Skocz do zawartości

Wymagania sprzetowe


Buby

Rekomendowane odpowiedzi

Mam włączonego antyvira w tle, ale zabiera mało pamięci.Co może być inną przyczyną? [Mam Windowsa z SP 2]

 

Nie musi zabierać dużo pamięci, wystarczy że często skanuje w tle.

 

Wyłączyłem AntyVira [avast], ale nic sie nie zmieniło. :/

 

Spróbuj wyłączyć dźwięki w FM.

Dźwięk wyłączony i dalej nic :/:/

 

Już nie wiem sam co mam robić :/

Odnośnik do komentarza
Mam włączonego antyvira w tle, ale zabiera mało pamięci.Co może być inną przyczyną? [Mam Windowsa z SP 2]

 

Nie musi zabierać dużo pamięci, wystarczy że często skanuje w tle.

 

Wyłączyłem AntyVira [avast], ale nic sie nie zmieniło. :/

 

Spróbuj wyłączyć dźwięki w FM.

Dźwięk wyłączony i dalej nic :/:/

 

Już nie wiem sam co mam robić :/

 

Nic. SI potwierdziło, że to bug.

Odnośnik do komentarza
Mam włączonego antyvira w tle, ale zabiera mało pamięci.Co może być inną przyczyną? [Mam Windowsa z SP 2]

 

Nie musi zabierać dużo pamięci, wystarczy że często skanuje w tle.

 

Wyłączyłem AntyVira [avast], ale nic sie nie zmieniło. :/

 

Spróbuj wyłączyć dźwięki w FM.

Dźwięk wyłączony i dalej nic :/:/

 

Już nie wiem sam co mam robić :/

 

Nic. SI potwierdziło, że to bug.

Tzn. że to nie jest powiązane z moim sprzętem? Jeśli to bug gry, to dlaczego inni nie mają takiego problemu?

Odnośnik do komentarza
Tzn. że to nie jest powiązane z moim sprzętem? Jeśli to bug gry, to dlaczego inni nie mają takiego problemu?

Ja mam tak zawsze jak padnie gol, jak zawodnicy cieszą się ze zdobytej bramki i wracają na własną połowę, gra z każdym razem wtedy przycina się, a kulki z zawodnikami przesuwają się bardzo "skokowo" :|

Odnośnik do komentarza
Tzn. że to nie jest powiązane z moim sprzętem? Jeśli to bug gry, to dlaczego inni nie mają takiego problemu?

Ja mam tak zawsze jak padnie gol, jak zawodnicy cieszą się ze zdobytej bramki i wracają na własną połowę, gra z każdym razem wtedy przycina się, a kulki z zawodnikami przesuwają się bardzo "skokowo" :|

O właśnie, mam identycznie. Hmmm...może powrót do 06:]

Odnośnik do komentarza

ja mam bardzo podobny config do lukaszasada.

 

PIV 3.0Ghz, 1 GB RAM, Radeon x800 GTO. Czy jak gram na 10 ligach i bazie średniej? (5 ekstraklas = Włochy, Anglia, Francja, Holandia, Hiszpania + jedna liga niżej do każdej z tych ekstraklas) to nie będzie zbytnio mulić na moim sprzęcie po 10 sezonach? Dotychczas rozegrałem 2 sezony Ajax'em i zastanawiam się czy jest sens dalej grać czy zacząć od nowa z mniejszą ilością lig?

Odnośnik do komentarza

a ja mam do Was takie pytanie, bo wszedzie na stronach fm'a sa powypisywane talenty jakie mozna spotkac w grze,ale jak zawsze wpisuje do wyszukiwarki nazwisko to mi go nie znajduje.pytanie do Was,czy to zalezy tylko i wylacznie od ilosci panstw jakie sobie zaznacze na poczatku gry zeby mi wgralo z nich zawodnikow czy moze od wielkosci bazy danych?'

mam athlona 2800 1gb ram, wg Was ile moge ze spokojem wgrac panstw, na jakiej bazie danych grac i ile lig grywalnych?skad najlepiej wgrac zawodnikow?rozumiem,ze podstawa to panstwa o najmocniejszych ligach typu hiszpania czy wlochy,ale jakie procz tego wgrac panstwa, zeby w przyszloscimoc znalesc fajne mlode talenty?chile?i co dalej?

