Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, FYM napisał:

To ja wiem, że Sadiku może odejść, ale jaki sens zastępować go gościem, któremu w lutym stuknie 35 lat?

No, ten... głośne nazwisko ;) Tylko. Innego nie widzę. Potencjalne nazwiska, które się ostatnio przewijały były sensowne. To nie jest. Trwonienie kasy. 

Odnośnik do komentarza

No jasne, ale gral w lidze raczej mocniejszej niz nasza ;) ja tam tez nie zamierzam bronic tego transferu, bardziej traktuje go jako ciekawostke, bo mowi sie, ze nie ma zarabiac duzych pieniedzy (okolo 300k ojro rocznie), sztab go zna (i wzajemnie), wiec nie jestem po prostu tak sceptycznie nastawiony.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, me_who napisał:

Przecież to są biznesy Jozaka jakieś. Nie wierze, ze koleś nie kręci lodów ze swoimi ziomkami w Chorwacji, bo Eduardo to chyba niejedyny zawodnik z tamtego kraju przymierzany do Legii. IMO Eduardo bliżej będzie do Novo niż Ljuboi.

 

Ale czy aby nie była to właśnie intencja mistera Mioduskiego by mieć stamtąd człowieka, który ma się tam lokalnie znać?

 

Co do Eduardo to jestem sceptyczny, ale do kontuzji to papiery na grę miał.

Odnośnik do komentarza

Marko Vešović będzie trzecim zimowym wzmocnieniem Legii Warszawa. Reprezentant Czarnogóry przejdzie dzisiaj obligatoryjne testy medyczne w stolicy naszego kraju.

Legia potwierdziła przybycie 26-latka do Warszawy. Po przejściu testów ma związać się on z mistrzem Polski 3,5-letnią umową.

 

Kolejnym transferem ma być William Rémy z Montpellier HSC.

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

William Remy został czwartym zawodnikiem zakontraktowanym w styczniu przez Legię Warszawa. 26-letni obrońca podpisał z klubem 3,5-letnią umowę, będzie występował z numerem 44.

Francuski defensor, której szkolił się w akademii RC Lens, w ostatnich sezonach reprezentował barwy Montpellier HSC. W poniedziałek pomyślnie przeszedł testy medyczne i podpisał z Legią 3,5-letni kontrakt.

- Mieliśmy okazję pozyskać zawodnika na wysokim poziomie. William Remy ma 26 lat, zbliża się do najlepszego wieku dla piłkarza. Jest bardzo podekscytowany tym, że dołączył do nas. Ma już doświadczenie z ligi francuskiej, był dużym talentem w tamtejszym futbolu, ale jego kariera nie potoczyła w takim tempie, w jakim powinna.

- My pomożemy mu się rozwijać, a on pomoże nam realizować cele sportowe i wzmocni naszą formację obronną. Oczywiście, będzie potrzebował czasu, żeby zaaklimatyzować się do drużyny. Jesteśmy usatysfakcjonowani, że przed rozpoczęciem pierwszego zgrupowania do zespołu dołączyło czterech nowych zawodników [Domagoj Antolić, Eudardo da Silva, Marko Vesović]. To efekt pracy całego teamu skautingu - mówi dyrektor techniczny Legii Warszawa, Ivan Kepcija.

William Remy w środę wyleci z drużyną na zgrupowanie na Florydzie (10 - 20 stycznia).

 

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,22870943,oficjalnie-william-remy-nowym-pilkarzem-legii-warszawa.html#BoxSportLinkImg

 

Jestem bardzo ciekaw tych nowych graczy. Mają chwilę czasu na ogranie się z resztą drużyny.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...