Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Młoda Legia rozgromiła na wyjeździe Jagiellonię Białystok 6:2. Jest to najwyższe zwycięstwo podopiecznych Piotra Strejlaua i Dariusza Banasika w bieżącym sezonie.

 

Legia prowadziła do połowy 3:1. W drugiej części spotkania warszawiacy strzelili kolejne trzy gole, zaś "Jaga" odpowiedziała tylko jedną bramką.

 

- Od początku meczu mieliśmy olbrzymią przewagę, o czym świadczy wynik. Szybko strzeliliśmy gola na 1:0. Później popełniliśmy głupi błąd w defensywie i straciliśmy bramkę. To nas nie zdekoncentrowało i konsekwentnie powiększaliśmy swoją przewagę. Do połowy po dwóch trafieniach Kuby Koseckiego prowadziliśmy 3:1. Na początku drugiej części spotkania Kuba Wawrzyniak wykorzystał doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzelił czwartego gola. Ostatnie dwie bramki zdobyli Mateusz Pogonowski i „Kosa”. Cieszymy się, że mimo braku Adama Banasiaka i Maćka Górskiego potrafiliśmy odnieść efektowne zwycięstwo. Fajnie, że ci którzy weszli w ich miejsce potwierdzili swoje możliwości. Nasza forma rośnie, a w ostatnich trzech meczach strzeliliśmy 14 goli - ocenił trener Legii, Piotr Strejlau.

 

Młoda Jagiellonia - Młoda Legia 2:6 (1:3)

gole: Kosecki x3, Wawrzyniak, Pogonowski, Lisowski

 

 

źródło: legia.com

 

:o Młodzi legioniści są w niesamowitym gazie. Ciekawe ile goli strzelą w następnym meczu? :ke:

Odnośnik do komentarza

Piotrus "Jeszcze jeden" Staruchowicz w roli modela - tego jeszcze nie widzieliscie, zobaczcie koniecznie! Swoja droga, czy oredownikowi walki o jedyny sluszny herb przystoi promowac ciuchy z logo LW i blizej niezidentyfikowanym wiencem 1916? Gratuluje rowniez dyskryminacji Goclawia i Grochowa, prawa strona miasta chyba nie bedzie miala swojej koszulki, bo nie ma takiego klubu jak Pragia (coz za kunszt, tym manewrem z GIA pod sylaba LE panowie probuja stworzyc gadzety, na ktorych jest nazwa Legia, a jednoczesnie jej nie ma - ciekawe, czy niejaka Gia to dziewczyna ktoregos z nich, czy moze przypadkiem promuja Amerykanski Instytut Gemologiczny, ew. skoro to lewa strona miasta, to pewnie chodzi o Grodzisk i aglomeracje...).

 

Dzieciaki moze i kupia, ale tym sposobem Staruch stal sie gosciem, ktory firmuje swoja twarza robienie kapuchy na konflikcie.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze z błędem na obrazku. No chyba, że ich serce to sece.

 

Przecież jest dopisek Część dochodów ze sprzedaży nowej kolekcji zostanie przeznaczona na cele związane z działalnością ultras.

Pewnie duża część, większa większość nawet...

Na co ci ultrasi teraz zbierają? Na mecz otwarcia nowego stadionu? :lol: Może zbierają kasę na tajnym koncie i jak się już konflikt skończy to wykorzystają zgromadzone miliony :keke:

Odnośnik do komentarza

Szczerze? Wszystko mi jedno czy Praga będzie miala koszulkę tego typu czy nie. I tak bym jej nie kupił :] .

Zresztą ostatnio zdecydowanie bliżej jest mi do drugiego klubu z Warszawy występujacego w Ekstraklasie (jeszcze). On jest tak samo biedny i smutny jak ja :] .

Legia nie pasuje do mojego charakteru i oblicza :P .

 

Swoją drogą ciekawe ilu ultrasów i kumatych pojawi się na nowym stadionie.

Odnośnik do komentarza

No tak, jak sie nie ma argumentow, to wystarczy napisac, ze wypowiedzi sa smieszne... Mnie duzo bardziej bawi degradacja Piotrusia S. - od kibicowskiego lidera i autorytetu, oredownika wiernosci barwom do zwyklego modela, promujacego kolekcje z logotypami ABJ. Teraz znacznie trudniej bedzie mu przekonac ludzi, ze jego ekipie naprawde o cos chodzi.

Odnośnik do komentarza

No tak, jak sie nie ma argumentow, to wystarczy napisac, ze wypowiedzi sa smieszne... Mnie duzo bardziej bawi degradacja Piotrusia S. - od kibicowskiego lidera i autorytetu, oredownika wiernosci barwom do zwyklego modela, promujacego kolekcje z logotypami ABJ. Teraz znacznie trudniej bedzie mu przekonac ludzi, ze jego ekipie naprawde o cos chodzi.

 

Żartujesz teraz SZk czy poważnie piszesz?

Degradacja? Jak tam nie znam dokładnie układów na Legii, ale czy to nie jest tak, że wzięli go, bo jest znany, popularny w środowisku i może przyciągnąć ewentualnych klientów do sklepu?

