Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Lucifer Morningstar napisał:

Trenera wyrzucili ale portugalski szrot pozostał. 

Właśnie miałem o tym pisać. Nie wiem co gorsze. Ale chyba ten szrot. Trenera się zwalnia i cześć. A grajków ciężej się pozbyć. Zobaczymy, może takimi ogórasami nie będą (jak na polską ligę).

Odnośnik do komentarza

Mam cicha nadzieje, ze skonczy sie "rotowanie" polegajace na wstawianiu do skladu Agry czy Rochy kosztem Hlouska czy Kucharczyka, ktorzy nawet jak nie graja wielkiego sezonu, to maja chocby troche przyzwoitosci i legijnego DNA. Az strach pomyslec co by bylo, gdyby "Kuchy" odszedl w przerwie zimowej, a tak to jeszcze tli sie promyk nadziei, ze znow sie zbierze w koncowce i do mistrzostwa dociagnie. Chcialbym tez, aby "Vuko" odkurzyl Jarka Niezgode, choc nie napawa optymizmem, ze w niedziele w meczu trzecioligowych rezerw przez 90 minut nie znalazl sposobu na Pelikana Lowicz.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, SZk napisał:

Mam cicha nadzieje, ze skonczy sie "rotowanie" polegajace na wstawianiu do skladu Agry czy Rochy kosztem Hlouska czy Kucharczyka, ktorzy nawet jak nie graja wielkiego sezonu, to maja chocby troche przyzwoitosci i legijnego DNA. Az strach pomyslec co by bylo, gdyby "Kuchy" odszedl w przerwie zimowej, a tak to jeszcze tli sie promyk nadziei, ze znow sie zbierze w koncowce i do mistrzostwa dociagnie. Chcialbym tez, aby "Vuko" odkurzyl Jarka Niezgode, choc nie napawa optymizmem, ze w niedziele w meczu trzecioligowych rezerw przez 90 minut nie znalazl sposobu na Pelikana Lowicz.

 

Jarek wczoraj skonczyl trening z kontuzja, byl przewidziany do gry dzisiaj :( Ponoc fajnie wyglada na treningach jego wspolpraca z Carlitosem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
38 minut temu, tio napisał:

Duża strata

Niby tak, ale nie do końca ;) Z jednej mańki- jedyny lewy obrońca (lewonożny) w kadrze. Z drugiej strony- taki mocno średni, jak dla mnie, z niego gracz. Przez ostatnie dwa lata (może 3) nic nie pokazywał. W obronie można by rzecz, iż solidny, ok. Ale dalej? Słabo- bieg do przodu i tyle. Żadnego dośrodkowania dobrego, nic. Taki jeździec bez głowy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
I za chwilę się okaże, że to jest drugi Lewandowski i będzie bramkę za bramką ładował w LM


Niech ładuje to 20% od nastepnego transferu zrobi swoje. Legia ma lepszych napastnikow typu Carlitos i Niezgoda, szkoda tylko ze Vuko na sile promowal to drewno, ktore mialo problemy z jakimkolwiek strzeleniem bramki. Przez to odpadli w pucharach.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...