Skocz do zawartości

Wymagania sprzetowe


Buby

Rekomendowane odpowiedzi

sprzęt - E 6400 (2,13 Ghz),2 GB Ram (Cl 4,800 Mhz)

liczba lig - 36 (grywalne)

baza danych - największa (ale BEZ retaina)

sezon - końcówka pierwszego

szybkość działania - śmiga aż miło :crazy:

 

Gra IMHO działa wyraźnie szybciej od 07,mile jestem zaskoczony szybkością savewowania i wgrywania save'a...a tak na prawde to zobaczy się minimum po 10 sezonach i wgraniu trochę większej ilości dodatków niż te 100 MB kitsów/zdjęć/logosów...

Odnośnik do komentarza
No to ciekawe jak bedzie to wygladało po kilku sezonach:)...a masz wgranych dodatkowo jakieś kraje?....I ile byście mi radzili jak mam 3.5 Athlona i 1gb ....i jak to bedzie wygladało jak dokupie jeszcze 1 gb:)?

Pomysl i sie kapnij. U gory czlowiek pisze ze ma kompa z 2 gb ramu i slabszym procesorem od ciebie. Wiec jak jemu tyle lig smiga az milo to daj sobie kilka wiecej i bedziesz wiedzial.

Odnośnik do komentarza

No tak ale trzeba jeszcze to podzielic na liczeb Krajow+Ligi(bo np jak ma 30 Lig a tylko np 7 krajow,to nie to samo co 15krajow i 30 lig)..no i do tego dodac jeszcze dodatkowych graczy wklepanych z poszczegolnych krajow....No i chciałem poprostu sie spytać czy zobacze duza roznice miedz 1gb ramow i 2gb ramow...Bo specjalnie dla tej gry bede chcial dokupic ramy:)

Odnośnik do komentarza
U gory czlowiek pisze ze ma kompa z 2 gb ramu i slabszym procesorem od ciebie

E 6400 słabsze od Athlona 3,5?Ciekawe,ciekawe... :doh!:

Z tego co wiem to FM w pierwszej kolejności wymaga dużo ramu,w drugiej w miarę rozsądnego procka (byle byłby 2rdzeniowy jak w przypadku C2D m.in. E 6400,ewentualnie starsze P4 z obsługą HT).IMHO lepsze 2 gb ram i 2x1,8 niż 1 gb ram i 2x2,13...Procka i tak da się wykręcić (C2D nawet na 3,0 spokojnie przy dobrej płycie i zasiłce),ramu z powietrza nie weźmiesz...

Odnośnik do komentarza

No to ja jako załozyciel tego tematu sie wypowiem co do mojich odczuć....

 

Dostałem Fm 2008 dzisiaj...po bolaczce z poczta polska od tygodnia ....ale wreszcie go mam...Potem poszedłm dokupic sobie 1 gb ramow:)

 

I od 2 godzin testuje ustawienia.

 

Komputer:

3.5 Athlona i 2gb ramow

 

Wgrałem:17krajow(30 lig) + z 15 krajow piłkarzy

Właczyłem te ustawinia na Połtorej godziny.....Troche Urlopu,Troche klikanie kontynuacji...i efkety sa takie ze Mineło 2 miesiace....jak leci urlop leci to troche dłuo...jak daje kontynuacjie nie musze nic prawie czekac:.....Czyli 1 miesiac idze w 45 min....mysle ze by szybciej poszło gdbym klikał a nie dawał urlopu

 

I teraz nie wiem jak to bedzie dalej szło....czy bedzie caraz wolniej?...jak to bedzie działać po 20 sezonach?...moze jacyś doswiadczeni gracze sie odezwą

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
No to ja jako załozyciel tego tematu sie wypowiem co do mojich odczuć....

 

Dostałem Fm 2008 dzisiaj...po bolaczce z poczta polska od tygodnia ....ale wreszcie go mam...Potem poszedłm dokupic sobie 1 gb ramow:)

 

I od 2 godzin testuje ustawienia.

 

Komputer:

3.5 Athlona i 2gb ramow

 

Wgrałem:17krajow(30 lig) + z 15 krajow piłkarzy

Właczyłem te ustawinia na Połtorej godziny.....Troche Urlopu,Troche klikanie kontynuacji...i efkety sa takie ze Mineło 2 miesiace....jak leci urlop leci to troche dłuo...jak daje kontynuacjie nie musze nic prawie czekac:.....Czyli 1 miesiac idze w 45 min....mysle ze by szybciej poszło gdbym klikał a nie dawał urlopu

 

I teraz nie wiem jak to bedzie dalej szło....czy bedzie caraz wolniej?...jak to bedzie działać po 20 sezonach?...moze jacyś doswiadczeni gracze sie odezwą

 

Pozdrawiam:)

 

 

To oczywista oczywistość że bedzie coraz wolniej :]

Odnośnik do komentarza
Kurcze to ja wiem ze jest to oczywiste ....tylko chcialbym wiekszych szczegułów.Jak mi to zwloni?..czy nie bedzie sie dało grać itd...czy mozna cos z tym zrobic?...jakos skrocić sava....o to sie pytam...a ze bedzie wolniej to chyba jest logiczne..i o taka wypowiedz nie prosiłem

 

 

Nie rozumiem po co Ci te szczegÓły ? weź zagraj te 20 sezonów i bedziesz wiedział czy tak dluga gra sie opłaca czy nie itp ... :)

Odnośnik do komentarza

No tak tylko ja chciałem się spytać tych doświadczonych graczy którzy zawsze grają po 20-30 sezonow (ja nigdy tego nie osiągnąłem) góra 5...I teraz jak wyjdzie patch chcę wreszcie zacząć grac jak prawdziwy Manager. Dlatego zakupiłem ramy i teraz mam 2gb. Po wyjściu patcha odpalic te 30 Lig z 17 krajów…i grać te 30 sezonów… W jednym klubie nie sprostałem oczekiwaniom…w innym sam odszedłem bo wiedziałem ze tutaj się nie nadaje… o taka kariere mi chodzi 

 

I właśnie dlatego chciałem się spytać WAS…jak to będzie wygladało przy moich parametrach komputera….zeby nie było tak ze po 10 sezonach przy kliknięciu kontynuuj czekam 5 min…o to mi chodzi 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...