Ubierasz się w ciuchy reklamowane przez takiego gościa, identyfikujesz się z ideami, które reprezentuje. To wcale nie jest taki głupi pomysł.

Postronnych ludzi i tak będzie cieżko pzrekonać, że jego ekipie o coś chodzi. Przeciętny kibic identyfikuje tego typu kibiców Legii z chuligaństwem, bandytyzmem, wzywaniem innych, podpalaniem stadionów i szydzeniem ze zmarłych.

Nawet jeśli mieliby rację w konflikcie z ITI to szarzy kibice zwani piknikami raczej ich nie poprą ze względu na ich wizerunek.

Odnośnik do komentarza

Pewnie, że kupią, a wtedy zarobi kto? No śmiało, nie krępujcie się.

Przecież tu chodzi tylko o zarobienie na marce, w każdy sposób i przy użyciu wszystkich dostępnych środków. Nawet jeżeli będą tracić na sportowym aspekcie działalności Legii, to odbiją sobie na koncertach i innych spędach na nowym (swoją drogą reklama śmieszna i żenadna) obiekcie.

Aha, żeby nie było niedomówień wcale mi to nie przeszkadza, mam gdzieś etos kibicowski i inne pierdoły, którymi podpierają się stadionowi troglodyci/bandyci. Po prostu bawi mnie ten konflikt z władzami klubu z Łazienkowskiej.

Odnośnik do komentarza
Zespół Młodej Legii pokonał w Sokołowie Podlaskim tamtejsze Podlasie 3:1. Wygrana dała legionistom awans do ćwierćfinału rozgrywek o Puchar Polski MZPN.

 

Bohaterem naszej ekipy okazał się Piotr Augustyniak, który strzelił dwa gole. Trzecią bramkę dla Młodej Legii zdobył Radosław Mikołajczak. Gospodarze objęli prowadzenie w pierwszej połowie. Nasza drużyna kończyła mecz w "10" po czerwonej kartce, którą obejrzał "August".

 

źródło: legia.com

 

Zawodnicy Młodej Legii nie zwalniają tempa :) Kolejna wygrana, która napawa optymizmem przed końcówką rozgrywek MESA 09/10. Lider tabeli - Zagłębie - przegrał z Cracovią, także ich przewaga stopniała do 4 pkt.

Odnośnik do komentarza

Otrzymałem piękne pismo z załącznikami od klubu Legia Warszawa.Piękna mowa w podzięce za wierność klubowi(czytaj kolejne karnety) ,ale jak zobaczyłem nowy cennik to po prostu szok.Nie każdego raczej będzie stać na taki luksus,aby w miarę normalnym miejscu na stadionie obejrzeć mecz.Za miejsce,które mam obecnie zapłaciłem po zniżkach 540zł,to samo miejsce od nowego sezonu 900zł. Oceńcie sami.....

http://stadion.legia.com/index218.php?SelectedSectorId=426

Odnośnik do komentarza

Najtańszy 250 złotych w narożniku, za bramkami 420-560 :roll: kogo na to stać? Już nie wspominam o tych dobrych miejscach blisko środka, bo to jakaś abstrakcja. Oni robią chyba wszystko żeby ten stadion świecił pustkami. Bo samymi "krawatami" takiego obiektu nie zapełnią. Naprawdę żal mi kibiców z Warszawy, którzy są w taki sposób odgradzani od klubu. Jeszcze gdyby Legia była jakąś potęgą piłkarską... Ale za poziom ligi polskiej więcej niż 200 złotych na dobre miejsca bym sobie nie zacenił.

Odnośnik do komentarza

To że najtańsze karnety będą po 420zł (a najtańsze wejściówki 40-50zł), to wiadomo już od kilku m-cy. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało, to nawet obniżyli swoje oczekiwania: zrezygnowali z wymogu, że ten najtańszy jest wyłącznie dla grup zorganizowanych.

 

Icon, może i Ty tak wyceniasz, ale takie ceny na Legii to nic nowego. Karnety za ponad 1000zł wcale nie są nowością i zaskoczeniem dla kibiców bywających na Wojska Polskiego.

Stadion będzie świecił pustkami? Jeśli mimo to będzie generował zyski, to pewnie przez jakiś czas nie będzie dla zarządu problemu. Teraz też nie przeszkadza 2-3 tys. osób na meczu, nie zapełnia się nawet jedyna trybuna i jakby liczyli że do 10-krotnego zwiększenia frekwencji wystarczą ciepłe krzesełka na których nie jest potrzebny koc :roll:

Odnośnik do komentarza
Najtańszy 250 złotych w narożniku

Doczytaj - to sa sektory rodzinne.

 

za bramkami 420-560

Zwaz, ze te 420 to trybuna ultras oraz ze to karnet caloroczny - 420/15=28 zl za 1 mecz ligowy (nie wliczam PP, niech bedzie moja strata), nie wiem jak na Tobie, ale na mnie ta liczba wrazenia nie robi, zwlaszcza ze ultrasi to ci zaangazowani, ktorzy sa zawsze z klubem, wiec czyms takim jak pieniadze nie powinni sie zbytnio przejmowac...

