Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, spoko, mo?e rozwi?zanie kontraktu by?o by zbyt drastyczn? kar?, ale na pewno nie nieuzasadnion? zupe?nie. Sportowiec powinien spe?nia? pewne normy nie tylko jako?ci gry, ale te? i moralne - i tak, jak nie widz? w ?adnym klubie miejsca dla tych, którzy je?d?? po pijaku samochodem, gwa?c? kobiety, tak nie widz? tego miejsca dla tych, którzy pomylili sporty i bawi? si? w wymierzanie sprawiedliwo?ci kopniakami.

 

PS. Jak dla mnie nie ma takiego pi?karza Zidane.

Odnośnik do komentarza
PS. Jak dla mnie nie ma takiego pi?karza Zidane.

A kto to jest Zidane? :)

 

Choto odwalil ostra chamowe i personalna kara finansowa od klubu bylaby dobrym sygnalem, ze nie toleruje sie chamstwa w Legii. Inna sprawa, ze taki jeden kopniak tez nie powinien byc az tak demonizowany, to nie Materazzi, ktory kosi rowno z trawa i udaje glupiego, to po prostu nagly wybuch emocji i rozgoryczenie... Robienie z Choto az takiego brutala jest nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Ciekaw jestem, dlaczego nie mówi si? o IMHO najbardziej skandalicznym zachowaniu meczu - czyli faulu Choto, za który powinien sko?czy? karier?. Brak mi po prostu s?ów na tego typu zachowanie pi?karza Legii, którego jeszcze niedawno bardzo ceni?em. Nie rozumiem, dlaczego Legia nie rozwi?za?a jeszcze dyscyplinarnie kontraktu z tym pseudopi?karzyn?...

:rotfl:

 

:pfff:

 

 

Akurat Choto to bardzo spokojny facet. Na boisku i poza nim. Do tej pory nie pamietam u niego takiego zachowania. Ponios?o go, fakt. Kare finansowa powinien dostac, fakt. Ale bez przesady, nie takie rzeczy sie w zawodowych klubach dzialy na calym swiecie i przymykano oczy. Wejscie bylo za ostre i nie mozna tlumaczyc tego, ale nad emocjami nie zawsze mozna zapanowac. Zle zrobil i pewnie sam o tym wie.

 

Pseudopilkarzyna? Litosci...

Odnośnik do komentarza

Fikus jak madrze gadasz to teraz przesadziles.

 

W futbolu zdarzaly sie gorsze starcia - Cantona potrafil wjechac z korka w twarz facetowi z publicznosci i jakos nikt nawet nie myslal o tym zeby go zwalniac, wrecz przeciwnie.

 

Wiem, ze to nie tak klasa zawodnika, ale mimo wszystko nazywanie Choto pseudopilkarzyna to jakas paranoja... Kazdemu czasem puszczaja nerwy - i nie mowie wcale, ze nie pownno byc za to odpowiedzialnosci karnej, ale nie w takim wymiarze jaki proponujesz.

Odnośnik do komentarza
Robienie z Choto az takiego brutala jest nie na miejscu.

Taaa pog?aska? go jeszcze powinni. Wcale si? nie zdziwi? jak Choto dostanie 2 lub co najwy?ej 3 mecze zawieszenia od PZPN :] nie czarujmy si? - gdyby to zrobi? gracz Be?chatowa czy Zag??bia kar? by?oby 6 meczów dyskwalifikacji i jeszcze jakie? zawiasy. PZPN pokaza? ju? swoj? niekonsekwencj? przy wymierzaniu kar dla Paulisty i Baszczy?skiego. Wis?a i Legia niestety w ostatnim czasie by?y bardzo faworyzowane przez Wydzia? Dyscypliny.

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

:respekt: dla Rogera i niech to zamknie ten temat.

 

- Faulowa?em Micha?a Stasiaka. S?dzia post?pi? s?usznie nie uznaj?c mojego gola - przyzna? w rozmowie z "Dziennikiem" pomocnik Legii Warszawa Roger. Brazylijczyk w 86. minucie meczu z Zag??biem Lubin strzeli? gola g?ow?, ale s?dzia Hubert Siejewicz dopatrzy? si? faulu. Gdyby gola uzna?, to mistrzem Polski zosta?by GKS Be?chatów.

 

- Obejrza?em kilka razy powtórk? tej sytuacji. Nie ma w?tpliwo?ci. Wida? wyra?nie jak fauluj? - mówi Roger. - Troch? denerwuj?ce by?o tylko to, ?e s?dzia kilka razy zmienia? swoj? decyzj?. Najpierw odgwizda? faul, potem uzna? gola, by w ko?cu przyzna? rzut wolny Zag??biu. Ale to nie zmienia faktu, ?e faulowa?em obro?c? Zag??bia i z tego powodu moja bramka by?a nieprawid?owa - przyzna? Brazylijczyk.

 

Roger nie ma pretensji do s?dziego Siejewicza. - Podczas meczu nie tylko zawodnicy, ale tak?e s?dziowie s? zdenerwowani i tak jednym, jak i drugim zdarza si? pope?nia? b??dy. Jeste?my tylko lud?mi. Zawsze staram si? wierzy?, ?e b??dy arbitrów s? tylko pomy?kami, a nie dzia?aniem z premedytacj? - doda? Roger.

