Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

z25242525IH,Internetowe-Forum-Policyjne.

 

Cóż, chyba funkcjonariusze będą musieli zorganizować trefną plantację samosiejki u jakiś niekumatych dziadków, żeby wyrobić normę :keke: Piękny przykład "walki z przestępczością" poprzez kręcenie statystyk a nie faktyczne działania. I to ostatnie zdanie "bagatelizowanie wagi problemu jakim jest osiągnięcie właściwego poziomu miernika nr 7" :picard:

  • Haha 2
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

https://wpolityce.pl/polityka/467293-kulisy-bohaterskiej-akcji-biedronia-jak-bylo-naprawde

 

"Historia o „bohaterskim” Robercie Biedroniu zaczyna się sypać. Portal wPolityce.pl ustalił, że kolizja, do której doszło pod Warszawą miała zupełnie inny przebieg niż w internetowych relacjach. 2-letnim chłopcem, któremu miał rzekomo udzielić pomocy Robert Biedroń, zajął się w rzeczywistości ojciec, a nie lider Wiosny. To ojciec chłopca wyciągnął dziecko z samochody i rozpoczął akcję gaśniczą, a nie Robert Biedroń. Polityk brał udział tylko w dogaszaniu pożaru auta, a ojciec wraz z chłopcem skorzystali jedynie z samochodu Biedronia, by tam poczekać na koniec strażackiej akcji."

 

Trochę smutne, szkoda że tak szybko nie biorą się za wyjaśnianie swoich afer.

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę to klasyczna walka z chochołem, bo Biedroń AFAIK nigdzie nie pisał ani o akcji ratowniczej, ani o jego udziale w niej, a jedyna informacja pochodzi z FB strażaków z Reguta.

 

A nawet jeśli to prawda, że jego udział ograniczył się do tego, że się zatrzymał i pomógł, to jest to i tak godne pochwały, bo nie wszyscy tak by zrobili.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gabe napisał:

Tak naprawdę to klasyczna walka z chochołem, bo Biedroń AFAIK nigdzie nie pisał ani o akcji ratowniczej, ani o jego udziale w niej, a jedyna informacja pochodzi z FB strażaków z Reguta.

 

A nawet jeśli to prawda, że jego udział ograniczył się do tego, że się zatrzymał i pomógł, to jest to i tak godne pochwały, bo nie wszyscy tak by zrobili.

 

Dlatego też dałem to do absurdalnego, bo akcja wpolityce jest żałosna sama w sobie

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A policjantem to nie był ten wyciągany? Mogłem pomylić, bo też rano czytałem. Pierwszą myślą, jaką miałem po przeczytaniu o tym, to że przeginają z kampanią wyborczą, skoro już nawet samochody podpalają, ale w tym przypadku zdecydowanie bardziej wierzę strażakom, niż portalowi, który artykuł opiera na wpisie anonima z facebooka. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Man_iac napisał:

A policjantem to nie był ten wyciągany? Mogłem pomylić, bo też rano czytałem. Pierwszą myślą, jaką miałem po przeczytaniu o tym, to że przeginają z kampanią wyborczą, skoro już nawet samochody podpalają, ale w tym przypadku zdecydowanie bardziej wierzę strażakom, niż portalowi, który artykuł opiera na wpisie anonima z facebooka. 

 

Czytałem dokładnie ten wątek ze screena, tylko nie pamiętam gdzie to było. AFAIR to wojskowi, bo pisali do nich znajomi coś w tym stylu.

Policjantem rzeczywiście był ten, który miał wypadek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...