 

kogo na to stać?

Np. mnie, studenta zarabiajacego baaardzo przecietnie. 563 zlote w skali roku to nie jest duza kwota (srednio 37,5 zl za mecz), zreszta mozna ja nawet rozlozyc na raty.

 

Już nie wspominam o tych dobrych miejscach blisko środka, bo to jakaś abstrakcja.

Tutaj jest wlasnie miejsce dla krawatow, koneserow pilki etc. Niech placa, jak chca ogladac widowisko z prostej, ja chetnie zadowole sie rogiem.

 

W porownaniu z cenami sprzed 3 lat widac, ze boczne sektory krytej (A-F) odpowiadajace standardem i widocznoscia rogom z kawalkiem prostej (216 i 210), kosztuja niewiele wiecej (wowczas 250 zl za runde, czyli rocznie 500). Podejrzewam tez, ze trybuna od kanalku bedzie pusta - za wysokie ceny w porownaniu do widocznosci, brak ewentualnych dodatkowych atrakcji w postaci ultrasowania. Otwiera to szanse kibicom gosci na dodatkowe wolne sektory, tylko czy jednostkowe ceny biletow dla przyjezdnych nie beda zbyt wysokie?

 

I jeszcze jeden material pogladowy - z tej perspektywy nie widac, zeby cena sektorow na prostej mocno odbiegala od obecnej (miejscami jest nawet nizsza!). Wiadomo, ze byl jeszcze w nia wliczony Puchar Ekstraklasy, ale na te rozgrywki chodzili chyba tylko najwytrwalsi... A trzeba zwrocic uwage, ze standard infrastruktury wzrasta.

 

Co do standardu widowiska, to KP ma ostatnia szanse na zbudowanie druzyny - prognozuje, ze w nadchodzacym sezonie jeszcze wielu fanow udzieli im kredytu zaufania i kupi karnet, natomiast jesli znow bedziemy ogladac meczarnie z Odra u siebie, dramatycznego Gize etc., to w przyszlym roku zanotujemy drastyczny spadek sprzedazy. W interesie KP jest sprawic, by po roku zatrzymac kibicow na Lazienkowskiej i pozyskac nowych (wiadomo, ze taniej i latwiej klienta pozyskac, anizeli utrzymac) - ostatnie wypowiedzi Miklasa o 10 mln euro swiadcza o tym, ze ITI zdaje sobie z tego sprawe. Jako ze Mirka Trzeciaka juz nie ma, to jestem dobrej mysli.

 

Oni robią chyba wszystko żeby ten stadion świecił pustkami. Bo samymi "krawatami" takiego obiektu nie zapełnią.

Problem jest dosc klasyczny - zbyt duza liczba zbyt tanich karnetow nie zapewni dostatecznego zysku. Za Pol-Motu postawiono wlasnie na ilosc, karnet na Zylete kosztowal 90 zl za runde, byly tlumy, ale finansowo nie bylo szans sie odbic. Teraz kalkulacja jest prosta: sprzedamy mniej, ale za to drozej, a przy okazji dorobimy na okazjonalnych wejsciowkach jednomeczowych (ceny zdecydowanie przesadzone), traktowanych jak bilety do teatru, czyli raz na czas jakis. Mnie martwi fakt, ze na ewentualne puchary, nieobjete karnetami, bilety beda kosmicznie drogie (milo byloby, gdyby pomysleli o jakichs preferencyjnych cenach dla karneciarzy).

 

Jeszcze gdyby Legia była jakąś potęgą piłkarską..

Chyba nikt, kto choc troche interesuje sie polskim futbolem, nie oczekuje, ze Legia ma byc jakims Realem czy Manchesterem (bo to rozumiem pod pojeciem potegi pilkarskiej). A gdyby byla, to takie ceny uznalbym nawet za niedoszacowane...

 

Ale za poziom ligi polskiej więcej niż 200 złotych na dobre miejsca bym sobie nie zacenił.

I tu bylaby wlasnie powtorka z Pol-Motu.

 

Zobaczcie ile wychodzi bez karnetu :lol:

To jest wlasnie chyba caly cel tej oferty: kup karnet raz na rok, to sie nie bedziesz martwil o bilety na poszczegolne mecze ligi i PP. Z mojej perspektywy to plus, pozostaje tylko kwestia tych nieszczesnych pucharow.

Odnośnik do komentarza

Już widzę te tłumy "koneserów piłki" bólących 1000 zł za karnet aby "pofetować" Iwańskiego czy innego Grzelaka :D I jeszcze te obleśne reklamy:

 

Ciekawe jest to, że nie ma w nich mowy o aspekcie sportowym - najnowocześniejszy super hiper turodynamo stadion sam w sobie będzie ściągał tłumy :D

Dlatego też, Michasiu Sz., jestem przekonany, że tak krytykowane kilka postów wcześniej ciuchy od ABJ będą się lepiej sprzedawały niż te z KP i Twoje żale tego nie zmienią :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...