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
Co do Choto to kara dla niego powinna byc surowa ale nie zap?dzajmy si? za bardzo. Jakie rozwi?zanie kontraktu? Ch?opak zagra? brutalnie, ale nie takie brutalne zagrania widzia? ?wiat. Kara finasowa, kara kilku meczów i koniec.

 

Smutne, ale prawdziwe. Na szcz??cie nie zrobi? rywalowi krzywdy, a i nawet wtedy pozostawa?aby chyba jedynie droga s?dowa.

Odnośnik do komentarza
Jak poinformowa? dyrektor sportowy Legii Miros?aw Trzeciak, warszawski klub osi?gn?? dzi? porozumienie w sprawie transferu bramkarza Odry Wodzis?aw, Wojciecha Skaby.

 

- Z rado?ci? mog? potwierdzi?, ?e Wojciech Skaba jest ju? pi?karzem Legii - stwierdzi? Trzeciak. - To m?ody, utalentowany zawodnik, który ma zdecydowanie walczy? o miejsce w pierwszym sk?adzie. Cieszymy si?, ?e uda?o si? nam go pozyska? - zako?czy? dyrektor warszawskiego zespo?u.

 

Skaba ma 23 lata, mierzy 190 cm i wa?y 71 kg. W pierwszej lidze w barwach Odry rozegra? do tej pory 17 spotka?. Nie wiadomo jeszcze, jak d?ugim kontraktem zwi?za? si? z Legi? ani ile kosztowa? warszawski klub.

 

?ród?o: Legia.com.pl

Zaczyna si? rozkupywanie rewelacji wiosny... Szkoda, ?e nie dali Skabie wi?cej czasu na ogranie si? w Odrze, bo na Legi? mo?e by? za wcze?nie jeszcze. To nie Pawe?ek z kilkudziesi?cioma meczami na wysokim poziomie w 1 lidze...

Odnośnik do komentarza

Raczej Skaba bedzie rywalizowal z Much?, bo Gostomski jest raczej za mlody zeby walczyc o pierwszy sklad :-k Na poczatku sezonu szanse zapewne dostanie Mucha, ale w dalszej czesci sezonu nie musi on byc pierwszym GK.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, ale mam mieszane odczucia :-k mo?e mi kto? przypomnie?, kiedy ostatni raz Legia kupi?a ukszta?towanego w innym klubie bramkarza? (chodzi mi o to, ?e Skaba ju? si? wyró?ni? w Pomara?czowej Ekstraklasie, a z tego co kojarz?, to Legia sama promowa?a bramkarzy :-k)

Odnośnik do komentarza
Robienie z Choto az takiego brutala jest nie na miejscu.

Taaa pog?aska? go jeszcze powinni. Wcale si? nie zdziwi? jak Choto dostanie 2 lub co najwy?ej 3 mecze zawieszenia od PZPN :] nie czarujmy si? - gdyby to zrobi? gracz Be?chatowa czy Zag??bia kar? by?oby 6 meczów dyskwalifikacji i jeszcze jakie? zawiasy.

 

Oczywistym jest ?e gdyby zrobi? to gracz Odry Wodzis?aw to kar? by?oby ukamienowanie. Wszystko przez spisek warszawski.

 

Nie wiem, ale mam mieszane odczucia mo?e mi kto? przypomnie?, kiedy ostatni raz Legia kupi?a ukszta?towanego w innym klubie bramkarza? (chodzi mi o to, ?e Skaba ju? si? wyró?ni? w Pomara?czowej Ekstraklasie, a z tego co kojarz?, to Legia sama promowa?a bramkarzy )

 

Uhuhu, no to si? zagalopowa?e?. Uwa?asz ?e Skaba który rozegra? w lidze od czerwca 2005 roku 17 spotka? jest bramkarzem ukszta?towanym? No bez przesady, dobry jest ale wszystko dopiero przed nim.

Odnośnik do komentarza
Oczywistym jest ?e gdyby zrobi? to gracz Odry Wodzis?aw to kar? by?oby ukamienowanie. Wszystko przez spisek warszawski.

Nie spinaj si? tylko poczekaj na decyzj? WD a pó?niej przyznaj mi racj?.

Ch?opak pope?nia jeszcze sporo b??dów. Wspomina? o tym mi?dzy innymi Icon.

Nie wiem sk?d to sobie wymy?li?e?? Pope?ni? jeden b??d w ca?ym sezonie - w meczu z Legi?. Ja mówi?em, ?e on bardzo s?abo gra nogami i jest niepewny na przedpolu.

Gdzies wyczytalem ze Mucha bedzie rywalizowal o pierwszy sklad ze Skaba, poniewaz sztab szkoleniowy uznal ze Gostomski narazie nie prezentuje odpowiedniego poziomu. Co do Skaby to jestem zadowolony z jego transferu do Legii.

Porównuj?c Skab? z Much? jestem wr?cz przekonany, ?e Skaba b?dzie pierwszym bramkarzem Legii w nowym sezonie. Wierz mi lub nie ale od rezerwowego gracza Legii jest on bramkarzem przynajmniej o jedn? klas? lepszym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...