Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Édson nie pojecha? z Legi? na mecz do ??cznej. - Dla mnie sezon si? sko?czy? - stwierdzi?. - Na pewno zostanie ukarany - powiedzia? Jaros?aw Ostrowski z zarz?du KP Legia Warszawa.

 

Legia od pewnego czasu my?li o tym, by pozby? si? niesfornego obro?cy. Édson od dawna nie gra ju? tak dobrze jak w pierwszym, mistrzowskim sezonie. Przesta? strzela? bramki z wolnych, poza boiskiem stroj?c rozmaite fochy. O tym, ?e nie jedzie na mecz, zdecydowa? ju? w poniedzia?ek, ale dosta? szans? na zmian? decyzji. Nie pojawi? si? jednak przed autokarem.

Fajnie tam macie ;) w zesz?ym roku Ouattara teraz Edson... Kole? siedzi w legii z najwy?szym kontraktem z wszystkich graczy zagranicznych i jednym w ogóle z najwy?szych w Legii i takie co? odstawia :| Ciekawe co zrobi? dzia?acze. Wywal? go i przywal? solidn? kar?? A mo?e tylko zdyscyplinuj? bez rozwi?zywania kontraktu.

Odnośnik do komentarza

Czy?by Legia powoli przyjmowa?a w miar? rozs?dn? taktyk?, wyci?gania czym pr?dzej zawodników, którzy ju? si? wypromowali w naszej lidze? Pami?tamy, jak zwlekali z Matusiakiem, ale teraz przyszed? ju? Grzelak, Skaba, teraz co? o Grosickim... Nie wiem, ale dla mnie to do?? ryzykowne, aczkolwiek bardzo mi si? podoba taka taktyka transferowa.

Odnośnik do komentarza

Legia si? robi jak Dynamo Kijów ;] Wyci?ga najlepszych zawodników (mo?e nie najlepszych, ale tak jak Pulek powiedzia? - wyró?niaj?cych si?) z ca?ej ligi. Jak dla mnie ?wietna polityka transferowa. Po co nam obcokrajowcy po 30 jak mo?emy promowa? m?odych z Polski :) Jak nie lubie Legii tak gratuluje (je?li tak dalej pójdzie) polityki transferowej :)

Odnośnik do komentarza
Legia si? robi jak Dynamo Kijów ;] Wyci?ga najlepszych zawodników (mo?e nie najlepszych, ale tak jak Pulek powiedzia? - wyró?niaj?cych si?) z ca?ej ligi. Jak dla mnie ?wietna polityka transferowa. Po co nam obcokrajowcy po 30 jak mo?emy promowa? m?odych z Polski :) Jak nie lubie Legii tak gratuluje (je?li tak dalej pójdzie) polityki transferowej :)

... i na szczescie nikt nie moze powiedziec, ze to za sprawa powolan do wojska Ci wszyscy ludzie sie do nas zjezdzaja, a tak naprawde to nie chca w Legii grac.

Odnośnik do komentarza
Legia si? robi jak Dynamo Kijów ;] Wyci?ga najlepszych zawodników (mo?e nie najlepszych, ale tak jak Pulek powiedzia? - wyró?niaj?cych si?) z ca?ej ligi. Jak dla mnie ?wietna polityka transferowa. Po co nam obcokrajowcy po 30 jak mo?emy promowa? m?odych z Polski :) Jak nie lubie Legii tak gratuluje (je?li tak dalej pójdzie) polityki transferowej :)

... i na szczescie nikt nie moze powiedziec, ze to za sprawa powolan do wojska Ci wszyscy ludzie sie do nas zjezdzaja, a tak naprawde to nie chca w Legii grac.

Polskie kluby po prostu sparzy?y sie na zawodnikach zagranicznych. Byl okres gdzie myslano ze polskimi zawodnikami Europy sie nie podbije i zaczeto masowo sciagac "zlom" europejsko-brazylijski (glownie Legia i Wisla). Teraz (przede wszystkim dzieki ostatnim osiagnieciom reprezentacji) wrocono do starej dobrej formy, czyli stawianie na swoich. Zobaczymy co z tego bedzie. Osobiscie mysle ze warto sledzic rynki zagraniczne w poszukiwaniu zawodnikow typu Cleber, gdzie okazuja sie duzym wzmocnieniem zespolu, ale trzeba glownie stawiac na polakow. Poziom trenowania w naszym kraju jest zenujaco niski wiec za dobrego polaka trzeba bedzie slono zaplacic.

Odnośnik do komentarza
Poziom trenowania w naszym kraju jest zenujaco niski wiec za dobrego polaka trzeba bedzie slono zaplacic.

Tym zdaniem sam odpowiedziales sobie na pytanie, dlaczego w pewnym momencie polskie kluby zaczely siegac po obcokrajowcow...

 

Gdyby plotka o Grosickim okazala sie prawda, to byloby fajnie ;) Legia na pewno wyjdzie lepiej na sciaganiu zawodnikow, ktorzy w lidze juz cos pograli, bo klimat przy ?azienkowskiej raczej nie sluzy mlodziencom bez ogrania (Rze?niczak, Zjawi?ski, Janczyk itp.).

