Skocz do zawartości

Wymagania sprzetowe


Buby

Rekomendowane odpowiedzi

p.obrocki, podziwiam.. kilka minut save'owanie i wczytywanie, ja bym nie wytrzymał ;)

Pocieszyłeś mnie u mnie save i wgrywanie zajmuje ok. 30 sek;]

Da się wytrzymać save raz na 3-4 godziny więc prawie nie odczuwalne jest te kilka minut :)

Ps. Widzę, że też wybrałeś Redditch :) jesteś już po pierwszym sezonie?

Odnośnik do komentarza
p.obrocki, podziwiam.. kilka minut save'owanie i wczytywanie, ja bym nie wytrzymał ;)

Pocieszyłeś mnie u mnie save i wgrywanie zajmuje ok. 30 sek;]

Da się wytrzymać save raz na 3-4 godziny więc prawie nie odczuwalne jest te kilka minut :)

Ps. Widzę, że też wybrałeś Redditch :) jesteś już po pierwszym sezonie?

 

Tak, gram już nawet 3 sezon. A Ty również grasz Redditch United? ;>

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Ile mniej/więcej lig polecacie przy sprzęcie AMD Sempron 2800+ (1600 MHz) i 480 MB ramu? Zwykłem grać dwie ligi na dużej bazie danych i śmigało aż miło ;-)

 

Myślę, że nawet 7-8 lig na średniej bazie danych spokojnie pociągniesz parę sezonów. Ja mam 512 RAM, włączyłem 14 lig na średniej bazie danych, mam 2014 rok i wszystko śmiga bardzo szybko, jedynie wczytywanie trwa czasami ponad minutę.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

AMD Athlon x2 4400+ 2,3 GHz, 2 GB Ram + 20 GB wirtualnej pamięci, karta graficzna 512 MB

18 lig z 5 krajów(grywalne tylko 4 włoskie), ogromna baza danych + kraje egzotyczne

do tego włączone: FireFox, GG, Azureus, Winamp i Avast

 

efekty: jak się skumuluje dużo meczy w jeden dzień to przydługawo, ogólnie szybko, ale nie zachwyca - komp nie jest zbyt zawalony jeszcze, bo części kupiłem 2 miesiące temu (dyski stare, ale formatowane)

Odnośnik do komentarza
Witam, na ilu ligach grywalnych i na jakiej bazie moge pograc jesli mam taki sprzet :

 

Pentium 4 2,44 GhZ, 512 RAM, Gigabyte Radeon 9550, Win XP.

 

Dodatkowe kraje na ogol mnie nie interesuja, ale mozecie podac jakies propozycje razem z nimi ;) Glownie interesuje mnie baza danych i ilosc lig.

 

Pozdrawiam, bReCZ !

 

Mam prawie takiego samego kompa jak Ty. Tylko ciut lepszy procesor.

Jadę bez problemu na 10 ligach na dużej bazie danych. Tak po 7 sezonie odczuwam lekkie mulenie ale mi to zbytnio nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...