Odnośnik do komentarza
a ja mam do Was takie pytanie, bo wszedzie na stronach fm'a sa powypisywane talenty jakie mozna spotkac w grze,ale jak zawsze wpisuje do wyszukiwarki nazwisko to mi go nie znajduje.pytanie do Was,czy to zalezy tylko i wylacznie od ilosci panstw jakie sobie zaznacze na poczatku gry zeby mi wgralo z nich zawodnikow czy moze od wielkosci bazy danych?'

mam athlona 2800 1gb ram, wg Was ile moge ze spokojem wgrac panstw, na jakiej bazie danych grac i ile lig grywalnych?skad najlepiej wgrac zawodnikow?rozumiem,ze podstawa to panstwa o najmocniejszych ligach typu hiszpania czy wlochy,ale jakie procz tego wgrac panstwa, zeby w przyszloscimoc znalesc fajne mlode talenty?chile?i co dalej?

ja mam 3200+ i też 1 gb ram i mam włączone ze 34 ligi :). Przeważnie jednak włączam tak gdzieś około 26. Baza duża. Nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

no i cisza nastała a moim zdaniem jest to jeden z ważniejszych tematów przy rozpoczęciu gry.. 2,0GHz PIV i 1GB RAM.. 13 lig, mała baza danych, 14.02.2009r save waży 38mb.

Co dla Was oznacza płynna rozgrywka? bo ja mam już 1 dzień i 3 godziny gry ;/ Jakoś mnie to smuci bo w FMie 2k7 sezon grałem w 10h, a tutaj ok. 16h ;/

Odnośnik do komentarza

Hej chłopaki mam pytanie :

 

Mój komp :

 

Intel Celeron M 1,8

Ram : 512

 

Czy jak mam włączone :

2 ligi polskie , 2 ligi Angielskie = 4 ligi z 2 krajów

duża baza danych , Bez dodatkowych państw .

 

To czy da radę w przyzwoitych warunkach rozegrać jakieś 6 sezonów ?

 

POZDR i proszę o Fast odp.

Odnośnik do komentarza
Hej chłopaki mam pytanie :

 

Mój komp :

 

Intel Celeron M 1,8

Ram : 512

 

Czy jak mam włączone :

2 ligi polskie , 2 ligi Angielskie = 4 ligi z 2 krajów

duża baza danych , Bez dodatkowych państw .

 

To czy da radę w przyzwoitych warunkach rozegrać jakieś 6 sezonów ?

 

POZDR i proszę o Fast odp.

 

Napiszę tak:

 

Mój komp: AMD XP 2000+, 512 RAM

 

Na Fm'ie 07 miałem włączone: 3 ligi hiszpańskie+2 ligi polskie + duża baza danych bez dodtkowych państw i ugrałem bez problemów 6 sezonów, a grałbym dalej, ale wyszedł FM 08 :), który ma raczej podobne wymagania jak poprzednik

Odnośnik do komentarza

To jeszcze taka ciekawostka:

 

PIII 600Mhz

192 MB RAM (IMHO 533Mhz ale nie dam głowy)

Win XP

400MB wolne na dysku C

w tle tylko Avast i program do optymalizacji RAMu

pamięć wirtualna (plik stronicowania, czy jak to się tam zwie) = max. 2xRAM

 

Włączone 7 lig angielskich i drugi sezon idzie w miarę przyzwoicie, choć tworzenie save'a i jego wczytanie trwa kilka minut.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...