Odnośnik do komentarza
Legia si? robi jak Dynamo Kijów ;] Wyci?ga najlepszych zawodników (mo?e nie najlepszych, ale tak jak Pulek powiedzia? - wyró?niaj?cych si?) z ca?ej ligi. Jak dla mnie ?wietna polityka transferowa. Po co nam obcokrajowcy po 30 jak mo?emy promowa? m?odych z Polski :) Jak nie lubie Legii tak gratuluje (je?li tak dalej pójdzie) polityki transferowej :)

Nie zagalopowa?e? si? troch?? O jakiej? konkretnej polityce transferowej mo?na mówi?, je?eli od kilku sezonów robi si? to samo czyli nie zmienia si? sposoby zatrudniania graczy. Ile to trwa w Legii? Pó? roku? Jako? nie mog? uwierzy? w to, ?e jest to polityka transferowa Legii :] jak budowano zespó? polityk? transferow? by?o sprowadzanie m?odych graczy, kiedy si? na tym sparzono to stwierdzono, ?e polityka transferowa Piekarinho jest cudowna. Wi?c zrobiono zaci?g graczy zagranicznych. Pó?niej znowu stwierdzono, ?e chyba co? jest nie tak i kupiono 3 (TRZECH!) dobrych polskich graczy (Skaba, Grzelak i Bronowicki II). I to ma by? jaka? z góry wyznaczona polityka transferowa? Jak dla mnie to brak jakiejkolwiek polityki i zmienianie pogl?dów politycznych jak wiatr zawieje - taka chor?giewka.

... i na szczescie nikt nie moze powiedziec, ze to za sprawa powolan do wojska Ci wszyscy ludzie sie do nas zjezdzaja, a tak naprawde to nie chca w Legii grac.

Id? do Legii bo Legia ma kas? - Legia nie mia?a kasy szli do Wis?y. Normalny proces na rynku pracy - id? tam gdzie mi zap?ac?.

Grabek czy kto? pisa? ciekawie o tym, ?e jest zasadnicza ró?nica mi?dzy byciem Legionist? a byciem graczem Legii. To, ?e kto? gra w Legii czy te? ka?dym innym klubie wcale nie musi ?wiadczy? o tym, ?e gra w tym klubie jest spe?nieniem jego marze? i chce zawsze gra? w tym klubie.

Boruc - tak kocha Legi? a jednak pojecha? za kas? na wyspy.

Majdan - tak kocha? Pogo? a jednak najlepsze lata kariery sp?dzi? w Wi?le.

I wymienia? by sz?o do ?mierci. Dopu?ci?e? si? wielkiego nadu?ycia.

Odnośnik do komentarza
Poziom trenowania w naszym kraju jest zenujaco niski wiec za dobrego polaka trzeba bedzie slono zaplacic.

Tym zdaniem sam odpowiedziales sobie na pytanie, dlaczego w pewnym momencie polskie kluby zaczely siegac po obcokrajowcow...

...ale ja nie zadawalem zadnego pytania ;)

Ok, zle sie wyrazilem. Chodzilo mi o to, ze najpierw napisales, ze polskie kluby powinny stawiac na Polakow, by w nastepnym zdaniu napisac, ze sa oni bardzo drodzy. Wiec ciezko stawiac na Polakow, jesli sredni gracz kosztuje duzo wiecej niz powinien.

 

Boruc - tak kocha Legi? a jednak pojecha? za kas? na wyspy.

 

Dla mnie (i chyba wszysckich kibicow Legii) to wlasnie Boruc jest symbolem "bycia Legionist?". Chyba troche nie trafiles z przykladem :roll:

A poza tym to Henkel napisal, ze jesli do Legii przychodzi zawodnik, to znaczy, ze chce w niej grac. Ja tam nic nie widzialem o spelnianiu marzen itp. :>

Odnośnik do komentarza
Dla mnie (i chyba wszysckich kibicow Legii) to wlasnie Boruc jest symbolem "bycia Legionist?". Chyba troche nie trafiles z przykladem

...a Majdan jest dla wszystkich kibiców Pogoni symbolem tego klubu. Chyba nie za bardzo zrozumia?e? co chcia?em przez to przekaza?.

Chodzi o to, ?e w dzisiejszych czasach jest tak, ?e sentymenty trzeba odstawi? na bok by wyj?? na swoje. I tak Boruc mo?e kocha? Legi? a jednak maj?c do wyboru gr? i zarobkowanie w Legii lub gr? i kontrakt w Celticu wybierze to drugie bez chwili zastanowienia. Teraz ju? rozumiesz, czy jeszcze dok?adniej wyt?umaczy? co mia?em na my?li?

A poza tym to Henkel napisal, ze jesli do Legii przychodzi zawodnik, to znaczy, ze chce w niej grac. Ja tam nic nie widzialem o spelnianiu marzen itp.

