeśli nie jest się katolikiem, to nie oznacza to ateizmu. Ale jednym słowem traktuję to ja wiadomość - żart. I to nawet niezły ;).

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

Ludzie Pozbawieni Rozumu w akcji:

 

LPR chce karać za promowanie symboli kojarzących się z narkotykami. Karani będą producenci, ale także użytkownicy tych produktów. Za założenie np. koszulki z wizerunkiem liścia konopi miała by grozić grzywna lub nawet więzienie.

 

I jeszcze bonus:

 

"Rockowe zespoły satanistyczne w Polsce" - to tytuł raportu, który napisze w lipcu organizacja zwalczająca sekty. Raport trafi do policjantów, sędziów, prokuratorów i księży w całej Polsce. Autorzy chcą oskarżyć metalowych muzyków o szerzenie nienawiści - wynika z informacji uzyskanych przez dziennik.pl.

"Zabić księdza, chory kościół" - to refren utworu, który śpiewa zespół Morbid Angel z USA. - Oni szerzą nienawiść do chrześcijaństwa. Nawołują do przemocy" - mówi dziennikowi.pl oburzony autor raportu Ryszard Nowak, szef Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami (OKOpS).

 

Lista ma zawierać nazwy ok. 80 zespołów. Na listę maja trafić takie kapele jak Kat, Behemoth, Besatt, Hate, Non Opus Dei, Thunderbolt, Wolftribe, Hell Born. Z zagranicznych wykonawców na listę zostaną wpisane: Burzum, Dark Funeral, Dimmu Borgir i Moonspell. - Ci muzycy w pierwszej kolejności nazywają siebie kapłanami szatana. Dopiero na drugim miejscu uważają się za muzyków - mówi Nowak. - To dlatego najmniej istotna w ich koncertach jest sama muzyka. Chodzi o stworzenie atmosfery sprzyjającej krzewieniu kultu szatana - przekonuje.

 

Oprócz listy zespołów w raporcie znajdą się też festiwale, które "szerzą kult szatana". W Polsce jest to między innymi "Black Metal Festival" i "Mystic Festival" - informuje dziennik.pl.

Odnośnik do komentarza

Hej, ho i butelka rumu. Niech żyją festiwale muzyki sakralnej i kościelnej.

Niektórzy z ch... na łby się pozamieniali :doh!: . Przez pryzmat takich ludzi negatywnie ocenia się polskich Katolików. Szczerze mówiąć przeciętnemu Katolikowi latają te festiwale i muzyka. Tragiczne jest to, że niektóre organizacje na fali nagonki na wszystko co niechrześcijańskie zaczynają bawić się w takie głupoty. Ale co możemy zrobić skoro zielone światło dla takich inicjatyw daje rząd i parlament :/ .

Odnośnik do komentarza
Ludzie Pozbawieni Rozumu w akcji:

 

LPR chce karać za promowanie symboli kojarzących się z narkotykami. Karani będą producenci, ale także użytkownicy tych produktów. Za założenie np. koszulki z wizerunkiem liścia konopi miała by grozić grzywna lub nawet więzienie.

 

 

Popieram !!!

 

Z tego samego powodu należy zamknąć cukrownie i wsadzać do więzienia za słodzenie herbaty cukrem bo kojarzy sie z kryształkami amfetaminy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...