A ja neguj? to co napisa?. Bo do ka?dego klubu idzie si? dla pieni?dzy i s?awy a nie dlatego, ?e nazywa si? "Legia" czy "Wis?a". Owszem, dla pojedynczych zawodników to ma znaczenie ale to s? wyj?tki potwierdzaj?ce regu??.

Odnośnik do komentarza
A ja neguj? to co napisa?. Bo do ka?dego klubu idzie si? dla pieni?dzy i s?awy a nie dlatego, ?e nazywa si? "Legia" czy "Wis?a". Owszem, dla pojedynczych zawodników to ma znaczenie ale to s? wyj?tki potwierdzaj?ce regu??.

Naduzycia?

 

Jak sie gdzies nie chce grac to sie tam zwyczajnie nie gra - ja nie mowie o milosci i wielbieniu klubu do grobowej deski tylko zwyczajnym dobrym wypelnianiu "obowiazkow pracowniczych". Jak sie czlowiek w danym miejscu czuje zle to i pracowac dobrze nie bedzie. Chocby mu kokosy placili.

 

Majdan kocha Pogon, ale ten sam Majdan dobrze czul sie w Wisle i nikt go tam sila nie zaciagnal. Ty w to wszystko wplatujesz jakies glebsze uczucia i niemalze historie milosne.

Odnośnik do komentarza

Mo?na kocha? Polsk? a mieszka? i pracowa? w Irlandii :] .

?ycie masz tylko jedno. Wi?niewski kocha Górnika, ale gra w Cracovii, bo co? do garnka w?o?y? musi. Pi?karz ma gra? w jakim? ca?e ?ycie i nie dostawa? pieni?dzy tylko dlatego, ?e j? kocha?

Czasami nawet jak kogo? kochasz, robisz co? wbrew niemu :] .

Odnośnik do komentarza

Poradnik dla przysz?ych polskich ligowców. Cz??? pierwsza - Jak profesjonalnie spier***a? ze stadionu po pora?ce?

Po kompromituj?cej pora?ce z Górnikiem ??czna nikt z zawodników nie zdoby? si? na odwag?, by cho? w kilku s?owach odnie?? si? do meczu. Wi?kszo?? z nich wybra?a niezawodne boczne wyj?cie, które jest ulubion? drog? ucieczki po pora?kach.

Ci którzy odwa?yli si? na przej?cie przez stref? wywiadów, tak?e nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Do odwa?nych nale?eli Roger, Hugo i Junior, ale bez pomocy t?umacza i tak nigdy nie wypowiadaj? si? na temat meczu. Ich ?ladami poszed? te? duet m?odych napastników Dawid Janczyk i Maciej Korzym. Co prawda nie potrzebuj? t?umacza, ale z zasady na pro?b? o rozmow? rzucaj? krótkie "Nie" i oddalaj? si? na z góry upatrzone pozycje. Dodatkowo Janczyk chyba spieszy? si? na urlop, bo d?wiga? poka?nych rozmiarów torb? i plecak.

 

Oryginalnym sposobem na zignorowanie dziennikarzy popisa? si? za to Piotr Bronowicki. Tym razem nie sko?czy?o si? na esencjonalnym "Nie". Poproszony o wypowied? Bronowicki dyplomatycznie odpar? "Na razie dzi?kuj?", czym wprawi? w os?upienie wszystkich zebranych.

 

Nie jest to jednak jedyna strategia, jak? pi?karze Legii stosuj? w walce o zachowanie milczenia. Od d?u?szego czasu du?a popularno?ci? cieszy si? taktyka zwana "Kup? mo?ci panowie". Polega ona na wychodzeniu z szatni du?ymi grupami. Na ?er dziennikarzom rzuca si? jednego nieszcz??nika, a reszta cichaczem wychodzi. Dzi? pad?o na ?ukasza Surm?, który jak przystoi na kapitana wojskowego klubu, przyczyny pora?ki wyja?ni? w krótkich, ?o?nierskich s?owach. "Nie mam za du?o do powiedzenia. Zagrali?my s?abo i si? skompromitowali?my. Chcia?em przeprosi? kibiców. Nie mam nic wi?cej do powiedzenia" - wyja?ni?. W tym czasie Marcin Burkhardt, Piotr W?odarczyk i Bart?omiej Grzelak skradaj?c si? pod ?cian?, wymkn?li si? bez s?owa. Cho? jeden sukces.

 

[ZRODLO?! - SZk]

Odnośnik do komentarza
Wed?ug naszych informacji w sobot? wieczorem Kamil Grosicki doszed? do porozumienia z dzia?aczami Legii Warszawa i podpisa? kontrakt z Wojskowymi. Przeszed? on do klubu z ?azienkowskiej za oko?o milion z?otych z Pogoni Szczecin.

 

 

Na razie nie s? znane bli?sze szczegó?y, ale Grosicki od kilku dni przebywa? w Warszawie, gdzie by? poddawany testom sprawno?ciowym oraz medycznym.

 

sportowefakty.pl

 

 

Kolejny transfer. Nie wydaje mi sie jednak, zeby zbawil on atak Legii.. A milion z?otych to juz niema?a kwota.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...